Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100022274143

BIOZOO VIFOS antiparazitní šampon pro psy 250ml

BIOZOO VIFOS antiparazitní šampon pro psy 250ml

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
VIFOS- antiparazitní šampon je léčebně ochranný přípravek určený pro psy na ochranu proti ektoparazitům (blechy, klíšťata) s použitím repelentních vlastností jeho rostlinných složek (Margos Extrakt a Geraniol). Oblast použití: Aplikujte na srst navlhčený vlažnou vodou, vmasírujte… Celý popis
119 Kč
Prodává COBBYS PET
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
119 Kč
S novou kartou za

8.7.2022 - 11.7.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

VIFOS- antiparazitní šampon je léčebně ochranný přípravek určený pro psy na ochranu proti ektoparazitům (blechy, klíšťata) s použitím repelentních vlastností jeho rostlinných složek (Margos Extrakt a Geraniol).

Oblast použití: Aplikujte na srst navlhčený vlažnou vodou, vmasírujte do srsti, až se vytvoří bohatá pěna a nechte 5 min působit. Poté srst důkladně opláchněte čistou vodou. Vyhněte se přímému kontaktu s očima a sliznicemi zvířete. V případě zasažení důkladně vymyjte postižené místo vodou. Působí okamžitě. Pokud dojde k reinfestácii opakujte aplikaci bez překročení intervalu 1× týdně!

Složení: výtažek ze zederachu indického (Azadirachta indica) (CAS: 84696–25–3) 5g / kg, Geraniol (CAS: 106–24–1) 2g / kg.

Popis veterinárního přípravku: Čirá viskózní kapalina červené barvy s charakteristickou vůní. Druh a kategorie zvířat: Psi. Upozornění: Pouze pro vnější použití. Obsahuje Geraniol, může vyvolat alergickou reakci. Nepoužívejte u psů s poraněními kůže. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobým účinkem. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Pokud je nutná lékařská pomoc, mějte k dispozici obal nebo etiketu produktu.

Způsob uchovávání: Uchovávejte v suchu při teplotě do 25 ° C. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. Velikost balení: 250 ml. Doba použitelnosti: 3 roky. Označení: Pouze pro zvířata!

Upozornění na způsob nakládání a zneškodnění nepoužitého veterinárního přípravku a obalu: Nepoužité a nespotřebované veterinární přípravky a jejich obaly se likvidují ve smyslu platných právních předpisů. Bez předpisu veterinárního lékaře.

Schvalovací číslo: 041/R/21-S

Výrobce: BIOZONE S. A., C /Borges Blanques, Parcel la 41 Pol. Ind. La Borda, 08140 Caldes de Montbui (Barcelona), Španělsko.