Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100022574208

BIOZOO AXIS protiparazitní pipety pro psy 3ml x 2ks v balení

BIOZOO AXIS protiparazitní pipety pro psy 3ml x 2ks v balení

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Antiparazitní pipeta je léčebně ochranný přípravek určený na ochranu psa před napadením ektoparazity, jako jsou blechy (Ctenocephalides felis) a kleště (Ixodes ricinus). Chrání také před napadením hmyzem. Složení: výtažek ze zederachu indického (Azadirachta indica) (CAS: 84696–25–3)… Celý popis
203 Kč
Prodává COBBYS PET
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
203 Kč
S novou kartou za

11.7.2022 - 12.7.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Antiparazitní pipeta je léčebně ochranný přípravek určený na ochranu psa před napadením ektoparazity, jako jsou blechy (Ctenocephalides felis) a kleště (Ixodes ricinus). Chrání také před napadením hmyzem.

Složení: výtažek ze zederachu indického (Azadirachta indica) (CAS: 84696–25–3) 50,00g / kg, Geraniol (CAS: 106–24–1) 3,92g / kg.

Popis veterinárního přípravku: Světle žlutý olejový roztok charakteristické vůně po esenciálních olejích.

Dávkování: Pro psy do 30kg aplikujte 1 pipetu (3 ml). Pro psy nad 30 kg aplikujte 2 pipety (3 ml). Způsob použití: Odlomte nebo odstřihněte hrot pipety, rozhrňte srst zvířete v oblasti krku mezi lopatkami a roztok aplikujte na kůži. Zabraňte kontaktu s prsty.

Doba působení je od 3 do 6 týdnů v závislosti na typu kůže a druhu srsti. Pokud dojde k reinfestácii opakujte ošetření, minimální interval mezi aplikacemi je 7 dní!

Upozornění: Pouze pro vnější použití. Obsahuje Geraniol, může vyvolat alergickou reakci. Nepoužívejte u psů s poraněními kůže. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte ji velkým množstvím vody. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Pokud používáte kontaktní čočky a je to možné, odstraňte je. Pokračujte ve vyplachování. Pokud je to nutná lékařská pomoc, mějte k dispozici obal nebo etiketu produktu.

Způsob uchovávání: Uchovávejte v suchu při teplotě do 25 ° C. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí.

Velikost balení: 2×3 ml. Doba použitelnosti: 3 roky. Druh a kategorie zvířat: Psi. Označení: Pouze pro zvířata!

Upozornění na způsob nakládání a zneškodnění nepoužitého veterinárního přípravku a obalu: Nepoužité a nespotřebované veterinární přípravky a jejich obaly se likvidují ve smyslu platných právních předpisů. Bez předpisu veterinárního lékaře.

Schvalovací číslo: 030/R/21-S

Výrobce: BIOZONE S. A., C / Borges Blanques, Parcel la 41 Pol. Ind. La Borda, 08140 Caldes de Montbui (Barcelona), Španělsko.