Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 767821

Happy Green Pavilon STEEL II, dvojitá střecha

Happy Green Pavilon STEEL II, dvojitá střecha

28x

hodnoceno

70 %

spokojenost
Zahradní altán STEEL II s dvojitou střechou a kovovou konstrukcí. Celý popis
Produkt je momentálně nedostupný.
Ušetříte 987 Kč 4 999 Kč
4 012 Kč
Prodává MALL
Ušetříte 987 Kč 4 999 Kč
4 012 Kč
Levněji s novou kartou za

Recenze (0)

Karel N.
18.6.2020
Ověřený nákup
Postup montáže v návodu je velmi malý na čtení a identifikaci co kam přijde , bez lupy se neobejdete. Není úplně nepromokavý a tím, že není plachta úplně vypnuta dochází při dešti k tvoření kapes plných vody. Proto je třeba perfektně vypnout plachtu hlavně v rozích pavilonu.
Gabriela Z.
6.3.2020
Ověřený nákup
produkt byl kompletní, montovatelnost jednoduchá
Pavel P.
7.5.2020
Ověřený nákup
Zakázka přišla neúplná a musel jsem ji reklamovat
Viktor S.
22.12.2016
Ověřený nákup
Docela pěkný i funkční ale pře velkým větru ohýbá profily je to slaboučký plech a po jedný sezoně začal korodovat letos jej obložím dřevem a dam novou střech,druhým rokem plátěná střecha propouští děšťovou vodu
Autor si přál zůstat v anonymitě
12.6.2015
Ověřený nákup
Poprvé, co nejsem s výrobkem skrze Mall.cz spokojen: 1) návod na sestavení konstrukce (není to tak jednoduché, jak by se na první pohled zdálo, správně konstrukci sestavit) je pro orlosupy či známou pohádkovou postavu Bystrozrakého, neboť je v miniaturních kresbách, které nejsou jasné i pod lupou. 2) svařované drátky výplní "nohou" altánu jsou přiletovány či přivařeny vskutku fórově - i přes velmi šetrné zacházení při sestavování konstrukce altánu dva svárky již prasklé byly a další čtyři praskly posléze. Musel jsem navařovat znovu sám. 3) jednostranné spojky dlouhých profilů, uchycené sice čtyřmi šrouby, při nejlepší vůli se nedrží v přímce, prohýbají se - musel jsem je vyztužovat. 4) I když jsme postavili altán přesně v uvedených mírách a vyvážili s vodováhou horizontálně i vertikálně, látka nepasuje knap, ale mezerou mezi "podsadou" a vrchlíkem jsou vertikálně škvíry (i přes naximální povolování suchých zipů látky) - laicky řečeno, vrchlík nepřesahuje dostatečně podsadu a do altánu teče. Opět jsem si musel zahrát na kutila (ještě, že už drahně let jím jsem) a poradit si - urobit si "nástavbu" - sviť měsíčku, sviť, ať mi šije niť. Být výrobcem jízlivcem, poznamenal bych, že jsem mohl výrobek reklamovat, vrátit a kdesi cosi. Víte jak to je, když bych musel altán opět složit, krabici s ním naložit do auta a znovu z chalupy zavézt do ostravského Mallu.... Tak jsem raději kutil. Jako výrobce bych se však za tak fórový výrobek styděl a poslal mi na usmířenou závdavek na kutění. Pro příští zákazníky snad výrobce dodá zboží ve vyšší kvalitě - altán v akci není sice až tak drahý, ale zadarmo není, i když vícepráce jej povyšují o nejméně tisícovku drauf výše. No nic, ať nejsem moc dlouhý. Věřím, že výjimka potvrzuje pravidlo, že Mall je prostě NEJlepší (i přes avizování legračních stovkových úlev - při naákupu 15 tisíc Kč a výše, pošle stovku v zakódovaném kupónu.-). MCH
Roman P.
15.8.2018
Ověřený nákup
S pavilonem jsme celkem spokojeni,jenom plachta na střeše mohla být menší a tím víc napnutá.Když prší,tak se střecha propadá a zůstává tam voda.
Autor si přál zůstat v anonymitě
30.3.2017
Ověřený nákup
Pavilon vypadá pěkně, vrchní stříška však nezakryje celý otvor spodní stříšky. Museli jsme ji nechat "zvětšit".
Josef V.
22.5.2016
Ověřený nákup
Pro netechnický typ,trochu složitá montáž.Otvory pro spojení opravdu sedí.Pro lepší upevnění k podlaze jinak konstruovat upevnění /stávající je nedostatečné/.Cena a provedení odpovídá .Při dešti zůstává voda na dolní hraně,protože plátno nelze dostatečně napnout!
Markéta F.
6.1.2016
Ověřený nákup
Velmi nekvalitní výrobek , zakoupeno v polovině května 2015 a na začástku srpna už byla lehká a tenká konstrukce celá rozlámaná. také horní stříška zcela nezakrývá tu nižší a přes tyto netěsnosti při dešti prší dovnitř. Alespoň poslouží jako předloha pro výrobu pevnějšího vlastního altánu :)
Tomáš Š.
3.9.2015
Ověřený nákup
Nápad dobrý, provedení mizerné, ale asi to odpovídá dnešní době a ceně. Konstrukce rezaví ve svárech po necelém měsíci. Materiál konstrukce neodpovídá rozměrům - možná stavebnice MERKUR by byla vhodnější.
Petr F.
5.8.2015
Ověřený nákup
Kovová konstrukce je provedena z tak tenkých profilů, že se dají bez problému ohnout v ruce, svářená je patrně "na koleni", protože každý prvek má jiné rozteče, téměř nikde není zachována rovnoběžnost. Celkový dojem je "fórový". Na druhou stranu, ta tu cenu nelze očekávat bůh ví co... Co ale hodnotím jednoznačně negativně, je alibistická věta v návodu, že pro zachování životnosti je nutno chránit výrobek před větrem a vlhkostí... u něčeho co je prodáváno jako "Zahradní altán" opravu potěšitelné... Po tomto zjištění jsem výrobek nevrátil jen proto, že byl stejně plánován jako dočasné řešení...