Nacházíte se zde: Úvod >Hračky >Hračky na zahradu >Nafukovačky, hračky do vody > Nafukovací pirátský ostrov
Intex Nafukovací pirátský ostrov
1
Značka: Intex
Intex Nafukovací pirátský ostrov
Pirátský nafukovací kruh připomínající ostrov. Kruh s průměrem 188 cm má po svém obvodu natažené lano pro ještě větší zábavu. Hračka je vyrobena z kvalitního vynilu, který odolá všem malým pirátům. více
Hlídání ceny zboží
Současná cena produktu 589 Kč. Nechte si poslat e-mail, jakmile cena zboží poklesne na vámi zadanou úroveň. Změnu ceny můžete sledovat i ve svém Klientském centru.
Přidat na nákupní seznam
Doporučujeme dokoupit vše skladem
-
Intex Velryba 168 x 86 cm
219 Kč -
Intex Kruh Color s držadly 119 cm
249 Kč -
Intex Židlička veselé zvířátko, medvěd
199 Kč -
Intex Sedátko sport
399 Kč -
Intex Plavací lenoška 155 cm
399 Kč -
Intex Sedátko do bazénu s držátkem na pití, zelené
329 Kč -
NERF Super Soaker Thunderstorm
589 Kč -
NERF Super Soaker Electrostorm
279 Kč -
Intex Komfortní lenoška
699 Kč -
Intex Vodní vozidlo kosatka
299 Kč -
Intex Vodní vozidlo kosmická loď s pistolí
569 Kč -
Intex Židlička zvířátko, zelené
229 Kč -
Intex Nafukovací lehátko 180 x 135 cm
699 Kč -
Intex Míčky do bazénu
359 Kč -
Intex Nafukovací volejbalová sada se sítí
249 Kč -
Intex Vodní vozidlo Žralok
219 Kč -
Intex Nafukovací barevné lehátko, zelené
249 Kč
Popis produktu
- Rozměry: průměr 188 cm.
- Použitý materiál vynil 0,30 mm.
- Součástí balení opravná sada.
- Kruh má 2 vzduchové komory.
Společnost Intex je na trhu více než 40 let. Patří mezi světové lídry v oblasti projektování i vyroby vysoce kvalitních a inovativních produktů pro vnitřní i venkovní rekreaci.
Varování: Používejte pouze v mělké vodě a pod dohledem. Nenafukujte příliš. Nahustěte jen po pevný stav. Nepoužívejte, pokud nejsou všechny komory nahuštěné. Při vysoké teplotě snižte tlak. Nejedná se o záchrannou pomůcku.
Z naší nabídky Vás ještě mohou zajímat:


