Nacházíte se zde: Úvod >Sport >Batohy, zavazadla >Dětské krosny, nosidla > Kid Comfort III
DEUTER Kid Comfort III
Značka: DEUTER
DEUTER Kid Comfort III
První třída pro cestování s dětmi. více
| Dostupnost: | Již se neprodává |
|---|---|
| Toto zboží nelze koupit, protože již není v naší nabídce. | |
Doporučujeme dokoupit vše skladem
-
DEUTER Sun Roof & Rain Cover
449 Kč -
Tatonka First Aid Basic
647 Kč -
Sea to Summit Ultra-sil Dry sack
263 Kč
Hodnocení majitelů DEUTER Kid Comfort III
Zobrazujeme pouze hodnocení, ve kterých majitelé DEUTER Kid Comfort III přidali i slovní popis.
Celkem tento produkt
hodnotilo 7 majitelů.
-
Eva Jodasova Hodnocení: 5,0
23.07.2010 – 11:31
výborně vymakané drobnosti
-
Karolína Koláčná Hodnocení: 5,0
21.03.2010 – 08:36
Dobrý den, ráda bych poděkovala za velmi rychlé a profesionální vyřízení objednávky. S krosničkou jsme velmi spokojeni, perfektně sedí na zadech a je velmi pohodlná i při delším nošení. Nastavení popruhů je jednoduché a rychlé. Stříška je dostatečně velká i na procházku v mírném dešti. Naší desetiměsíční dceři se v ní velmi líbí, super je plstrování okolí, kdy si může položit hlavičku a spát. Jediné, co by mohlo být lepší je cena, ale chápu, že za kvalitu se platí. S pozdravem Koláčná
-
Jana Horňáková Hodnocení: 5,0
13.08.2009 – 18:06
S touto krosničkou jsme velice spokojeni - náš mrňous se v ní od počátku cítí velice dobře - z předchozích komentářu jsem se bála jen délky ramenních popruhů - ale ukázalo se,že mé obavy byly bezpředmětné - můj manžel není žádný drobeček ( měří 194 cm) a - pokud správně napolohujete popruhy v zádové části - délka traků je zcela vyhovující - skvěle je vyřešená dlouhá opora hlavy se stříškou - a co bylo důležité pro mne - upoutání dítka do této krosny není nijak složité a dík bočnímu vstupu je péče o dítě v krosně opravdu jednoduchá - při koupi této krosny byla pro nás rozhodující také značka Deuter - od tohoto výrobce máme již batoh pět let a i když je denně používán - došlo jen k opotřebení loga . Pokud tedy vybíráte krosnu mohu DEUTER Kid Comfort III jen a jen doporučit.
-
Eva Novackova Hodnocení: 4,0
01.07.2009 – 20:18
Krosnička je perfektní. Jedinou vadou je, že popruhy pro nosiče jsou středně dlouhé. Tzn. velký chlap ve svetru si jí nenandá. Proto doporučuji vyzkoušet.


