Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100078831037

Ekolife Natura Liposomal Glutathione 30 kapslí

Ekolife Natura Liposomal Glutathione 30 kapslí

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Prémiový produkt s obsahem bioaktivního L-glutathionu, ve formě originálních suchých lipozomů. Celý popis
825 Kč
749 Kč
Prodává Goldfitness
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
825 Kč
749 Kč
Poslední kus
Levněji s novou kartou za

30.6.2022 - 1.7.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Originální tekuté lipozomy Curesupport jsou prověřený základ, který jen těžko hledá konkurenci vzhledem k funkčnosti a využitelnosti. Forma suchých lipozomů je díky své vyšší nákladnosti procesu výroby vhodná zejména u produktů s problematickou chutí jako je právě glutathion, nebo v případě několikadenních cest mimo domov z důvodu praktického balení (dovolená, služební cesta atd.).

Glutathion známý také jako GSH je velmi silný antioxidant, který má rovněž výrazné detoxikační schopnosti. Jeho vlastnosti souvisí s poškozením způsobeným na buněčné úrovni vlivem činnosti volných radikálů. Jejich činnost a následný zvýšený oxidační stres se projevuje při intenzivním sportu, velké fyzické zátěži, stresu, nemoci, náročném povolání, nedostatku spánku nebo nezdravém životním stylu.

Liposomal Glutathione obsahuje originální Curesupport Aktin lipozomy, které jsou ve své kategorii skutečným pojmem a uznávaným originálem. Lipozomální produkty Ekolife Natura jsou exkluzivně vyvíjeny (speciální receptury) a vyráběny přímo na výrobních linkách holandské společnosti Curesupport B.V. (Medical manufacturer), s níž sdílí filozofii maximální možné kvality originálních lipozomů.

 

NEJÚČINĚJŠÍ ANTIOXIDANT V LIPOZOMÁLNÍ FORMĚ

Naše buňky přirozeně obsahují glutathion, přírodní látku skládající se ze tří aminokyselin – cysteinu, glutamátu (kyseliny glutamové) a glycinu.

Glutathion je označován jako nejsilnější antioxidant, protože dokáže sám sebe regenerovat v játrech a opět se aktivovat. 

Profesor Dr. dr. Borut Štrukelj, M.Sc. (Department for Pharmaceutical Biology at the Faculty of Pharmacy, Ljubljana) potvrzuje, že lipozomální metoda je pokročilá farmaceutická technologie, která umožňuje, aby byla účinná látka lépe chráněna v zažívacím traktu, vstřebávala se lépe a rychleji, a tak dosáhla vysokých koncentrací v krvi.

 

Dávkování: 1 kapsle denně. Užívejte před večeří, zapijte sklenicí vody.

Balení: 30 kapslí (22,8 g)

 Počet dávek v balení: 30 × 1 kapsle

 1 kapsle*

 Redukovaný L-Glutathion (GSH)

 200 mg

*1 kapsle odpovídá denní dávce. Balení obsahuje 30 dávek.

 

Složení: plnidlo (maltodextrin, celulóza), emulgátor sójový lecitin (GMO free), redukovaný L-glutathion (GSH), stabilizátor oxid křemičitý, HPMC kapsle (hydroxypropylmethyl celulóza).