Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně

3D puzzle Ravensburger

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Ravensburger Harry Potter: Bradavický hrad – Velká síň a Astronomická věž Ravensburger Harry Potter: Bradavický hrad – Velká síň a Astronomická věž
Ravensburger Harry Potter: Bradavický hrad – Velká síň a Astronomická věž

Zažijte jedinečnou kombinaci skládání a stavění a vytvořte si doma obrovský model nejznámější kouzelnické školy na světě – kouzelných Bradavic. Toto XXL balení obsahuje dosavadní samostatně prodejné části – Velkou síň a Astronomickou věž.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Ravensburger 3D Puzzle 111473 Porsche GT3 Cup 108 dílků Ravensburger Harry Potter: Bradavický hrad – Velká síň a Astronomická věž
Ravensburger 3D Puzzle 111473 Porsche GT3 Cup 108 dílků

Sestavte si trojrozměrný model Porsche GT3 Cup z ohebných, snadno zahnutelných a hladce zapadajících puzzle dílků. Sestavený výtvor je stabilní a k jeho sestavení není třeba lepidlo.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Ravensburger 3D Puzzle 125340 Londýnský autobus 216 dílků Ravensburger Harry Potter: Bradavický hrad – Velká síň a Astronomická věž
Ravensburger 3D Puzzle 125340 Londýnský autobus 216 dílků

Zažijte jedinečnou kombinaci skládání a stavění a vytvořte si působivý model Londýnského autobusu. Střechu je možné odklopit a využít jako praktický box na drobnosti nebo jako stojánek na tužky. Kvalitní, plastové puzzle s technologií Easyclick. Bez nutnosti lepení!

můžete mít ZÍTRA

MALL
Ravensburger 3D puzzle Fillmore VW Disney Pixar Cars 162 dílků Ravensburger 3D puzzle Fillmore VW Disney Pixar Cars 162 dílků
Ravensburger 3D puzzle Fillmore VW Disney Pixar Cars 162 dílků

Zažijte jedinečnou kombinaci skládání a stavění a vytvořte si působivý model Fillmore VW Disney Pixar Cars. Kvalitní, plastové puzzle s technologií Easyclick. Auto je stabilní a k jeho sestavení není třeba lepidlo.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Ravensburger Úložná krabice Minecraft 216 dílků Ravensburger 3D puzzle Fillmore VW Disney Pixar Cars 162 dílků
Ravensburger Úložná krabice Minecraft 216 dílků

Hezké provedení potěší nejedno dítě a fandu hry Minecraft – dětské 3D puzzle Ravensburger Úložná krabice Minecraft 216 dílků po sestavení poslouží jako praktický úložný boxík na malé poklady. Rozvíjí dětskou představivost, koordinaci i trpělivost.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Ravensburger Planetární soustava 522 dílků Ravensburger 3D puzzle Fillmore VW Disney Pixar Cars 162 dílků
Ravensburger Planetární soustava 522 dílků

Sestavte si trojrozměrný planetární systém z ohebných, snadno zahnutelných a hladce zapadajících puzzle dílků. Sestavený výtvor je stabilní a k jeho sestavení není třeba lepidlo.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Ravensburger 3D Puzzle Harry Potter - Bradavický hrad 540 dílků Ravensburger 3D Puzzle Harry Potter - Bradavický hrad 540 dílků
Ravensburger 3D Puzzle Harry Potter - Bradavický hrad 540 dílků

Zažijte jedinečnou kombinaci skládání a stavění a vytvořte si doma dokonalý model Bradavického hradu. Ponořte se do světa Harryho Pottera a zažijte spoustu dobrodružství s Harrym a jeho přáteli. Kvalitní, plastové puzzle s technologií Easyclick.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Ravensburger Dětský globus (anglický) 180 dílků Ravensburger 3D Puzzle Harry Potter - Bradavický hrad 540 dílků
Ravensburger Dětský globus (anglický) 180 dílků

Sestavte si celý svět z ohebných, snadno zahnutelných a hladce zapadajících puzzle dílků a zjistěte, kde na něm žijí různá zvířata. Sestavený globus je stabilní a k jeho sestavení není třeba lepidlo.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Ravensburger Eiffelova věž - Noční edice 3D 216d Ravensburger 3D Puzzle Harry Potter - Bradavický hrad 540 dílků
Ravensburger Eiffelova věž - Noční edice 3D 216d

Ohromující Eiffelova věž z noční edice čeká jen na to až jí sestavíte. Fascinující stavbu postavíte pomocí unikátních ohebných, sklopných a hladce zapadajících dílků puzzle.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Ravensburger 3D Puzzle-Ball Pokémon Motiv 1 - 54 dílků Ravensburger 3D Puzzle-Ball Pokémon Motiv 1 - 54 dílků
Ravensburger 3D Puzzle-Ball Pokémon Motiv 1 - 54 dílků

Postavte si svůj 3D puzzle-ball s motivem Pokémonů z ohebných, zahnutelných a hladce zapadajících puzzle dílků. Sestavený výtvor je stabilní a k jeho sestavení není třeba lepidlo.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Ravensburger PuzzleBall Bezzubka 72 dílků Ravensburger 3D Puzzle-Ball Pokémon Motiv 1 - 54 dílků
Ravensburger PuzzleBall Bezzubka 72 dílků

Postavte si svůj 3D puzzleball ve tvaru draka Bezzubky z filmu Jak vycvičit draka 3 z plastových dílků technologie EasyClick. Speciální zahnuté dílky jistě zapadají do sebe a koule je po sestavení stabilní.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Ravensburger Globus (anglický) 540 dílků Ravensburger 3D Puzzle-Ball Pokémon Motiv 1 - 54 dílků
Ravensburger Globus (anglický) 540 dílků

Sestavte si celý svět z ohebných, snadno zahnutelných a hladce zapadajících puzzle dílků. Sestavený globus je stabilní a k jeho složení není třeba lepidlo.

můžete mít ZÍTRA

MALL