Antiparazitika pro psy Margus

 • Značka
  Margus
  ×
Margus Biocide Collar Dog L 70 cm
30x

Margus Biocide Collar Dog L 70 cm

99 Kč

Biocidní obojek proti vnějším parazitům pro velká plemena psů . Přírodní složení

Od prodejce MALL
Margus Biocide Spray 200ml
33x

Margus Biocide Spray 200ml

121 Kč

Biocidní sprej proti vnějším parazitů. Přírodní složení

Od prodejce MALL
Margus Biocide Shampoo 200ml
14x

Margus Biocide Shampoo 200ml

133 Kč

Biocidní šampón pro psy i kočky proti vnějším parazitů. Přírodní složení

Od prodejce MALL
Margus Biocide Vapo Gun 500 ml
32x

Margus Biocide Vapo Gun 500 ml

227 Kč

Biocidní sprej na prostředí proti parazitům. Přírodní složení

Od prodejce MALL

Antiparazitika pro psy

Pokud chcete ochránit vašeho psího parťáka před vnějšími parazity, jako jsou klíšťata, blechy, komáři a další, pořiďte mu ta správná psí antiparazitika. Hlavní sezóna, kdy je třeba zvíře proti parazitům ošetřit, probíhá od jara do podzimu. Existuje několik typů antiparazitních výrobků, stačí si vybrat ten nejvhodnější.

Druhy antiparazitních výrobků dle způsobu účinku:

 • Repelentní přípravky – jedná se o antiparazitika, která mají za úkol parazity (klíšťata, blechy, komáry atd.) odpuzovat, přípravek se aplikuje postřikem srsti, a následně proniká i do kůže zvířete, vydrží účinkovat několik měsíců.

 • Vyhrazené léčivé přípravky – tato antiparazitika mají za úkol parazity po napadení zvířete přímo usmrtit, skrze kůži proniká účinná látka do krve zvířete a po jejím nasátí je parazit usmrcen, vyrábí se z léčiv, proto je třeba dát pozor na možné vedlejší příznaky

Druhy antiparazitik pro psy dle způsobu aplikace:

 • Obojky – nejběžnější způsob aplikace, vydrží až 8 měsíců, látka se do těla uvolňuje postupně, výhodou je také voděodolnost a bezúdržbovost, uzpůsobené k trvalému nošení

 • Pipety (Spot – on) – tyto kapičky se obvykle aplikují psovi za krk, jsou řešením pro ty, kterým vadí přítomnost obojku. Nevýhodou je nutná pravidelná aplikace pipetou - min. jednou měsíčně.
 • Spreje – aplikují se rozprašovačem na srst psa, funguje pouze jako odpuzovač.
 • Šampony s antiparazitním účinkem – ničí parazity, odstraňují nečistoty z kůže a srsti, mají zklidňující účinky na kůži.

Na Mall. cz poskytujeme širokou nabídku všech zmíněných typů antiparazitik pro psy. Na výběr máte z ověřených značek jako je Bayer (Foresto), Merial, Scalibor, Menforsan, Beaphar, Margus a další. Zároveň nabízíme širokou škálu antiparazitik pro kočky.