Washburn Heritage HJ40SCE-O-U Elektroakustická kytara
11 990 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Elektroakustická kytara. Americká firma Washburn se výrobě akustických nástrojů věnuje opravdu dlouho – již od roku 1883. Za tu dobu vytvořila bezpočet kytar, mandolín, bendž a nasbírala řadu zkušeností.

Prodipe Guitars SA25
3 290 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Akustická kytara, typ auditorium, vrchní deska: smrk, luby a zadní díl: indický mahagon, krk: mahagon, hmatník a kobylka: kompozitní palisandr, šířka nultého pražce 43 mm, poniklované die-cast mechaniky, bronzové struny 12/54.

Vintage VJ100N Akustická kytara
5 990 Kč
+ doprava zdarma

Akustická kytara. Značka Vintage je známá produkcí kvalitních nástrojů za dostupnou cenu. Jejich koupi si tak mohou dovolit i mnozí začínající muzikanti. A je to, nutno dodat, dobrá volba; poměr ceny a kvality je pro koncového zákazníka více než příznivý.

Cort CJ Retro VSM Elektroakustická kytara
6 990 Kč
+ doprava zdarma

Elektroakustická kytara. Cort CJ Retro je elektroakustická kytara se stylovým retro designem a velkým zvukem těla typu Jumbo značky Cort, která v souladu s firemní filosofií nabízí kvalitní zpracovaní a použité materiály za dostupnou cenu.

Cort Little CJ OP Elektroakustická kytara
8 990 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Elektroakustická kytara. Cort Little CJ OP je elektroakustická kytara typu Jumbo s tělem 3/4 velikosti a korespondující kratší menzurou.

Cort CJ-MEDX BKS Elektroakustická kytara
5 990 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Elektroakustická kytara. Cort CJ-MEDX je elektroakustická kytara se stylovým retro designem a velkým zvukem těla typu Jumbo, která v souladu s filosofií značky nabízí kvalitní zpracovaní a použité materiály za dostupnou cenu. Hru na tento nástroj tak ocení kytaristé všech úrovní pokročilosti.