Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1245959

Whirlpool americká lednička WQ9 E1L + záruka 20 let na kompresor

Whirlpool americká lednička WQ9 E1L + záruka 20 let na kompresor

AKCE: S Whirlpool vždy něco navíc! Kupte vybrané spotřebiče Whirlpool a získejte dárky v hodnotě až 4 500 Kč (akce platí do 31. 12. 2022)! Více informací ZDE.
Kombinovaná americká chladnička v energetické třídě A+ s celkovým objemem 591 l, elektronickým ovládáním a nízkou hlučností. Whirlpool WQ9 E1L disponuje pokročilým beznámrazovým systémem NoFrost a technologií 6. smysl Fresh/Freeze Lock pro neustálou kontrolu teploty.
Celý popis
S našimi odbornými asistenty můžete nakoupit po telefonu v pracovní dny od 08:00 do 20:00 na čísle +420 226 256 153
Ušetříte 12 300 Kč 51 690 Kč
39 390 Kč
Zboží od: MALL
Ušetříte 12 300 Kč 51 690 Kč
39 390 Kč
S novou kartou za

Již zítra na vaší adrese
Možnosti doručení
K doručení lze objednat výnos až do bytu, zapojení a odvoz starého spotřebiče
Jednotlivé služby si budete moci zvolit během vytváření objednávky v kroku Doprava a Platba.

Prodlužte si zákonnou záruku o 1, 2 nebo 3 roky.

Případné opravy řešíte přímo s námi, platí pro elektronické i mechanické poruchy po vypršení zákonné záruky. Všechny potřebné informace rychle zjistíte zde.

Získejte možnost vrácení zboží do 2 měsíců po nákupu

Získejte možnost vrácení nepoškozeného zboží do 2 měsíců po nákupu. Pro získání více informací o službě přejděte do sekce „Vše o nákupu“.

Popis

20 let záruka na kompresor po registraci

 • U tohoto modelu lze získat 20letou záruku na kompresor
 • Záruku zákazník získává po registraci spotřebiče na adrese www.whirlpool.eu/register
20letá záruka na kompresor

Klíčové vlastnosti Whirlpool WQ9 E1L

 • Flexi mrazicí oddíl
 • 6.SMYSL Control
 • 2 FreshBox
 • LED odstupňované osvětlení
 Whirlpool WQ9 E1L

 Whirlpool WQ9 E1L

Flexi mrazicí oddíl

FlexiFreeze je konvertibilní zásuvka, kde si můžete zvolit jednu ze tří teplot podle toho, jaké potraviny skladujete a na základě preferencí. Soft Freeze (- 7 °C) vám umožní vyhnout se procesu rozmrazování, takže můžete vložit jídlo z mrazničky přímo na pánev. Mild Freeze (-12 °C) uchová zmrzlinu a dezerty připravené k servírování (1–2 měsíce). Deep Freeze (-18 °C) uchová nutriční hodnoty po delší dobu (max 12 měsíců).

 Whirlpool WQ9 E1L

Total NoFrost

Inteligentní senzory uvnitř chladničky monitorují teplotu a snižují její kolísaní, aby zaručily optimální level potřebný pro skladovaní potravin. Technologie Total NoFrost automaticky vysušuje vzduch v mrazničce a díky tomu nemusíte trávit čas odmrazováním mrazničky, zmražené produkty se nelepí ke stěnám, štítky zůstávají čitelné a prostor pro skladování potravin je vždy čistý.

 Whirlpool WQ9 E1L

6. SMYSL Control

Technologie 6. SMYSL Control zaručuje stálou kontrolu teploty v reálném čase, odpovídající tak na teplotní výkyvy a rychle přizpůsobuje teplotu tak, aby zabezpečila čerstvost produktů, a dodatečně minimalizuje výkyvy teploty v mrazničce a snižuje popáleniny mrazem, díky čemu chrání potraviny od ztráty kvality a barvy.


 Whirlpool WQ9 E1L

2 FreshBox

Dvě prostorné zásuvky, které se nacházejí ve spodní části chladničky, jsou ideální pro samostatné skladování ovoce a zeleniny. Zásuvky jsou vyrobeny z robustního průhledného materiálu, který umožňuje spotřebitelům snadno vidět dovnitř.

 Whirlpool WQ9 E1L

W kolekce

W Collection 4 Doors je navržena tak, aby byla elegantní a moderní ze všech úhlů pohledu, aniž by se uspokojila s čímkoli jiným než s dokonalostí. Špičkový design produktu je spojen s pokročilým výkonem, a to jak způsobem, jak je produkt vytvořený v exteriéru, tak v interiéru. Řada je jedinečně navržena ve slim fit provedení, aby jednoduše zapadla do moderní kuchyně v souladu s okolním nábytkem.

