AlcoForce Profesionální alkoholtestr Raptor AT7000, screeningový, beznáústkový

Značka: AlcoForce Náš kód: 100002201043

Partnerský prodejDoprava zdarma

AlcoForce Profesionální alkoholtestr Raptor AT7000, screeningový, beznáústkový

Alkoholtestr AlcoForce Raptor AT7000, screeningový. Pro snadnou kontrolu velkého počtu osob bez použití náústků. S elektrochemickým čidlem. Vhodný i pro kontrolu okolního vzduchu, nápojů apod. Celý popis

8999
8 999 Kč včetně DPH

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100002201043

Popis

Popis produktu

Alkoholtestr, zn. AlcoForce, Raptor AT7000, screeningový.
Při zakoupení je přístroj zkalibrován na jeden rok.
Beznáustkový, profesionální alkohol tester, který se osvědčí i v náročných podmínkách práce policie nebo jiných ozbrojených sil.
Speciální detektor alkoholu, optimalizovaný pro rychlou a snadnou kontrolu velkého počtu osob bez použití náústků. Využívá elektrochemické čidlo FastScan, které vyniká stabilitou, rychlostí měření a přesností. Velmi rychle, během 3 – 4 sekund, indikuje přítomnost nebo nepřítomnost alkoholu v těle kontrolované osoby, a to případně i bez její spolupráce. Způsob měření lze zvolit aktivní: pro kontrolu osob, nebo pasivní: pro kontrolu okolního vzduchu, nápojů, kapalin, apod.
Citlivost pouze na alkohol. Při správném používání není měření ovlivňováno acetonem, výpary barev a lepidel, jídlem, sladkostmi, methanem ani jinými látkami, které mohou být přítomny v lidském dechu a které neobsahují alkohol.
Raptor AT7000 pracuje bez použití náustků, což snižuje provozní náklady a zvyšuje snadnost používání alkoholtesteru, což je nesmírně užitečné pro zaměstnavatele, bezpečnostní agentury, policii nebo armádu. Alkoholtestr AlcoForce Raptor je úspěšně používán v řadách italské, australské nebo indické policie. Nabízí ochranu a zabezpečení pro hromadné akce, jako jsou koncerty, sportovní závody, přehlídky a jiné události. Kontrola stavu střízlivosti zaměstnanců je důležitá pro zajištění bezpečnosti práce. Náklady případných škod může nést zaměstnavatel a pojišťovací firmy odmítají vyplatit odškodnění v případě spáchání škody osobou, která byla pod vlivem alkoholu.

Raptor AT7000 je výjimečně odolný přístroj – může fungovat i čtyři hodiny v kuse.

Alkohol tester musí být kalibrován každých 12 měsíců.

Technická specifikace:

  •  elektrochemický senzor typu FascScan;
  •  přesnost měření :+/- 0,1‰ BAC při 1,0‰';
  •  druh a počet baterií : 4 x AA 1,5V;
  •  doba provozu na 1 sadu baterií: cca 4100 měření;
  •  rozsah provozních teplot –5 °C – 50 °C;
  •  hmotnost netto 348 g s bateriemi;
  •  rozměry (š/v/h): 70 × 283 × 72 mm.

Balení obsahuje kromě alkoholtesteru baterie a návod v českém jazyce.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Výška 283 mm
Šířka 70 mm
Hloubka 72 mm
Hmotnost 348 g
Rozsah 0,00 - 4,00 ‰