Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 11045961

Bumbu Original Craft 0.35l !!

Bumbu Original Craft 0.35l !!

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
alk: 40% původ: Barbados 0.35l – NOVINKA Celý popis
498 Kč
1 422,86 Kč/l
Zboží od: Dios.cz
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
498 Kč
1 422,86 Kč/l
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

7.2.2023 na vaší adrese

Popis

Zbrusu nový produkt společnosti Bumbu rum company, vysněný a naladěný majitely Brettem a Brianem Berish. „Bumbu“ bylo historicky jméno rumu v Karibiku obohaceném ovocem a kořením přidaným námořníky a obchodníky pro zpestření chuti.

Rum je stařený v Kentucky ex-Bourbon sudech a procedura zcelování probíhá na Barbadosu. Jednotlivé složky rumu zrály v průměru 15 let než dosáhly své výjimečné rovnováhy a plynulosti, aniž by byla obětována bohatost a složitost, která dělá rum Bumbu jedinečným.

Rum byl vytvořena ze šťávy cukrové třtiny vypěstované na Barbadosu, Belize, Brazílie, Kostarice, Dominikánské republice, El Salvadoru, Guyaně a Hondurasu.

Tento malosériový rum pyl vytvořen ve spolupráci s palírnou West Indies rum distillery, kde výroba probíhala podle tradice vracející se zpět na původní West Indies spiced rum podlereceptů z 16. a 17. století.

Mimořádně čistá voda, spolu s pečlivě vybranou cukrové třtinou z Karibiku a Jižní Ameriky, dodává lehkost a jemnost, která je ústředním bodem nápoje a jeho pozoruhodné pitelností.

Vzhled – skleněná láhev ručně vyráběná se znakem „X“ na přední straně v cínu a pozlacené mapy karibských ostrovů v pozadí, láhev je uzavřena přírodním korkem vše propojováno rukodělně s vysokým podílem ruční práce.

Celkově rum nabízí komplexní aroma měkkého karamelu a vanilky. Chuť má středně plné tóny skořice, pražených oříšků a nového koření, která vede až do mírně sladké chuti a exploze ovocný podtónů. Nesmírně jemný a nedá se od něj odtrhnout , pozor na celkový dojem – možné vytvoření závislosti.