 Whirlpool WQ9 E1L

RED DOT

Red Dot ocenění patří nejlepším v designu a podnikání. Mezinárodní soutěž je zaměřena na všechny, kteří by chtěli své obchodní aktivity odlišit estetikou. Tato řada je jedinečně navržena ve slim fit provedení, aby jednoduše zapadla do moderní kuchyně v souladu s okolním nábytkem.


 Whirlpool WQ9 E1L

Invertorový kompresor 6. SMYSL

Optimalizuje spotřebu energie a snižuje kolísání teploty, což zlepšuje uchování potravin. To vše s 20letou zárukou na kompresor.

 Whirlpool WQ9 E1L

Uspořádání vnitřního prostoru

S objemem až 591 litrů je W Collection 4 Doors velmi prostornou ledničkou, kterou lze přizpůsobit individuálním potřebám: nastavitelná teplota v policích a zásuvkách, velkorysá v prostoru a velmi dobře organizovaná pro skladování objemných předmětů a udržování pořádku malých předmětů.

 Whirlpool WQ9 E1L

Boční police mrazáku

Malé krabičky pro skladování zmražených potravin či zmrzliny. S nimi budete mít snadný a rychlý přístup. Je tu také vyšší koš, do kterého se vejde box s mraženou pizzou.

 Whirlpool WQ9 E1L

Mraznička se 4 zásuvkami

Ještě vetší flexibilita, díky lepší organizaci prostoru.


 Whirlpool WQ9 E1L

Snadno přístupná zásuvka

Speciální box, který se vysouvá, abyste lépe viděli a měli snadný přístup k nejčastěji používaným potravinám uloženým v mrazničce.

 Whirlpool WQ9 E1L

Fast Cooling

Funkce rychlého chlazení zaručuje delší čerstvost potravin, které právě dorazily z obchodu, a to díky tomu, že v mnohem kratším čase obnoví optimální teplotu uvnitř chladničky a máte více času na sebe, protože budete moci méně často nakupovat.

 Whirlpool WQ9 E1L

Fast Freeze

Už nečekejte na zmrazení potravin: proces zmrazení se zrychluje pouhým stisknutím tlačítka, což umožňuje lepší uchování oblíbených jídel.


 Whirlpool WQ9 E1L

Jednodušší čištění

Inteligentní senzory uvnitř spotřebiče monitorují teplotu v chladničce a aktivují režim odmrazování automaticky pouze v případě potřeby.

 Whirlpool WQ9 E1L

Přenosný výrobník ledu

Speciální vyjímatelný box uvnitř mrazničky byl speciálně navržen, aby kostky ledu byly snadno dostupné.

 Whirlpool WQ9 E1L

LED odstupňované osvětlení

Osvětlovací systém se zapíná jemně a postupně, jakmile otevřete dveře, takže vaše oči mají čas se přizpůsobit světlu.

 Whirlpool WQ9 E1L

LED displej

Jedinečně navržený displej plně integrovaný do dveří ve slim fit provedení chladničky, který jednoduše zapadne do moderní kuchyně v souladu s okolním nábytkem. Displej vyvinutý pro intuitivní použití a snadnou změnu nastavení teploty pro Flexi Freeze Compartment. Snadná aktivace rychlého chlazení / rychlého zmrazení, prázdninový režim, dětský zámek.

Vlastnosti

 • Technologie 6. smysl Fresh/Freeze Lock pro neustálou kontrolu teploty v chladničce a udržení čerstvosti potravin
 • Pokročilý beznámrazový systém No Frost
 • Moderní elektronické ovládání s displejem na vnější straně madla lednice pro přehlednost a snadné ovládání bez nutnosti otevírat dveře
 • Tichý chod
 • Velký úložný prostor i pro početnou rodinu

Vnitřní výbava

 • 3 police v chladničce
 • 6 přihrádek v mrazáku

Technické parametry

Energetická třída A+
Spotřeba el. energie 1,3 kWh/den
Celkový užitný objem 591 l
Objem lednice 384 l
Objem mrazáku 207 l
Hlučnost 37,5 dB
Třída mrazení ****
Doba skladování při výpadku 14 h
Výška 187,5 cm
Šířka 90,9 cm
Hloubka 69,7 cm

Odkazy


*Použité fotografie mohou být ilustrační.