Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100022567240

BIOZOO VIFOS antiparazitní obojek pro psy 60cm na 3 měsíce

BIOZOO VIFOS antiparazitní obojek pro psy 60cm na 3 měsíce

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Antiparazitní obojek je léčebně ochranný přípravek určený pro psy na ochranu před napadením ektoparazity (blechy, vši, klíšťata). Způsob použití: Obojek pro potřebné upevnit na krk zvířete ještě před zamořením. Může se použít i pro štěňata od 4 měsíců věku. Obojek… Celý popis
119 Kč
Prodává COBBYS PET
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
119 Kč
S novou kartou za

12.7.2022 - 13.7.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Antiparazitní obojek je léčebně ochranný přípravek určený pro psy na ochranu před napadením ektoparazity (blechy, vši, klíšťata).

Způsob použití: Obojek pro potřebné upevnit na krk zvířete ještě před zamořením. Může se použít i pro štěňata od 4 měsíců věku. Obojek rozbalte podle návodu (piktogramy). Upevněte ho na krk psa tak, aby mezi obojkem a krkem zůstal volný prostor na dva prsty. Přebytečnou část obojku odstřihněte. Obojek vyměňte každé tři měsíce, nebo v případě reinfestácie ektoparazity.

Složení: 100 g obsahuje: výtažek ze zederachu indického (Azadirachta indica) (CAS: 84696–25–3) 2,5%, Geraniol (CAS: 106–24–1) 0,49%.

Popis veterinárního přípravku: Hnědý plastový obojek s přezkou napuštěný účinnými látkami s charakteristickým zápachem.

Druh a kategorie zvířat: Psi. Upozornění: Pouze pro vnější použití. Obsahuje Geraniol, může vyvolat alergickou reakci. Nepoužívat u psů s poraněními kůže a u štěňat mladších 4 měsíce. Pokud je nutná lékařská pomoc, mějte k dispozici obal nebo etiketu produktu.

Způsob uchovávání: Uchovávejte v suchu při teplotě do 25 ° C. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. Velikost balení: 1 kus. Doba použitelnosti: 3 roky. Označení: Pouze pro zvířata!

Upozornění na způsob nakládání a zneškodnění nepoužitého veterinárního přípravku a obalu: Nepoužité a nespotřebované veterinární přípravky a jejich obaly se likvidují ve smyslu platných právních předpisů. Bez předpisu veterinárního lékaře.

Schvalovací číslo: 028/R/21-S

Výrobce: BIOZONE S. A., C / Borges Blanques, Parcel la 41 Pol. Ind. La Borda, 08140 Caldes de Montbui (Barcelona), Španělsko.