Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100022270096

BIOZOO AXIS Shampoo Reppelent 250ml

BIOZOO AXIS Shampoo Reppelent 250ml

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Šampon Axis Repellent s obsahem repelentních látek je skvělým doplňkem základní péče o psa. Účinně odpuzuje běžně se vyskytující parazity ve všech fázích vývoje a vašeho mazlíčka tak chrání před blechami, klíšťaty nebo třeba nechtěnými štípanci od komárů. Navíc… Celý popis
122 Kč
Prodává COBBYS PET
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
122 Kč
S novou kartou za

12.7.2022 - 13.7.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Šampon Axis Repellent s obsahem repelentních látek je skvělým doplňkem základní péče o psa. Účinně odpuzuje běžně se vyskytující parazity ve všech fázích vývoje a vašeho mazlíčka tak chrání před blechami, klíšťaty nebo třeba nechtěnými štípanci od komárů. Navíc Axis Shampoo Repellent zbaví srst nepříjemného zápachu a navrátí jí přirozený lesk.

Složení na 100ml: výtažek z rostliny Azadirachta Indica 1,0g heřmánkový extrakt 0,10g, saponát, vonná látka a rozpouštědlo do 100,0ml.

Navlhčete srst vlažnou vodou, vetřete do ní šampon, dokud se nevytvoří pěna, nechte působit několik minut a poté vše důkladně opláchněte vodou. Upozornění: vyhněte se přímému kontaktu šamponu s očima nebo sliznicemi zvířete, pokud se to přece jen stane, řádně vymyjte postižená místa vodou. Skladujte v uzavřeném obalu, na suchém, chladném a tmavém místě.