HOBBY aquaristic HOBBY Ferrogan 15g, tekutý komplex železa

HOBBY aquaristic HOBBY Ferrogan 15g, tekutý komplex železa

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Železo je nejdůležitější složka výživy pro zdravé a silné rostliny. Ferrogan je pomalu rozpustná organická sloučenina s obsahem železa. Je to bezpečná a jednoduchá cesta k odstranění deficitu železa. Rozpustnost železa závisí od kvality vody. Čím je kvalita vody lepší … Celý popis
390 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Partner: COBBYS PET

Skladem u partnera 5+ kusů

30.6.2021 - 1.7.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera COBBYS PET

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100022269921

Popis

Železo je nejdůležitější složka výživy pro zdravé a silné rostliny. Ferrogan je pomalu rozpustná organická sloučenina s obsahem železa. Je to bezpečná a jednoduchá cesta k odstranění deficitu železa. Rozpustnost železa závisí od kvality vody. Čím je kvalita vody lepší tím je lepší rozpustnost umělého hnojiva s obsahem železa.

Dávkování:

Umělé hnojivo s obsahem železa v granulátu:

  1. Nerozpustné: každých 14 dnů aplikujte 2 g Ferrogan-u na každých 200l vody (1 odměrka). Rozsypte Ferrogan na plochu (substrát) blízko rostlin. Sloučenina se rozpustí v průběhu dvou až třech dnů. Když zakládáte novou nádrž, smíchejte stejné množství se substrátem, kde budou rostliny.
  2. Rozpustné: každých 14 dnů přidejte 10 ml z 1% roztoku (10 g na 1 l vody) na každých 10 l vody. Rada:

Dávkování na Ferrogan 24 – tekuté denní umělé hnojivo s komplexem železa: Přidejte 2 kapky Ferrogan-u 24 na 50 l vody denně. Poznámka: pokud je voda při používaní Ferrogan-u jemně kalná, tak voda je příliš zásaditá a hladina tvrdosti vody je též příliš vysoká.