Já, padouch 2 - DVD

Značka: Náš kód: 100003530092

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Já, padouch 2 - DVD

Gru naštěstí neskončí jako obyčejný civil, protože v jeho nitru se stále ukrývají schopnosti, které by leckdo rád využil. Jako například šéf mocné Antipadoušské ligy, Silas Velezadek (To příjmení nekomentujte, nemá to rád). Celý popis

149

149 Kč

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100003530092

Popis

Popis produktu

Režie: Pierre Coffin, Chris Renaud

Délka: 94 min.

Obraz: 16:9


Může být napravený padouch vůbec ještě zábavný? Když vypráví pohádky na dobrou noc? Když se bojí o nevinnost své nejstarší dcery? Když už nechce vůbec nic ukrást?

Gru naštěstí neskončí jako obyčejný civil, protože v jeho nitru se stále ukrývají schopnosti, které by leckdo rád využil. Jako například šéf mocné Antipadoušské ligy, Silas Velezadek (To příjmení nekomentujte, nemá to rád). Silas sice padouchy všeho druhu hluboce opovrhuje, ale kdo se může do myšlení zlosyna vcítit líp než zlosyn bývalý? A tak vyšle svou nejlepší agentku Lucy Wilde, aby Grua přiměla ke spolupráci. Té se to s pomocí paralyzéru převlečeného za rtěnku podaří a Gru začne na stará kolena páchat dobro. A brzy bude mít plné ruce práce, protože na radaru Antipadoušské ligy se objevil obzvlášť protřelý padouch Eduardo, nevysvětlitelně začali mizet Mimoňové, Margo se zapalují lýtka, Edith je i nadále životu nebezpečná a Agnes se všemožně snaží sehnat taťkovi nějakou mamku. A právě to může být pro Grua ve finále tou největší hrozbou.

Bonusy:
• Gru a jeho dívky
• Záplava vychytávek
• Komentář režisérů Chrise Renauda Pierra Coffina

Trailer

Trailer


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Formát DVD
Rok natočení 2013
Zvuk CZ 5.1, EN 5.1, SK 5.1
Titulky anglicky, česky
Typ DVD, animované, dětské, rodinné
Země původu USA
Zvuková stopa anglicky, slovensky, česky
Balení DVD v krabičce (14mm)