Nacházíte se zde: Úvod >Foto >Stativy >Mimistativy > CX-MINI
Velbon CX-MINI
Značka: Velbon
Velbon CX-MINI
„Malý velký stativ“ – robustní a kvalitní stolní stativ pro použití především při tvorbě makrofotografií s digitálními zrcadlovkami a kompakty. více
Hlídání ceny zboží
Současná cena produktu 599 Kč. Nechte si poslat e-mail, jakmile cena zboží poklesne na vámi zadanou úroveň. Změnu ceny můžete sledovat i ve svém Klientském centru.
Přidat na nákupní seznam
Hodnocení majitelů Velbon CX-MINI
Zobrazujeme pouze hodnocení, ve kterých majitelé Velbon CX-MINI přidali i slovní popis.
Celkem tento produkt
hodnotilo 10 majitelů.
Zboží bylo hodnoceno i v jiných jazycích. (slovensky – 1 hodnocení)
-
Jiří Nedas Hodnocení: 4,0
16.02.2012 – 16:00
Požadoval jsem stativ malý pro snadné nošení v batohu, stabilní a za dobrou cenu. Všechny tyto požadavky splňuje výborně.
-
Autor si přál zůstat v anonymitě Hodnocení: 4,0
11.01.2011 – 18:28
jediná nevýhoda je, že nemá vodováhu
-
Václav Kalina Hodnocení: 5,0
24.12.2010 – 10:51
Tento produkt doporučuji každému, kdo vyžaduje perfektní výrobek.Stativ splňuje ty nejvyšší požadavky - pevný, stabilní, pohybové prvky pracují přesně, aretace dokonalá, použitý materiál velmi kvalitní, přesné zpracování.Vypadá velmi dobře, skoro až profesionálně.Brašna pak dotváří kvalitu tohoto výrobku.
-
boba jareš Hodnocení: 5,0
01.12.2010 – 15:13
Splňuje všechny mé požadavky obzvláště statívová hlav s odjímatelnou destičkou umožňuje bleskurychlé nasazení kamery. Oproti velkému statívu se vejde do tašky. Velbon je znám svou kvalitou provedení
-
Bohuslav Vávra Hodnocení: 3,0
06.08.2010 – 08:55
Moderní ministativ vhodný na snímání menších předmětů "šikmý pohled" nebo ze svislé základny. Pro snímání na př. odznaků nebo drobného hmyzu z vodorovné základny nevhodný, sklopení i poměrně lehkého fotoaparátu lehký stativ kácí. Bohuslav Vávra
-
Autor si přál zůstat v anonymitě Hodnocení: 4,0
24.07.2010 – 12:56
Skvělé, je bytelný, dobře skladný, lehce se k němu foťák (vlastním kompakt) přišroubuje. Vřele doporučuji.
-
Tomáš Krejčí Hodnocení: 4,0
14.12.2007 – 09:17
pouze problém s Českouz poštou


