One For All SV1820 Bluetooth Music Receiver HD Optical

100%
Hodnocení: 5
One For All

One For All SV1820 Bluetooth Music Receiver HD Optical

100%
Hodnocení: 5
One For All

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Rozložte hudbu! Hudba je jídlem pro duši. Takže, proč to nepřenášet bezdrátově ze z vašich inteligentních zařízení přímo do vašeho hudebního systému a naplnit hudbou svůj dům? Obklopte se hudbou, kterou milujete, ať už v kuchyni nebo si odpočinout s přáteli v obývacím pokoji. Přehrávejte hudbu z t Celý popis

1182
5 1
1 434 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
1 182 Kč
-17%
Skladem u partnera 5+ kusů
 

Zboží partnera Vega solutions

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100010983415

Popis

Popis produktu

Rozložte hudbu! Hudba je jídlem pro duši. Takže, proč to nepřenášet bezdrátově ze z vašich inteligentních zařízení přímo do vašeho hudebního systému a naplnit hudbou svůj dům? Obklopte se hudbou, kterou milujete, ať už v kuchyni nebo si odpočinout s přáteli v obývacím pokoji.
Přehrávejte hudbu z telefonu na Hi-FiTechnológia Bluetooth Music Receiver HD přenáší hudbu bezdrátově z vašeho smartphonu, tabletu nebo jiného zařízení podporujícího Bluetooth do systému Hi-Fi s výjimečnou kvalitou zvuku. Není třeba kupovat drahý nový zvukový systém na přehrávání hudebních knihoven na Spotify, Tidal, Deezer nebo YouTube. Adaptér s velikostí malé vizitky umocňuje vaši hudbu blikajícím okem.
Rafinovaný dizajnZariadenie Bluetooth Music Receiver HD je navrženo tak, aby se každé domácnosti přizpůsobilo, a má sofistikovaný, esteticky příjemný design. Čisté čáry podél okrajů obdélníkového tvaru v kombinaci s bílým leštěným povrchem zachycují jádro svého současného designu. Svou nadčasovou jednoduchostí bezdrátový adaptér Bluetooth vypadá perfektně spolu s jakýmkoliv zvukovým systémem.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%