AlcoForce Profesionální alkoholtestr Professional, černý, kalibrace na 1 rok zdarma

Značka: AlcoForce Náš kód: 100002201055

Partnerský prodejDoprava zdarma

AlcoForce Profesionální alkoholtestr Professional, černý, kalibrace na 1 rok zdarma

Alkoholtestr, AlcoForce Professional, černý. Profesionální přistroj s Fuel Cell – elektrochemický senzor, který je používán v policejních alkoholtestrech. Citlivost jen na alkohol. Celý popis

2399
2 399 Kč včetně DPH
Cena s MALL kartou:
399 Kč
více info zde
Již se neprodává

Toto zboží vám nabízíme v rámci partnerského prodeje. Podmínky doručení se mohou lišit od našich standardních podmínek. Více informací

Hodí se vědět k partnerskému prodeji

Nákupní proces je úplně stejný, jak jste zvyklí. Staráme se o celou vaši objednávku i následnou komunikaci či případnou reklamaci. Rozdíl spočívá jen ve způsobu doručení. Zboží k vám putuje z našeho partnerského skladu v samostatné zásilce za speciální sazbu dopravného, bez možnosti osobního odběru na prodejnách MALL. U vybraných partnerů lze využít doručení na odběrná místa Uloženky.

V případě odstoupení od kupní smlouvy ve 14 dnech nebo reklamace výrobku, jehož jedna strana je delší než jeden metr nebo jeho váha přesahuje 20 kg, kontaktujte, prosím, nejdříve naši zákaznickou linku.

Zboží nabízené v rámci partnerského prodeje poznáte podle štítku Partnerský prodej

Popis

Popis produktu

Alkoholtester, zn. AlcoForce, Professional, v černé barvě. Technologicky pokročilý alkohol tester pro jednotlivé uživatele, s kalibrací zdarma na jeden rok. Profesionální měřící přistroj – s Fuel Cell (palivový článek). Využívá nejnovější technologii z oblasti elektrochemických senzorů, které jsou používány ve všech policejních alkohol testerech. Je vybaven měřením objemu vydechovaného vzduchu, které zajistí, že je analyzovaný vzorek odebírán opravdu z plic (tzv. hlubokoplicní vzduch), nikoliv pouze z ústní dutiny. Mimořádně jednoduchý na použití – ovládání jediným tlačítkem. Citlivost pouze na alkohol. Při správném používání není měření ovlivňováno acetonem, výpary barev a lepidel, jídlem, sladkostmi, methanem ani jinými látkami, které mohou být přítomny v lidském dechu a které neobsahují alkohol.

Alkohol tester musí být kalibrován každých 12 měsíců.

Všechny alkoholtestry AlcoForce jsou zahrnuty do programu bezplatné kalibrace na 1 rok!

  • Technická specifikace :
  •  elektrochemické čidlo;
  •  rozsah a přesnost zobrazovaného měření 0,00 – 4,00 ‰ s přesností 0,01 ‰;
  •  vyžaduje náustek;
  •  druh a počet baterií 2 x AAA 1,5V alkalické;
  •  rozměry (š/v/h) 47×114×24 mm.

Aby nedošlo k poškození alkoholtesteru, nedoporučuje se používat tester bezprostředně po konzumaci alkoholu, vždy vyčkejte alespoň 15–20 minut. Nevystavujte alkohol tester příliš vysokým nebo příliš nízkým teplotám, není vhodné jej skladovat ve vozidle.

Balení obsahuje kromě alkoholtesteru i baterie, 2 náústky a návod v českém jazyce.

Náhradní náústky najdete v naší nabídce pod názvem „Náhradní náústek k alkoholtestru MASTER a Professional“.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Výška 114 mm
Šířka 47 mm
Hloubka 24 mm
Hmotnost 84 g
Rozsah 0,00 - 4,00 ‰