Nacházíte se zde: Úvod >Sport >Fitness >Krokoměry > Ex-Ped Go Pulse II
Silva Ex-Ped Go Pulse II
Značka: Silva
Silva Ex-Ped Go Pulse II
Silva Ex-Ped Go Pulse II je krokoměr, který je zabudovaný ve sportovních hodinkách pro ty, kdo chtějí mít všechny potřebné funkce jen v jednom přístroji. Praktický přístroj pro používání při běhu, cvičení a jiných formách aerobního pohybu. více
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné |
|---|---|
| Běžná cena: | |
| Ušetříte: | 191 Kč (8 %) |
| Cena dnes: |
2 099 Kč
včetně PHE a DPH
bez DPH: 1 749 Kč |
| Toto zboží nelze koupit, protože neznáme jeho přesnou dostupnost. | |
Hlídání dostupnosti zboží
Hlídání ceny zboží
Současná cena produktu 2 099 Kč. Nechte si poslat e-mail, jakmile cena zboží poklesne na vámi zadanou úroveň. Změnu ceny můžete sledovat i ve svém Klientském centru.
Přidat na nákupní seznam
Doporučujeme dokoupit vše skladem
-
Suunto M4
2 490 Kč
Hodnocení majitelů Silva Ex-Ped Go Pulse II
Zobrazujeme pouze hodnocení, ve kterých majitelé Silva Ex-Ped Go Pulse II přidali i slovní popis.
Celkem tento produkt
hodnotilo 5 majitelů.
Zboží bylo hodnoceno i v jiných jazycích. (polsky – 1 hodnocení, slovensky – 1 hodnocení)
-
Pavel Novotný Hodnocení: 5,0
06.03.2012 – 17:46
Jsem absolutně spokojen. Výrobek splnil moje očekávání. Je to výborná věc a krokoměr funguje přesněji, než jsem očekával. Očekával jsem mnohem víc falešných kroků, vzhledem k umístění na ruce. Ale ten systém opožděného počítání a pětistupňového nastavení citlivosti je natolik důmyslný, že se dá na počet kroků přesně spolehnout. Používám je při Nordic Walkingu, kde si i pulsmetr přijde na své. Neměří stále, ale po stisknutí dvěma prsty se po asi 10 sekundách ukáže tepová hodnota s procentním a grafickým vyjádřením vzhledem k maximu dle váhy věku a pohlaví (není tedy třeba někde hledat doporučené hodnoty, ale lze je nastavit i individuálně), čili ke cvičebně-rehabilitačním účelům naprosto dostatečné a pro mě ideální, protože hodinky si doma nezapomenu. Velmi příjemně mě překvapilo, že hodinky jsou do 30 metrů vodotěsné a že v balení byla přiložena náhradní baterie. Ta jistě časem dojde, i při používání šetřícího módu. Ps: V parametrech je chyba, neboť krokoměr má funkci efektivního času.
-
Jaroslav Dvořáček Hodnocení: 5,0
09.06.2010 – 09:47
Velmi dobrý, hezký, funkční, dokonce tepovka funguje bez chyb. Doporučuji. Jaroslav Dvořáček, Brno



