Apple sluchátka

Sluchátka proslulého inovativního výrobce elektronicky – firmy Apple, vynikají jedinečným designem, kvalitou poslechu a řadou funkcí, které poslech hudby maximálně zpříjemní. Seznamte se s drátovými sluchátky Apple EarPods a bezdrátovými sluchátky Apple AirPods podrobněji! 

Zobrazit více

Apple EarPods – drátová sluchátka pořídíte za dostupnou cenu!

Klasická drátová sluchátka Apple EarPods s konektorem Lightning jsou navržena a ergonomicky tvarovaná tak, aby vyhovovala naprosté většině uživatelů. Vynikají výraznými basovými tóny a účinně tlumí okolní ruchy pro maximální prožitek z poslechu. Jsou vybavena vestavěným ovladačem a kvalitním mikrofonem, díky kterému si můžete pohodlně vyřizovat telefonní hovory, nebo ovládat hlasitost, či přepínat skladby.  Spolehlivě odolávají vodě i potu, a jsou tak ideální také pro sportovní a outdoorové aktivity. 


Apple AirPods – bezdrátová sluchátka pro maximální pohodlí při nošení!

Populární bezdrátová sluchátka Apple AirPods typu True Wireless, která jsou oblíbená především pro absenci el. kabelu, poskytují absolutní pohodlí i při každodenním nošení. K dostání jsou nejčastěji jako klasické pecky, narazit však můžete i na špunty nebo sluchátka přes uši. Vynikají jedinečným a velice elegantním designem, snadno ovladatelným uživatelským prostředím, a především kvalitou zvuku, který reprodukují.


→ Jaké modely jsou k dostání?


Apple AirPods 2019

Apple AirPods 2. Generace (2019) – tato generace sluchátek je jako první schopna rozpoznat, kdy jsou nasazeny v uších, v případě vytažení se hraní ihned pozastaví. Vydrží hrát až 5 hodin.


Apple AirPods 2021

Apple AirPods 3. generace (2021) – disponují Bluetooth 5.0 bezdrátovým připojením, mikrofonem pro handsfree hovory a automatickým doladěním zvuku dle tvaru ucha. Vydrží hrát až 6 hodin, nabíjecí stanice je schopna je až 4 × dobít, takže celková doba bez nabíjení může být až 30 hodin.  Sluchátka navíc disponují odolností proti vodě a potu (IPx4).


Apple AirPods Pro 2019

AirPods Pro (2019) – oproti klasické verzi aktivně potlačují okolní zvuk, párují se s dalšími zařízeními Apple pomocí Bluetooth 5.0.  Na jedno nabití hrají až 4,5 hodiny, s nabitým pouzdrem o dalších až 24 hodin déle. Navíc mají technologii ANC pro potlačení ruchu z okolí a odolnost IPx4.


Apple AirPods Pro 2021

Apple AirPods Pro 2021 je označení pro inovovaná sluchátka AirPods Pro. Jediný rozdíl oproti předešlé generaci je pouzdro, které podporuje nabíjení pomocí Apple MagSafe. Sluchátka mají jinak identické parametry.


Apple AirPods Max

Bezdrátová sluchátka přes uši AirPods Max (2020) mají dosah až 10 metrů, používají Bluetooth 5.0, díky ANC technologii účinně tlumí okolní zvuky a vydrží hrát až 20 hodin. Umožňují hlasové ovládání a k dostání jsou hned v několika lákavých barvách. 


