Detoa Šachy a dáma dřevo společenská hra v krabici 35x23x4 cm
509 Kč 449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Šachy s dámou. Být o krok napřed je velkou výhodou a je na čase tuto schopnost rozvíjet už v ranném věku. Přemýšlej, jaký tah má soupeř připravený a zamez mu v tom, aby tě porazil.

Piatnik Šachy De Luxe

Piatnik Šachy De Luxe

Hodnocení: 5
1 299 Kč 929 Kč

Šachy jsou často označovány jako hra králů. Jedná se o klasickou a logickou hru pro dva hráče, která je lidstvu známá již od 6. století. Šachy jsou v krásném dřevěném provedení.

Detoa Šachy dřevo společenská hra
419 Kč 389 Kč

Šachy jsou klasická desková hra pro dva hráče, která vznikla v 15. století v jižní Evropě úpravou staré perské hry šatrandž. Představuje střetnutí dvou nepřátelských armád. Komu se podaří zneškodnit nepřátelského krále, dát mu mat, vítězí.

Dino Magnetické šachy

Dino Magnetické šachy

Hodnocení: 4,9
369 Kč

Elegantní provedení známé oblíbené hry. Magnetické figurky přináší jejich stabilitu při hře a jistotu při potřebě zachování zahraných pozic při dlouhodobých partiích. Zavírací box se šachovnicí umožňuje bezpečné uložení sady figurek.

Albi Quoridor

Albi Quoridor

Hodnocení: 4,8
799 Kč 599 Kč

Quoridor je dřevěná rodinná hra pro 2 nebo 4 hráče. Vyhrává ten hráč, který svého pěšáka dostane jako prvního na protilehlou stranu hrací desky. Cesta nebude však jednoduchá!

Mindok Azul

Mindok Azul

Hodnocení: 4,9
1 399 Kč 1 029 Kč

Portugalský král Manuel I. byl při své návštěvě Alhambry natolik okouzlen jejími interiéry, zejména keramickými dlaždicemi zvanými „azulejos“ (původně s modro-bílým dekorem), že okamžitě nařídil, aby jeho vlastní palác v Portugalsku byl vyzdoben podobnými obklady.

Bonaparte Šachy, Dáma, Mlýn
319 Kč

Soubor nejoblíbenějších českých her pro malé i velké Šachy, Dáma a Mlýn. Zahrajte si s dětmi, rodiči nebo kamarády tyto známé hry. Soubor obsahuje dřevěné šachové kameny, dřevěnou dámu a oboustranný herní plán.

Bonaparte Šachy dřevěné společenská hra
279 Kč

Šachy jsou společenská desková hra pro dva hráče. Jsou celosvětově velice uznávanou hrou a dokonce se považují za sportovní disciplínu. Odhadovaný vznik hry Šachy je okolo 15.století.

Albi Quarto

Albi Quarto

Hodnocení: 4,6
799 Kč 629 Kč

Společenská abstraktní hra Quarto. Jedna z mála her, kde rozhodujete o tahu soupeře. Vítězem se stává hráč, který umístí hrací kamen a vytvoří tak řadu čtyř kamenů, kde všechny hrací kameny mají alespoň jednu stejnou vlastnost.

Dino Dračí palác-26%

Dino Dračí palác

Hodnocení: 5
1 299 Kč 949 Kč

Akce

Hra volně inspirován tradiční čínskou hrou Mahjong. Vezměte pár identických dlaždic z rozpadajícího se dračího hradu a postavte z nich svůj! Sbírejte kameny z hroutícího se Dračího paláce a použijte je k vytvoření vlastního paláce. Vytvářejte sady kamenů stejného druhu a na jejich vrcholcích stavte svatyně, čímž získáte body.

ADC Blackfire Qwirkle

ADC Blackfire Qwirkle

Hodnocení: 4,9
899 Kč 749 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hra roku 2011 QWIRKLE, jejíž smysl je utvořit řadu stejných barev či symbolů. Přestože jsou pravidla hry Qwirkle skutečně jednoduchá, budete muset zapojit strategické myšlení a svoji taktiku promýšlet dopředu.

Spin Master Klasické dřevěné šachy
309 Kč

Šachy jsou tradiční stolní hra pro dva hráče, která baví děti i dospělé už po mnoho generací. Tato hra procvičí vaše logické a strategické myšlení.

Mindok Azul: Vitráže Sintry
1 399 Kč 1 099 Kč

Novinka

Azul: Vitráže Sintry je krásná barevná hra, která navazuje na celosvětově proslavenou hru Azul. Během šesti kol hry hráči získávají barevné dílky skla a vytvářejí z nich co nejlépe hodnocené vitráže. Zvítězí hráč, který získá nejvyšší počet bodů. Budete to právě vy, kdo vytvoří ty nejkrásnější vitráže v celém Portugalsku?

ADC Blackfire Gizmos
799 Kč 699 Kč

Novinka

Krásně zpracovaná rodinná hra, ve které hráči pomocí kuliček zdokonalují své stroje. Rodinná hra, ve které se spojují herní prvky z populárních deskových her Splendor a Výbušné lektvary.

ADC Blackfire Noctiluca
899 Kč 799 Kč

Novinka

Ve hře Noctiluca se 1–4 hráči potápí do průzračných hlubin a snaží se nachytat nádherné svítilky. Hráči tyto vzácné tvory shromažďují do nádob, za které po naplnění získávají body. Noctiluca je inovativní hra od uznávaného autora Shema Phillipse, která obsahuje také pravidla pro sólo hru na vlastním herním plánu.

Mindok Sagrada
1 099 Kč 829 Kč

Novinka

Překrásná barevná hra s kostkami. Staňte se umělci soutěžícími o to, kdo vytvoří nejkrásnější barevnou vitráž kostela Sagrada Família. Okenní sklíčka jsou ve hře představována barevnými kostkami, jejichž hodnoty vyjadřují odstín (čím vyšší hodnota, tím tmavší barva). Každé kolo si budete vybírat kostky z nabídky a pokládat je do svého okenního rámu. Přitom bude nutné dodržovat podmínky karet vzorů. Zároveň nesmějí mít dvě sousedící kostky stejnou barvu ani hodnotu.

ADC Blackfire Hypergrid-33%
749 Kč 499 Kč

Akce

Hra Hypergrid má 3 základní pravidla vedoucí k vytvoření linie stejné barvy. Jeden ze dvou hráčů, který je právě na tahu, pokládá na mřížku 3×3 body dva žetony různé barvy. Takto se na tazích střídají, dokud se nezbaví všech svých žetonů v pěti barvách.

Piatnik Šachy ECO

Piatnik Šachy ECO

Hodnocení: 4,7
299 Kč

Šachy jsou často označovány jako hra králů. Jedná se o klasickou a logickou hru pro dva hráče, která je lidstvu známá již od 6. století. Šachy jsou v praktickém zavíracím provedení.

Albi Šachy - dřevěné

Albi Šachy - dřevěné

Hodnocení: 4,7
399 Kč 349 Kč

Klasická hra šachy v luxusním provedení. Dřevěné šachy od Albi jsou určeny pro 2 hráče a doporučený věk hráčů je od 5 let. Skládací hrací deska slouží zároveň jako praktická krabička na hru!

MaDe Šachy 44x44 cm

MaDe Šachy 44x44 cm

Hodnocení: 3,7
499 Kč 469 Kč

Soubor klasických her jako jsou šachy, dáma a backgamon to vše v jednom balení. Rozkládací hrací deska slouží zároveň jako box pro úschovu figurek a hracích kostek. Velikost hrací desky 43 × 43 cm. Velikost figurky krále 8 cm.