Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12050170

Heimdal Security ANTIVIRUS NOVÉ GENERACE pro 3 zařízení, 12 měsíců.

Heimdal Security ANTIVIRUS NOVÉ GENERACE pro 3 zařízení, 12 měsíců.

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Heimdal™ Next-Gen Antivirus Home je antivirová ochrana se skvělým poměrem detekce a nízkými nároky na systémové zdroje chráněného zařízení. Provádí lokální i cloudové skenování a behaviorální detekci. Pro jednotlivce, domácnosti a malé kanceláře do cca 12 uživatelů. Celý popis
1 349 Kč
Prodává antihacker
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
1 349 Kč
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

16.8.2022 - 17.8.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Jedná se o online prodej digitálního obsahu / licenčního klíče, po jehož zpřístupnění není možné odstoupit od kupní smlouvy.

Vaše objednávka bude doručena na Váš e-mail asi do 90 minut po zaplacení.

Více informací na konci popisu produktu.

Antivirus nové generace, který je dosud nutností

  • rychlá reakce,
  • nízké nároky na hardware,
  • integrovaný firewall,
  • cloudové skenování v reálném čase,
  • sandbox a inspekce zadních vrátek, 
  • skenování souborů podle virové báze,
  • heuristické skenování,
  • behaviorální skenování.

LOKÁLNÍ SKENOVÁNÍ NA ZÁKLADĚ SIGNATUR

Heimdal™ Next-Gen Antivirus Home porovnává vaše lokální soubory s virovou databází úspěšnou a spolehlivou detekci a zastavení potenciálních virů a dalších hrozeb, jako jsou APT, Exploity, úniky dat, ransomware a podobné pokročilé on-line hrozby. Jde o základní vrstvu ochrany, která je nezbytná pro zajištění vaší on-line bezpečnosti. 

CLOUDOVÉ SKENOVÁNÍ V REÁLNÉM ČASE

Všechny soubory neznámé pro lokální databázi jsou odeslány do zabezpečeného cloudu Heimdal Security pro jejich důkladné prověření v reálném čase. Pomocí pokročilého algoritmu strojového učení dojde k detekci možných hrozeb a zastaví infekce počítače.

SADNBOXING A INSPEKCE ZADNÍCH VRÁTEK

Podezřelé soubory a další potenciální hrozby jsou izolovány v systému karantény, kde dojde ke kontrole jejich chování – tedy zda nevykazují aktivity malwaru. 

Probíhá rovněž kontrola, zda se podezřelý soubor nepokouší přistupovat k serverům hackera za pomocí tzv. zadních vrátek. Díky tomu je blokována škodlivá komunikace.

HEURISTICKÉ A BEHAVIORÁLNÍ SKENOVÁNÍ

Když dojde ke spouštění souboru, pokračuje Heimdal™ Next-Gen Antivirus Home ve sledování procesů v zařízení za pomocí heuristické a behaviorální analýzy. Tímto způsobem vyhledává podezřelé chování pro úspěšné zachycení změn kódu na všech úrovních systému. Díky tomu se zastaví útoky modifikující vaše data. 

FIREWALL

Heimdal™ Next-Gen Antivirus Home zajišťuje, aby brána Windows Firewall ve vašem počítači byla vždy zapnutá, takže vaše síť a data zůstávají v bezpečí před nejvytrvalejšími pokročilými on-line hrozbami. Pokud by došlo k situaci, kdy je brána Windows Firewall vypnuta, Heimdal™ Next-Gen Antivirus Home ji automaticky opět aktivuje. 

Důležité upozornění: 

Zakoupením digitálního osbahu berete na vědomí a souhlasíte, že od smlouvy o dodání digitálního obsahu, který není fyzicky dodán na hmotném nosiči, není možné odstoupit, jakmile je zpřístupněn. Souhlasíte tedy a požadujete dodání/ zpřístupnění digitálního obsahu bez zbytečného odkladu po potvrzení objednávky, resp. uzavření smlouvy. Více informací najdete ZDE.