10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Pecka cena
Karlsson 5681BK Hama Easy Learning nástěnné hodiny
Karlsson 5681BK

Minimalistické nástěnné hodiny značky Karlsson mají průměr 38 cm. Rám hodin je vyrobený z kartáčovaného kovu, do kterého je vsazený ciferník chráněný skleněným krytem. Hodiny mají tichý chod.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Karlsson 5682WH Hama Easy Learning nástěnné hodiny
Karlsson 5682WH

Nástěnné hodiny v minimalistickém designu jsou vyrobeny pod značkou Karlsson. Rám hodin je vyrobený z kartáčovaného kovu, do kterého je vsazený ciferník s průměrem 28 cm, který chrání skleněný kryt. Hodiny mají tichý chod.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Hama Easy Learning nástěnné hodiny Hama Easy Learning nástěnné hodiny
Hama Easy Learning nástěnné hodiny

Barevné dětské hodiny Hama Easy Lerning poslouží nejen jako doplněk pokojíčku, ale i jako praktická učební pomůcka ve chvíli, kdy se vaše dítě bude poprvé učit hodiny. Veselý ciferník obsahuje hodiny ve 24 hodinovém formátu i vteřiny. Sekundová ručička se však pohybuje tichým chodem, takže nebude při při spánku.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 141 Kč
Pecka cena
G21 Elegant Style, samolepící hodiny TFA 60.3522.02 Analogové nástěnné hodiny řízené rádiovým DCF signálem – stříbrné
G21 Elegant Style, samolepící hodiny

Moderní samolepící hodiny Elegant Style jsou praktickým a stylovým doplňkem do každé místnosti. Ciferník a jednotlivé indexy si nalepíte dle svého vkusu, čímž určíte výsledný průměr hodin. I přes sekundovou ručičku mají velmi tichý chod, a tak vás nebudou rušit ani v ložnici.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
TFA 60.3522.02 Analogové nástěnné hodiny řízené rádiovým DCF signálem – stříbrné TFA 60.3522.02 Analogové nástěnné hodiny řízené rádiovým DCF signálem – stříbrné
TFA 60.3522.02 Analogové nástěnné hodiny řízené rádiovým DCF signálem – stříbrné

TFA 60.3522.02 Analogové nástěnné hodiny řízené rádiovým DCF signálem – stříbrné s nadčasovým designem snadno zapadnou téměř do jakéhokoliv prostředí. Hodiny jsou kryty pravým sklem a mají vteřinovou ručičku. Díky tomu, že jsou hodiny řízeny rádiovým signálem DCF, máte jistotu, že bude vždy zobrazen správný čas. Ideální domů, do kanceláře nebo jako dárek.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 499 Kč
TFA Hodiny Old Town s teploměrem TFA 60.3522.02 Analogové nástěnné hodiny řízené rádiovým DCF signálem – stříbrné
TFA Hodiny Old Town s teploměrem

Zahradní hodiny TFA Old Town s teploměrem jsou vhodné na balkón nebo terasu. Hodiny mají otočné upevnění jelikož mají dvojí zobrazení. Na jedné straně hodiny a na druhé teploměr.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
TFA Rádiem řízené nástěnné hodiny 60.3529.02 s tichým chodem Hama Lovely Bunny, dětské stolní hodiny s funkcí buzení, průměr 16 cm, tichý chod
TFA Rádiem řízené nástěnné hodiny 60.3529.02 s tichým chodem

Nástěnné hodiny řízené DCF signálem se snadno čitelným ciferníkem s velkými číslicemi od značky TFA. Tichý chod a moderní design. Rozměry: Ø 220 × 45 mm.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
TFA 60.3054.10 - Nástěnné hodiny - betonová šedá Hama Lovely Bunny, dětské stolní hodiny s funkcí buzení, průměr 16 cm, tichý chod
TFA 60.3054.10 - Nástěnné hodiny - betonová šedá

TFA Nástěnné hodiny – betonová šedá s minimalistickým dřevěným vzhledem vyhovují přirozenému životnímu prostředí. Originální dřevěné ručičky a ciferník z MDF desky v přírodních tónech vytváří harmonii v domácím prostředí. Důraz na kvalitu a udržitelnost hrají hlavní roli ve výbavě těchto hodin, které jsou vybaveny energeticky úsporným hodinovým strojkem. Ten je mnohem přesnější než podobné standardní strojky a pyšní se s odchylkou méně než 0,5 sekundy denně. Vhodné do ložnice, obýváku, kanceláří, čekáren, vestibulů, vstupních hal nebo jako dárek.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 539 Kč
Hama Lovely Bunny, dětské stolní hodiny s funkcí buzení, průměr 16 cm, tichý chod Hama Lovely Bunny, dětské stolní hodiny s funkcí buzení, průměr 16 cm, tichý chod
Hama Lovely Bunny, dětské stolní hodiny s funkcí buzení, průměr 16 cm, tichý chod

Dětské stolní hodiny Hama Lovely Bunny s funkcí buzení a tichým plynulým chodem vteřinové ručičky. Analogové zobrazení času. Baterie je součástí balení.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 334 Kč
TFA OUTDOOR - nástěnné hodiny řízené rádiovým DCF signálem 60.3542.02 TFA OUTDOOR - nástěnné hodiny řízené rádiovým DCF signálem 60.3542.02
TFA OUTDOOR - nástěnné hodiny řízené rádiovým DCF signálem 60.3542.02

OUTDOOR – nástěnné hodiny řízené rádiovým DCF signálem 60.3542.02 od značky TFA, kryt hodin ze skla, rám z robustního plastu, pro vnitřní či venkovní prostory, odolné stříkající vodě, průměr 300 mm, napájení 1,5 V AA baterie, ideální do domácnosti, kanceláře, ale lze použít i například v bazénech, wellness a sportovních zařízeních, školách či restauracích.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Karlsson Hodiny KA5800WH TFA OUTDOOR - nástěnné hodiny řízené rádiovým DCF signálem 60.3542.02
Karlsson Hodiny KA5800WH

Nástěnné hodinymají stříbrné lemování a chromované ručičky. Jsou opatřeny quartzovým bateriovým strojekem s tichým chodem. Karlsson Hodiny KA5800WH jsou vhodné do každého interiéru.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Hama PG-300, řízené radiovým signálem TFA OUTDOOR - nástěnné hodiny řízené rádiovým DCF signálem 60.3542.02
Hama PG-300, řízené radiovým signálem

Klasické nástěnné hodiny z dílny značky Hama mají průměr 30 cm a zobrazují analogový čas, jehož přesnost řídí radiový signál DCF. Přehledný číselník je zasazený do plastového krytu a chrání jej skleněný kryt.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro