Botanic Kotvičník (Tribulus) 50% protodioscinů 20g

Botanic Kotvičník (Tribulus) 50% protodioscinů 20g

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Tato jednoletá poléhavá bylina rostoucí převážně ve východní Asii je celosvětově používána pro její účinky na lidský organismus. Využívá ve sportovní výživě, ale i v osobním životě, kde pomáhá mužům i ženám ve středním a pokročilém věku. Celý popis
199 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Partner: Botanic

Skladem u partnera 5+ kusů

3.8.2021 - 4.8.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Botanic

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100031846684

Popis

SPORTOVCI A TRIBULUS TERRESTRIS

Jak jsme zmínili, užívá se kotvičník především ve sportovní výživě. Sportovci si ho oblíbili díky jeho vlastnostem. Můžeme zmínit například dodání energie, nebo vitality. Dokáže tak povzbudit zmožené tělo. Oblasti, ve kterých se používá nejsou nijak vyhrazeny. Používá se jak v silově vytrvalostních, tak i vytrvalostních sportech. Předním sportem, kde se kotvičník využívá je však fitness. Body buiding je s ním přímo spjat.

KOTVIČNÍK ZEMNÍ A JEHO SLOŽENÍ

Tribulus obsahuje přírodní anabolické steroidní látky jménem fytosteroly. Jako nejdůležitější z nich jsou tak zvané saponiny obsahující hlavní látku protodioscin. Tato látka prakticky dělá kotvičník kotvičníkem. Mezi dalšími obsaženými bychom našli například třísloviny, přyskyřice, alkaloidy, nebo vitamín C.

JAK TRIBULUS ÚČINKUJE

Vzhledem k obsahu účinných látek jsou účinky kotvičníku dané.

  • Normalizuje činnost kardiovaskulárního systému
  • Působí na hormonální aktivitu
  • Působí na pohlavní orgány
  • Působí na svalový tonus
  • Působí na vitalitu

NA CO SI DÁT POZOR U KOTVIČNÍKU

Vedlejší účinky nejsou prozatím známy. I tak bychom si měli dát pozor, abychom nebrali kotvičník nalačno. Mohli bychom si tím přivodit bolesti žaludku, nebo střevní potíže. Užívání kotvičníku se nedoporučuje těhotným, ani kojícím ženám.

ŽENY A UŽÍVÁNÍ TRIBULUSU

Ačkoli je Tribulus terrestris spíše záležitostí pánů, mohou ho užívat i ženy. I účinky jsou více méně podobné. Tribulus dodá energii a zvýší vitalitu.

JAK SPRÁVNĚ UŽÍVAT KOTVIČNÍK ZEMNÍ

Jelikož se jedná o extrakt z plodů v prášku, je nejvhodnější použití jasné. Stačí prášek v dané dávce rozmíchat ve vodě nebo jej přidat například do Shaku, Smoothie nebo jogurtu.