10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Akční nabídka LEGO Harry Potter™

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SkyShowtime zdarma
LEGO Harry Potter 76399 Bradavický kouzelný kufřík LEGO Harry Potter 76401 Bradavické nádvoří: Siriusova záchrana
LEGO Harry Potter 76399 Bradavický kouzelný kufřík

Přizpůsobitelná a přenosná stavebnice Bradavický kouzelný kufřík (76399) od LEGO® Harry Potter™ pro děti od 8 let doslova překypuje magickými místy a postavami z filmů s Harry Potterem.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Harry Potter 76389 Bradavice: Tajemná komnata LEGO Harry Potter 76401 Bradavické nádvoří: Siriusova záchrana
LEGO Harry Potter 76389 Bradavice: Tajemná komnata

Zažijte dobrodružství na dvou nejznámějších místech v celých Bradavicích! V Tajemné komnatě se Harry Potter musí utkat s Tomem Raddlem a obrovským baziliškem. Velká síň zase ukrývá Moudrý klobouk a další parádní doplňky. Vzrušující překvapení (a Cornwallští raraši) jsou tu na každém kroku!

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Harry Potter 76401 Bradavické nádvoří: Siriusova záchrana LEGO Harry Potter 76401 Bradavické nádvoří: Siriusova záchrana
LEGO Harry Potter 76401 Bradavické nádvoří: Siriusova záchrana

Inspirujte čarodějky, kouzelníky a mudly starší 8 let k prozkoumávání kouzelného světa nápaditého hraní se stavebnicí LEGO® Harry Potter™ Bradavické nádvoří: Siriusova záchrana (76401). Tato všestranná stavebnice je inspirována nezapomenutelnými scénami z filmu Harry Potter a vězeň z Azkabanu.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
LEGO Harry Potter 76386 Bradavice: omyl s Mnoholičným lektvarem LEGO Harry Potter 76386 Bradavice: omyl s Mnoholičným lektvarem
LEGO Harry Potter 76386 Bradavice: omyl s Mnoholičným lektvarem

Uvařte silný Mnoholičný lektvar. Napijte se a… proměňte se! Přidejte se k Harrymu Potterovi, Ronu Weasleyovi a Hermioně Grangerové, zatímco vyrábí kouzelný lektvar v bradavické umývárně. Čekají vás i další překvapení: tajný tunel pod umyvadlem, exkluzivní zlatá minifigurka Harryho Pottera, vydaná k oslavě výročí této řady, a navíc 2 dílky sběratelských kouzelnických karet.

můžete mít DNES

Od MALL