HOBBY aquaristic HOBBY Phosphat-Killer 800g proti růstu řas odstraní 15.000mg fosfátu

HOBBY aquaristic HOBBY Phosphat-Killer 800g proti růstu řas odstraní 15.000mg fosfátu

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Návod na použití: Phosphat Killer jsou speciálně zpracované přírodní kameny, které redukují úroveň fosfátu ve vodě. Před prvním použitím propláchněte vodou, aby materiál neznehodnotil kvalitu vody. Je vhodný do vnitřních ale i do vnějších filtrů jako poslední filtra?… Celý popis
418 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Partner: COBBYS PET

Skladem u partnera 5+ kusů

25.6.2021 - 28.6.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera COBBYS PET

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100022269911

Popis

Návod na použití: Phosphat Killer jsou speciálně zpracované přírodní kameny, které redukují úroveň fosfátu ve vodě. Před prvním použitím propláchněte vodou, aby materiál neznehodnotil kvalitu vody. Je vhodný do vnitřních ale i do vnějších filtrů jako poslední filtrační vrstva. V závislosti na množství fosfátu ve vodě, je produkt efektivní po dobu přibližně 6–7 měsíců v 200 l akváriu. Předávkování není možné. Úroveň fosfátu byste měli pravidelně kontrolovat, abyste mohli včas vyměnit Phosphat Killer, jakmile se začne snižovat jeho efektivita. Optimální úroveň fosfátu by měla být přibližně 0,01 – 0,05 mg/l. Úroveň 0,1 mg/l v mořské vodě a 0,5 mg/l ve sladkovodním akváriu by neměla být překročená. Vysoká koncentrace fosfátu ve vodě může mít několik důvodů. V přirozeném prostředí ryb a rostlin je úroveň fosfátu velmi malá (0,001–0,01 mg/l). Avšak v akváriu může rychle stoupat, 10 až 100 násobně více. Vysoká úroveň fosfátu (překročení 0,5 mg/l ve sladkovodním a 0,1 mg/l v mořském akváriu) způsobuje nadměrný růst řas. Phosphat Killer účinně absorbuje fosfát a neuvolňuje ho zpětně do vody ani tehdy, když už je přesycený. Proto zabezpečuje optimální podmínky pro život ryb a rostlin.

Pamatujte, že množství ryb v akváriu je závislé od objemu vody. Všeobecně platí 1 cm ryby na 1 l vody. Při skladovaní na suchém místě je záruka neomezená.