Nacházíte se zde: Úvod >Péče o dítě >Kojení a krmení >Kojenecké láhve > Step Up Láhev plast. 330 ml, 6+
Chicco Step Up Láhev plast. 330 ml, 6+
2
Značka: Chicco
Chicco Step Up Láhev plast. 330 ml, 6+
Nová kojenecká lahev se silikonovým dudlíkem na jídlo je určena pro děti od 6. měsíce. Díky speciálnímu tvaru dudlíku, který podporuje přirozené sání a zabraňuje kolikám, škytavce a říhání, je možné krmení v přirozené poloze. více
| Dostupnost: | Již se neprodává |
|---|---|
| Toto zboží nelze koupit, protože již není v naší nabídce. | |
Doporučujeme dokoupit vše skladem
Popis produktu
Společnost Chicco se věnuje péči o děti již od roku 1958. Produkty splňují předpisy a zákony EU a jsou speciálně odzkoušeny Státním zdravotním ústavem v Praze.
Step up je láhev na krmení, která umožňuje přirozené krmení dítěte v průběhu každé fáze růstu, protože je schopna přizpůsobit se změnám v jeho přirozeném sání.
- Měkký silikonový dudlík na jídlo
- Díky speciálnímu tvaru zůstane dudlík plný mléka, čímž zabraňuje kolice, škytavce a nepříjemnému říhání
- Umožňuje krmení dítěte v přirozené poloze
- Žebrovaný kroužek na dudlíku napomáhá dítěti rozložit si správně jazyk a zmáčknout dudlík přírodním sacím pohybem
- Extra velké zaoblené víčko simuluje mateřský prs
- Lahve Chicco neobsahují Bisphenol A (BPA)!
Kojenecká lahvička je určena pro děti od 6. měsíce.
Ke kojenecké lahvi dále doporučujeme:


