Penco Tekuté aminokyseliny BCAA LIQUID 1000ml Třešeň

Značka: Penco Náš kód: 100003530402

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Penco Tekuté aminokyseliny BCAA LIQUID 1000ml Třešeň

6000 mg kvalitních aminokyselin. Jako jeden z mála výrobků obsahuje BCAA ve fyziologickém poměru 2:1:1, který je pro tělo nejlépe využitelný. Je obohacen taurinem s antikatabolickými účinky. Celý popis

439

439 Kč

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100003530402

Popis

Popis produktu

 HLAVNÍ VÝHODY PENCO BCAA LIQUID:

  1. Maximální podpora svalové výstavby
  2. Absolutní ochrana před degradací svalové tkáně
  3. Zdroj energie během namáhavého a intenzivního cvičení
  4. Výrazné potlačení únavy a prodloužení výkonu 
  5. 6000 mg vysoce kvalitních aminokyselin ve 100ml.
  6. Neobsahuje cukry – pouze 4,9 kcal v jedné dávce !
  7. Výborná chuť ovoce

PROČ POUŽÍVAT PENCO BCAA LIQUID?

Penco® BCAA Liquid je tekutá směs volných aminokyselin s rozvětveným řetězcem BCAA ( Branched Chain Amino Acids) , obohacené Taurinem, který oddálí pocit únavy při intenzivním cvičení a vitaminem B6, který urychluje regeneraci a napomůže růst svalové tkáně. 

BCAA jsou přítomny v ideální poměru, 2 díly L-leucinu, 1 díl L-valinu a 1 díl L-isoleucinu. V tomto poměru jsou zastoupeny i ve svalových proteinech! Zastoupení větvených aminokyselin se ve výrobku Penco® BCAA Liquid pravidelně kontroluje.

L-leucin je nejdůležitější aminokyselinou BCAA, v těle je využíván ve dvakrát větším množství než L-valin a L-isoleucin. Syntézu proteinů stimuluje zejména L-leucin, a to díky své schopnosti zvyšovat hladinu inzulínu v krvi. Navíc má L-leucin nejvýraznější antikatabolický efekt, tzn. že má největší význam pro ochranu svalové tkáně během intenzivních a náročných tréninků.

Přestože L-leucin je nejúčinnější větvenou aminokyselinou, jeho samotná suplementace se nedoporučuje, protože by mohla vést k aminokyselinové nerovnováze. Také toxikologické studie ukázaly, že BCAA jsou bezpečné, pokud se podávají v poměru, který je podobný jejich zastoupení v živočišných proteinech.

L-taurin povzbuzuje činnost mozku, zlepšuje koordinaci svalů a urychluje transport aminokyselin a sacharidů do svalových buněk a tím přispívá k syntéze svalové hmoty po tréninku. L- taurin má též výrazné antikatabolické účinky, oddaluje vyčerpání a pozitivně ovlivňuje regeneraci organiznu po náročné fyzické zátěži.

Penco® BCAA Liquid obsahují vitamín B6, který je důležitým koenzymem při metabolismu aminokyselin.

PRO KOHO JSOU PENCO BCAA LIQUID VHODNÉ?

BCAA jsou nenahraditelné v situacích, kdy se tělo dostává do nepříznivého katabolického stavu (přetrénování, nadměrná aerobní zátěž a vytrvalostní sporty). V těchto případech BCAA slouží jako energetický substrát a chrání tak svalovou tkáň před degradací.

Složení: voda čištěná, L-leucin, taurin, L-isoleucin, L-valin, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, aroma, barvivo β-karoten (pouze příchuť pomeranč), konzervační látky: sorban draselný a benzoan sodný, sladidla: Sukralosa a Acesulfam K, vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), přírodní barvivo kyselina karmínová (pouze příchuť třešeň)).

Dávkování: jednorázově 1–3 odměrky po 20 ml se vypijí bez ředění nebo se zředí vodou, případně se dávkují do hypotonického nápoje.
Pokud chcete Penco® BCAA Liquid použít jako energetický substrát, vypijte 1–2 odměrky po 20 ml 30–40 min před výkonem. Během výkonu doporučujeme vypít 1 odměrku. Ihned po výkonu vypijte 2–3 odměrky Penco® BCAA Liquid.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ tekuté aminokyseliny
Příchuť třešeň
Počet tablet/porcí 25
Před výkonem ne
Při výkonu ne
Po výkonu ano
Vytrvalostní sporty ano
Silové sporty ano