Akuna AkuSport 480 ml

Akuna AkuSport 480 ml


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

AkuSport je tekutý doplněk stravy obsahující kombinaci důležitých proteinových živin, tj. esenciálních a tzv. rozvětvených aminokyselin. Celý popis

792
792 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
Skladem u partnera 3 kusy
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100005779000

Popis

Popis produktu

AkuSport je tekutý doplněk stravy obsahující kombinaci důležitých proteinových živin, tj.esenciálních a tzv. rozvětvených aminokyselin. Pokud se aminokyseliny organismu dodají před zátěží, použije je tělo jako velmi vhodný zdroj energie, aniž by muselo sáhnout do svých vlastních zásob, po zátěži naopak dodáme tělu potřebné množství „stavebního materiálu“ pro obnovení svalové hmoty a nastartování celkové regenerace organismu. Aminokyseliny napomáhají uvolnění svalů a zmírnění svalových bolestí. Používá se v době akutní fyziologické únavy, kdy může docházet k omezení funkce svalu, poruchám koordinace a zvýšení rizika úrazu, ale také v době normální fyziologické únavy, která přirozeně vzniká během jakékoli sportovní, pracovní i mentální činnosti.

Dávkování:

Užívejte 1 polévkovou lžíci (15 ml) 1 x denně během dne, vždy dobře zapíjte dostatečným množstvím vody či čaje, zejména během cvičení, neužívvejte na noc. 

Balení:

480 ml

Upozornění:

Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Před použitím dobře protřepejte obsah nádoby a po otevření uchovávejte v ledničce! Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno dětem. Uchovávejte v suchu a temnu za snížené teploty. Ukládejte mimo dosah dětí. Tento produkt má speciálně zabezpečený uzávěr pro vaši bezpečnost – nepoužívejte, pokud je tento porušen.


Složení:
 
Složka / Množství
Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU
Složka / Schválená zdravotní tvrzení
L-Leucin 150 mg
L-glutamin 100 mg
L-citrulin 100 mg
Valin 90 mg
Ženšen pravý (Všehoj ženšenový) 10 mg
Duševní stav a výkon koncentrace, koordinace, stres
Fyzický výkon a stav – kyselina mléčná
Erekce
Únava, Paměť, Slabost – vyčerpání
Přirozená obranyschopnost – imunitní systém
Vitalita
Sexuální zdraví
Krevní oběh
Kognitivní a duševní výkonnost
Antioxidant
Normální hladina glukózy v krvi

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Zdravá výživa Aminokyseliny, Svaly, Vitamíny a minerály pro sportovce