Kvalitní Alba na fotorůžky

Široká nabídka produktů z kategorie Alba na fotorůžky na vás čeká u nás na MALL.cz. Srovnali jsme pro vás zboží od nejlevnějšího a od nejlépe hodnoceného ostatními zákazníky, a tak bude vybírání jednodušší.

Zobrazit více
  • Objednané zboží doručíme dnes., nebo až se vám to bude hodit.
  • Chcete si raději vyzvednout zboží sami a ušetřit za poštovné? Po celém Česku máme více než 2 500 výdejních míst..
  • Platit můžete online, hotově nebo až za 30 dní se službou MALL Pay.
  • Pokud zboží z kategorie Alba na fotorůžky nesplní vaše očekávání, můžete jej vrátit do 14 dní..
  • Nejasnosti ohledně objednávky nebo jiných služeb vám pomůže vyřešit naše nonstop zákaznická podpora..
MAJA DESIGN Dřevěné fotoalbum vyřezávané SRDCE EDGE

MAJA DESIGN Dřevěné fotoalbum vyřezávané SRDCE EDGE

850 Kč

Dřevěné fotoalbum pro 30 ks černých listů o formátu A4. Dodáváno s rozepínatelnou kroužkovou vazbou, kdykoliv je možné jednoduše přemístit či vyměnit listy (A4) s fotografiemi. Obsahuje 25 ks černých listů A4 pro Vaše fotografie. Součástí dodávky je bílý fix pro psaní textu na černé listy.

Goldbuch W ELEGANT HEARTS P60st. 30x31 TURNOWSKY

Goldbuch W ELEGANT HEARTS P60st. 30x31 TURNOWSKY

960 Kč

Luxusní klasický fotoalbum se šitou vazbou (book bound); bílé papírové listy s pergamínovými medzistranami pro lepší ochranu fotek. Na povrchu je reliéfní design s elegantní zlatou dotiskem. Tento speciální papír s ražbou zlacením dodává alba opravdu neobyčejný vzhled.

Partner: TRADAG
ZEP Fotoalbum Matilda modré

ZEP Fotoalbum Matilda modré

610 Kč

Klasické foto album Matilda pro fotografie vašeho děťátka v modrém provedení. Na přední desce má rámeček pro vložení vlastní fotky. První strana je určena pro zapsání důležitých údajů. Album obsahuje 60 stran (30listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu vlepených fotografií.

Goldbuch Fotoalbum Sova

Goldbuch Fotoalbum Sova

699 Kč

Foto-album s roztomilou růžovou sovou a otvorem pro vlastní fotografii na deskách. Klasické provedení pro vlepování fotografií. Obsahuje 60 stran (30 listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotografií. Kvalita od německého výrobce Goldbuch.

KPH Fotoalbum Babys heart modré

KPH Fotoalbum Babys heart modré

599 Kč

Klasické fotoalbum pro fotky miminek a dětiček v modré variantě. Na přední desce má velkorysý otvor pro vložení vlastní fotky s hvězdičkami kolem dokola. Album obsahuje 60 listů (30stran) k vlepování fotek z kvalitního silného kartonu a je mezi nimi jemný papír pro lepší ochranu fotek.

KPH Fotoalbum Charme modré

KPH Fotoalbum Charme modré

335 Kč

Klasické fotoalbum, vázané kovovou spirálou s černými listy v modrých deskách. Desky jsou potažené laminovaným papírem s jemnou strukturou a vpředu je otvor pro vložení vlastní fotky. Album obsahuje černých 40 stran (20 listů). Nabízíme jej ještě v jiných barevných variantách.

Goldbuch Fotoalbum Trigonium zelené Goldbuch

Goldbuch Fotoalbum Trigonium zelené Goldbuch

459 Kč

Fotoalbum Trigonium s abstraktním geometrickým vzorem v zeleném odstínu potěší každého, kdo ocení tradiční uchování fotografií. Má 100 stran (50 listů) prokládaných jemným papírem pro lepší ochranu fotografií. Kvalita od firmy Goldbuch. V příslušenství si můžete objednat i potřeby k lepení fotek.

Goldbuch Fotoalbum Plyšák

Goldbuch Fotoalbum Plyšák

469 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Plyšák je dětské šité klasické foto-album se zajímavým designem v neutrální barvě pro kluky i pro holky. Fotografie vkládáme pomocí fotorůžků nebo podlepek, které najdete v kategorii Příslušenství. Úvodní ilustrované strany jsou určeny k zápisu základních údajů o miminku.

Goldbuch Fotoalbum svatební Romeo

Goldbuch Fotoalbum svatební Romeo

999 Kč

Jemné a elegantní svatební foto-album k důstojnému uložení vašich svatebních fotografií. Desky jsou potaženy reliéfním květinovým vzorem a přední díl desek má kapsu, do které můžete vložit Vaši nejkrásnější svatební fotografii.

Goldbuch Fotoalbum In love

Goldbuch Fotoalbum In love

899 Kč

Album pro svatební fotografie nebo fotky zamilovaných. Na albu je veliké srdce, které tvoří spousty malinkých srdíček, kytiček a zlatých ražených serepetiček. Tento nádherný potah od firmy Turnowsky dodává albu naprosto jedinečný styl a díky tomu, že se vyrabějí malé série také originalitu.

ZEP Fotoalbum Epoca modré klasické

ZEP Fotoalbum Epoca modré klasické

349 Kč

Klasické foto-album Epoca modré do kterého si můžete vlepovat fotografie různých formátů. Laminované desky mají zajímavý abstraktní lístečkový ornament, který bude vašim fotkám slušet. Mezi listy je jemný papír pro lepší ochranu fotografií. Album má 60 stran (30 listů).