VIRIDIAN nutrition Organic Wild Chaga & Raw Cacao 30 g
899 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Wild Chaga & Raw Cacao je životabudící nápoj pro každý den a pro všechny, kteří hledají alternativu ke kávě s množstvím benefitů navíc. Obsahuje směs bio extraktu z Chagy a bio raw kakaa pro přípravu celkem 30 nápojů.


Nutrend Curcumin + Bioperine + Vitamin D  60 kapslí
490 Kč

441 Kč

Díky unikátním technologiím a receptuře je výtažek kurkuminoidů až 185 x vstřebatelnější než běžný kurkumin v přírodní formě a dvě kapsle produktu jsou 27 x účinnější, než běžné tablety..


VIRIDIAN nutrition Organic Black Seed 450mg 90 kapslí
605 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Semínka černého kmínu v bio kvalitě – černý kmín je používán rozličnými národy po celém světě jako prospěšná plodina už více než 2000 let.. Užívali jej na příklad staří Egypťané – Tutanchamon měl dokonce nádobu s olejem z černého kmínu ve své hrobce..


VIRIDIAN nutrition Organic Green Tea 90 kapslí
439 Kč

100% Organický, certifikovaný zelený čaj s vysokým obsahem Epigalokatechin galátu (EGCG). Tento produkt je oficiálně certifikován autorizačním úřadem Soil Association jako organický produkt s garantovaným ekologickým původem použitých ingrediencí.


VIRIDIAN nutrition Vitamin E 330mg 400iu 90 kapslí
950 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vitamin E zahrnuje skupinu přírodních látek zvaných tokoferoly, které jsou rozpustné v tucích, a které lze doporučit všem zaměřeným na prevenci projevů stárnutí.


Gold Vita-Min Anti-Ox 60 kapslí
624 Kč

499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Gold VITA-MIN anti OX Super Sport ™ je složen z nejdůležitějších antioxidantů pro sportovce (Anti-OX POWER směs), vitaminů (včetně PureWay ®-C, vitamíny ze skupiny B, kyselina listová, anabolické vitamin D) a aminokyselin cheláty Albion ® (Vita-MIN Power Complex), které přispívají k udržení.


VIRIDIAN nutrition Organic Black Seed Oil 200ml.
749 Kč

Olej v BIO kvalitě extrahovaný ze semínek egyptského černého kmínu.. Ten je používán rozličnými národy po celém světě jako prospěšná plodina už více než 2000 let.. Užívali jej na příklad staří Egypťané – Tutanchamon měl dokonce nádobu s olejem z černého kmínu ve své hrobce..