Nacházíte se zde: Úvod >Sport >Termoprádlo, spodní prádlo >Mikiny, roláky > Mikina Microstretch s kapucí Pánská
Sensor Mikina Microstretch s kapucí Pánská Limetka S
Značka: Sensor
Sensor Mikina Microstretch s kapucí Pánská Limetka S
Příjemná mikina s kapucí, výborná jako druhá vrstva nejen při sportovních aktivitách. více
| Dostupnost: | Již se neprodává |
|---|---|
| Toto zboží nelze koupit, protože již není v naší nabídce. | |
Hodnocení majitelů Sensor Mikina Microstretch s kapucí Pánská
Zobrazujeme pouze hodnocení, ve kterých majitelé Sensor Mikina Microstretch s kapucí Pánská přidali i slovní popis.
Celkem tento produkt
hodnotilo 5 majitelů.
-
Lucie Kipperová Hodnocení: 5,0
10.03.2010 – 15:54
Dobrý den, mikina tedy nebyla pro mě, ale přítel je s ní nad míru spokojen. Hlavně si chválí kapuci, která perfektně sedí na hlavě a je velice příjemná. Označila bych ji spíše za 3-sezonní. Na zimu uvažuje i o zakoupení té druhé - Multistrech. Dle jeho zkušeností, mohu jen vřele doporučit.
-
Petr Popule Hodnocení: 3,0
09.02.2010 – 08:52
Mikina je fajn, prijemnej material, dobrej strih.
-
Tomáš Příhoda Hodnocení: 4,0
08.11.2009 – 22:58
Fakt libová mikyna, již jsem ji vzal na fůru akcí, hodně rychle schne super anatomická kapuce, není ale zase moc teplá a nemá moc odolnost proti větru (samostatně bez bundy, jo skoro se nadá ušpinit vše se sní sloupe jak praktické :-).
-
Jindřich Krobot Hodnocení: 5,0
18.03.2008 – 19:57
Dobrý den, s mikinou jsem nadmíru spokojen, zatím jsem ji velmi neotestoval, mám ji pro běžné nošení, ale je to velice komfortní kousek. Suprově sedí na tělo, velmi příjemný materiál. Používám ji jako druhou vrstvu na funkční triko a bez problémů. Mohu jen vřele doporučit.
-
Milan Svoboda Hodnocení: 5,0
28.01.2008 – 06:19
Perfektní výrobek, doporučuji ke koupi. Používám při běhání.


