Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMAsmart image price
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 11167894

Bumbu XXI McQueen and Violet Fog Anti Covid set 40% vol. 2x0.70l + Rouška

Bumbu XXI McQueen and Violet Fog Anti Covid set 40% vol. 2x0.70l + Rouška

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
alk: 40% původ: Brazílie Celý popis
Produkt se již neprodává
1 969 Kč
1 406,43 Kč/l
Zboží od: Dios.cz
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
1 969 Kč
1 406,43 Kč/l
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

Popis

Revoluční malovýrobní gin nazývaný McQueen and the Violet Fog, který se vyrábí v Brazilských horách Jundiaí, kde udělali výrobci 6000 mil kupředu tradičnímu ginu, ve kterém kromě 21 různých bylin můžete nalézt něco co se v ginu zřídka objeví a to bazalku, rozmarýn, fenykl, kalamondín, badyán a acai.

Při výrobě se používají dvě destilační techniky a to macerace a parní infuze. Vyrábí se pouze v malých dávkách a to ručně vždy okolo pouhých 500 litrů což odpovídá 55 kartónům. Každá dávka má v sobě kus předané lásky k tomuto produktu.

Prvních 15 přírodních bylinek se nechává macerovat v naturálním destilátu z cukrové třtiny pro vstřebání extraktu chutí a esenčních olejů. Zbylých 6 se nechá parně infuzovat přes měděný kotlík.

Vedle klasických tónů ginu jalovce, citrusů a květin má tento gin 6 ingrediencí navíc, mezi které patří ručně sbírané bazalkové listy z Indie, rozmarýn z Portugalska, fenyklové semínka ze středozemí, kalamondin od tichého oceánu, badyán z Vietnamu a lokální acai rostoucí v Brazílii.

Tento gin dostal jméno po básni se stejným názvem, která vypráví o setkání s mysteriózní rockovou kapelou. Poslední dvě sloky básně jsou k vidění na zadní straně láhve.

Skleněná láhev je opatřena reliéfními detaily a logo oka s korunou v barvě kovové mědi je znázornění tradičního hrnce sloužícímu k výrobě ginu.

„Instead of focusing on just one or two flavours, we chose to be ambitious. McQueen and the Violet Fog reveals something new with every sip: heat, spice, juniper, herbal, citrus and floral notes, all the touchstones of gin, balanced perfectly. We're proud and excited to share this wonderful gin with the world.“