Hanebný pancharti - DVD

Značka: Náš kód: 100003853997

Partnerský prodej

Hanebný pancharti - DVD

Bylo nebylo v nacisty okupované Francii… Vítejte ve Druhé světové válce podle Quentina Tarantina. Vítejte ve světě, kde historická realita ustupuje lehce brutálnímu pohádkovému příběhu. Celý popis

149

149 Kč včetně DPH

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100003853997

Popis

Popis produktu

Režie: Quentin Tarantino

Hrají: Brad Pitt, Mélanie Laurent, Christoph Waltz, Eli Roth, Michael Fassbender…

Délka: 153 min.

Obraz: 16:9 (2,35:1), 1080p


Bylo nebylo v nacisty okupované Francii…
Vítejte ve Druhé světové válce podle Quentina Tarantina.


Německé vojáky ještě nepřestaly bolet nohy po smělé invazi do západní Evropy, když mladičké Shosanně (Melanie Laurent) přímo před očima německý důstojník Hans Landa (Christoph Waltz) vyvraždil členy její rodiny. Ona sama jen tak tak unikne do Paříže, kde se ukryje pod novou identitu provozovatelky biografu.

Na jiném místě hákovým křížem rozkopané Evropy se pod vedením lehce zupáckého amerického poručíka Aldo Rainea (Brad Pitt) formuje neobvyklá vojenská jednotka. Úkolem jejích členů je nejen přežít na území plném nacistů a jejich přisluhovačů, ale zároveň likvidovat jejich elity a to tak efektně, že tím mezi nimi budou šířit strach a paniku. Říkají si Pancharti a právě je čeká ta nejtěžší mise, která může zcela změnit průběh války.
V jednom pařížském biografu se chystá premiéra nového německého propagandistického eposu a téhle události se má účastnit řada nacistických špiček (možná i samotný Hitler). Úkolem Panchartů bude na akci proniknout a ukázat šéfům Třetí říše, jaké to je, když je člověk po smrti. Nepočítají ovšem s tím, že přímo pod světlem promítačky osnuje svůj plán pomsty za smrt blízkých osiřelá Shosanna a že když se jeden geniální plán na atentát střetne s jiným, výsledkem může být ještě geniálnější neúspěch.

Bonusy:
• Prodloužené a alternativní scény
• Pýcha národa krátký film

Trailer

Trailer


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Formát DVD
Rok natočení 2009
Zvuk CZ 5.1, EN 5.1
Titulky česky
Typ DVD, akční, drama, válečné
Země původu Německo, USA
Zvuková stopa anglicky, česky
Balení DVD v krabičce (14mm)