Nacházíte se zde: Úvod >Bílé zboží >Mrazáky >Šuplíkové mrazáky > ZFX 305 W
Zanussi ZFX 305 W
Značka: Zanussi
Zanussi ZFX 305 W
Malý mrazák Zanussi ZFX 305 W s výškou 52 cm je vhodný do kanceláře nebo na chatu. Externí madlo umožňuje snadnou manipulaci. více
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné |
|---|---|
| Běžná cena: | |
| Ušetříte: | 1 551 Kč (25 %) |
| Na splátky: | Splátková kalkulačka |
| Cena dnes: |
4 539 Kč
včetně PHE a DPH
bez DPH: 3 783 Kč |
| Toto zboží nelze koupit, protože neznáme jeho přesnou dostupnost. | |
Hlídání dostupnosti zboží
Hlídání ceny zboží
Současná cena produktu 4 539 Kč. Nechte si poslat e-mail, jakmile cena zboží poklesne na vámi zadanou úroveň. Změnu ceny můžete sledovat i ve svém Klientském centru.
Přidat na nákupní seznam
Doporučujeme dokoupit vše skladem
Hodnocení majitelů Zanussi ZFX 305 W
Zobrazujeme pouze hodnocení, ve kterých majitelé Zanussi ZFX 305 W přidali i slovní popis.
Celkem tento produkt
hodnotilo 9 majitelů.
Zboží bylo hodnoceno i v jiných jazycích. (slovensky – 1 hodnocení)
-
Imrich Bajza Hodnocení: 4,0
26.05.2011 – 20:37
Máme tento mrázák již podruhé, první vydržel cca 6 let, pak odešel kompresor. Až na tuto terminální závadu s ním nebyly nikdy žádné problémy. Za tuto cenu v dané kategorii můžu doporučit.
-
Autor si přál zůstat v anonymitě Hodnocení: 4,0
04.05.2010 – 19:07
Pro naše potřeby se jeví jako ideální volba. Mrazničku v ledničce jsme měli pořád plnou a tak jsme rozšířili o tento kousek. Plně vyhovuje jako druhý mrazák, akorát mohl být o trochu tiší. Ale není to strašné. Doporučuji Roman
-
Pavel Troják Hodnocení: 5,0
31.03.2010 – 17:17
S mrazákem jsme zatím spokojeni, funguje výborně, hlučnost se nám nezdá velká. Mrazí na -25°C. Z důvodu velikosti bydlení jsme zvolili tento malý mrazák a je pro tříčlennou rodinu dostačující.
-
Autor si přál zůstat v anonymitě Hodnocení: 2,0
29.09.2009 – 17:44
Mrazák byl velmi hlučný, problém neodstranila ani záruční oprava v prvním týdnu užívání. Ve druhém týdnu jsme výrobek vrátili a koupili jsme si stejný mrazák jinde - zvuk cirkulujícího chladiva je u toho druhého podstatně lepší, i když je mrazák stále výrazně hlučnější než lednička od stejného výrobce. Držátko na otevírání vypadá robustně, zdá se, že ho proti dřívějšku vylepšili. Lak na povrchu mrazáku se lehce odře.



