Zyxel LTE3301 LTE Indoor Router

Zyxel LTE3301 LTE Indoor Router

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Bezdrátový LTE router, vhodný pro použití na místech, kde nemůžete mít klasické internetové připojení. Skvěle se tak hodí například na chatu nebo odlehlou chalupu. Celý popis
3 729 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Doprava zdarma
Partner: CZC.CZ

Skladem u partnera 5+ kusů

7.12.2021 - 8.12.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera CZC.CZ

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100060826000

Popis

ZyXEL LTE3301 LTE Indoor Router

Klasické ADSL modemy jistě zná většina uživatelů, co ale dělat pokud na odlehlé chatě nebo chalupě nemáme zavedenou telefonní přípojku, nebo jste moc vzdáleni od ústředny, že na tento druh internetového připojení musíte zapomenout? Jedním řešením, pokud nepočítám přítomnost WiFi poskytovatele je využít datového balíčku vašeho operátora a pořídit si domů takovouto chytrou krabičku, která se již postará o příjem i rozvedení internetu na vaše domácí zařízení.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Co je vlastně LTE

Nástup sítě LTE (Long Term Evolution) vylepšil vlastnosti již stavívající 3G sítě (UMTS), která se již zde nějakou dobu používala pro přístup k mobilnímu internetu a samozřejmě pro provoz hlasových hovorů v telefonech. Nová síť si získala vekou oblibu hlavně díky rychle rostoucímu pokrytí a také daleko vyšším rychlostem stahování i odesílání dat. Tento model zvládne rychlosti až 150 Mbps při stahování a 50 Mbps při odesílání dat, samozřejmě v závislosti na síle pokrytí. Zajištěna je i zpětná kompatibilita se staršími sítěmi 3G nebo 2G.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dobrý výkon

Bezdrátový router je vybaven podporou standardu 802.11n v pásmu 2.4 GHz a je schopen poskytnout maximální teoretickou propustnost až 300 Mb/s a zároveň je tato jednotka zcela zpětně kompatibilní s 802.11b/g standardy.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Pokročilé bezpečnostní funkce se snadným nastavením

Přístroj obsahuje fyzické tlačítko WPS, které slouží ke snadnému nastavení bezpečné bezdrátové sítě. S využitím technologie WPS stačí k vytvoření bezpečné sítě několik sekund a celý postup se obejde bez složitých nastavení. Router podporuje zabezpečení WEP/WPA/WPA2 pro spolehlivou ochranu bezdrátového přenosu dat. Kromě toho zařízení obsahuje firewall s funkcemi pro ochranu sítě před útoky z Internetu.

Klíčové vlastnosti

Router disponuje 2 externími anténami pro příjem LTE signálu a dvojicí interních 3dBi antén pro provoz domácí WiFi sítě. Podporované jsou standardy ve 2.4 GHz pásmu 802.11 b/g/n s maximální rychlostí až 300 Mbps. Přítomný je i 4× 10/100 RJ-45 switch pro kabelové připojení zařízení. Nastavit lze módy Bridge anebo Router.

Rozměry výrobku jsou 186 × 120 × 30 mm a jeho hmotnost je 350 gramů.