TROPICAL 3-Algae Tablets B 50ml/36g 200ks tabletové krmivo s řasami pro sladkovodní a mořské ryby

TROPICAL 3-Algae Tablets B 50ml/36g 200ks tabletové krmivo s řasami pro sladkovodní a mořské ryby


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

KRMIVO S ŘASAMI PRO RYBY LOVÍCÍ U DNA I PRO KORÝŠE krmivo v podobě potápějících se tablet bohatých na řasy. Je určeno ke každodennímu krmení býložravých ryb lovících u dna, pro které jsou řasy důležitou složkou diety a také pro všežravé ryby – jako doplňkové krmivo… Celý popis

181
181 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
Skladem u partnera 5+ kusů

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100022272124

Popis

Popis produktu

KRMIVO S ŘASAMI PRO RYBY LOVÍCÍ U DNA I PRO KORÝŠE krmivo v podobě potápějících se tablet bohatých na řasy. Je určeno ke každodennímu krmení býložravých ryb lovících u dna, pro které jsou řasy důležitou složkou diety a také pro všežravé ryby – jako doplňkové krmivo. Tablety lze také podávat sladkovodním a mořským korýšům. Ve složení 3-ALGAE TABLETS B jsou obsaženy tři řasy: chlorella (Chlorella vulgaris) a dále Ascophyllum nodosum i Laminaria digitata, definovány jako řasy kelp. Nenasycené mastné kyseliny, bílkoviny (bohaté na exogenní aminokyseliny), vitamíny, které jsou ve chlorelle obsaženy, a také mikro a makro elementy z řas kelp (v tom jód, chróm, selen a železo), zaručují rybám a korýšům dokonalou kondici, intenzivní růst a vitalitu. Ryby při pravidelném krmení tabletami 3-ALGAE TABLETS B dostávají velkou dávku chlorofylu – zeleného barviva, jehož koncentrovaným zdrojem je chlorella. Chlorofyl omezuje rozvoj nežádoucích bakterií v zažívacím traktu, předchází zánětlivým stavům. Výtažek z aloe posiluje imunitní systém ryb a také blahodárně působí na normální bakteriální flóru v zažívacím traktu. S ohledem na své posilovací vlastnosti je krmivo 3-ALGAE TABLETS B doporučeno pro výživu ryb během karantény, aklimatizace a rekonvalescence. KRMENÍ: několikrát během dne. Tablety, v počtu odpovídajícím obsazení akvária, je nutné vhodit do akvária na místo, kde ryby a korýši loví.

Kompletní krmivo pro okrasné ryby a korýše. Složení: obiloviny, řasy 12%, vedlejší produkty rostlinného původu (v tom Aloe vera 2%), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a výrobky z ryb, měkkýši a korýši, mléko a mléčné výrobky, maso a živočišné produkty, kvasnice, oleje a tuky, minerální látky. Doplňkové látky (na kg): Vitamíny, provitamíny a chemicky přesně definované látky se srovnatelným účinkem: vit. A 20 400 m.j., vit. D3 1 200 m.j., vit. E 80 mg, vit. C 280 mg. Stopové prvky: E1 (Fe) 25,0 mg, E6 (Zn) 7,0 mg, E5 (Mn) 5,0 mg, E4 (Cu) 1,1 mg, E2 (I) 0,15 mg, E8 (Se) 0,15 mg, E7 (Mo) 0,03 mg. Lecitin. Antioxidanty. Analytické složky: hrubý protein 36,0%, hrubé oleje a tuky 7,0%, hrubá vláknina 1,7%, vlhkost 10,0%.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Objem (L) 0.05 l
Krmivo pro ryby ano
Dekorace akvarií ne
Úprava vody ne