Srovnání Apple AirPods

Model/Funkce a parametry Apple AirPods 2019 (2. generace) Apple AirPods 2021 (3. generace) Apple AirPods Pro 2019 Apple AirPods Pro 2021 Apple AirPods Max
Konstrukce Pecky Pecky Špunty Špunty Náhlavní sluchátka
Čip Sluchátkový čip H1 Sluchátkový čip H1 Sluchátkový čip H1 Sluchátkový čip H1 Sluchátkový čip H1
Audio technologie - Adaptivní ekvalizace, budič s pohyblivou membránou, zesilovač s vysokým dynamickým rozsahem, prostorový zvuk se snímáním polohy hlavy ANC, adaptivní ekvalizace, průchody na vyrovnání tlaku, budič Apple s pohyblivou membránou, zesilovač s vysokým dynamickým rozsahem, prostorový zvuk se snímáním polohy hlavy ANC, adaptivní ekvalizace, průchody na vyrovnání tlaku, budič Apple s pohyblivou membránou, zesilovač s vysokým dynamickým rozsahem, prostorový zvuk se snímáním polohy hlavy ANC Dynamický budič Apple, adaptivní ekvalizace, prostorový zvuk se snímáním pohybů hlavy
Snímače Dva optické snímače, akcelerometr na detekci pohybu, akcelerometr na detekci řeči Snímač kontaktu s podložkou, akcelerometr na detekci pohybu, akcelerometr na detekci řeči, tlakový snímač Dvě optická čidla, akcelerometr na rozpoznávání pohybu akcelerometr na rozpoznávání řeči, tlakový snímač Dvě optická čidla, akcelerometr na rozpoznávání pohybu akcelerometr na rozpoznávání řeči, tlakový snímač Optický snímač, snímač pozice, snímač rozpoznání pouzdra, akcelerometr a gyroskop (levé sluchátko)
Mikrofony 2 mikrofony 3 mikrofony 3 mikrofony 3 mikrofony 9 mikrofonů
Připojení Bluetooth 5.0 Bluetooth 5.0 Bluetooth 5.0 Bluetooth 5.0 Bluetooth 5.0
Baterie a výdrž 5 h na nabití/ 24 hodin s nabíjecím pouzdrem 6 h na nabití/ 30 hodin s nabíjecím pouzdrem 4,5 h na nabití/ více než 24 hodin poslechu 4,5 h na nabití/ více než 24 hodin poslechu ž 20 hodin
Podpora MagSafe ne ano ne ano ne
Odolnost - IPx4 IPx4 IPx4 ne

Apple AirPods s ANC

Některá sluchátka AirPods, disponují technologií ANC (Active Noise Cancelling), tedy aktivním potlačováním hluku. Sluchátka disponují režimem, který odtlumí ruchy z okolí tak, abyste si hudbu mohli vychutnat bez rušení. Tuto funkci můžete jedním stiskem vypnout a opět se soustředit i na okolí (např. ve městě).


Nabíjecí pouzdro pro AirPods vyniká svými schopnostmi i designem!

AirPods sluchátka užívají k dobíjení nabíjecí pouzdra, která jim zároveň poskytují spolehlivou ochranu během nošení. Dobíjí se pomocí bezdrátové podložky, MagSafe nabíječky nebo skrze Lightning konektor. Vynikají minimalistickým designem, nízkou hmotností a jsou schopna nabít sluchátka hned několikrát po sobě. 


Obaly a pouzdra pro Apple AirPods

Pokud často vyrážíte za outdoorovými zážitky, měli byste se vybavit odolným krytem s karabinou, který chrání sluchátka před poškozením, poškrábáním nebo nárazy. Disponuje vstupem pro Lightning konektor pro pohodlné nabíjení a karabina slouží k jednoduchému uchycení na batoh nebo opasek. Pokud chcete sluchátka nabíjet pomocí MagSafe, zkontrolujte, zda ho pouzdro umožňuje. Vybírat můžete opět hned z několika barevných variací pouzder pro AirPods! 


TIP!

Všechna sluchátka lze pohodlně spárovat s dalšími zařízeními firmy Apple.

Apple AirPods 2021 MME73ZM/A
79x

Apple AirPods 2021 MME73ZM/A

4 990 Kč
4 490 Kč

Další nabídky od 4 400 Kč

Legendy ve 3. generaci jsou tady – nádherná in-ear Bluetooth 5.0 sluchátka Apple AirPods (2021) vystřelí každého posluchače či posluchačku do hudebního ráje. Hrají špičkovým zvukem, který je automaticky přizpůsoben poloze hlavy i tvaru ucha. Do výbavy dostala mikrofon pro handsfree hovory a hlasové ovládání. Na nabití hrají až 6 h, dalších 24 h provozu sluchátek přidá nabíjecí pouzdro.

Od prodejce MALL
-25%
Apple AirPods Pro 2021 MLWK3ZM/A
99x

Apple AirPods Pro 2021 MLWK3ZM/A

7 290 Kč
5 400 Kč

Další nabídka za 5 400 Kč

Vytvoří dokonalé ticho, abyste si mohli vychutnat muziku v každém zvukovém detailu – nádherná in-ear Bluetooth 5.0 sluchátka Apple AirPods Pro (2021) vystřelí každého posluchače či posluchačku do hudebního ráje. Hrají špičkovým zvukem, který je zbaven okolního hluku díky ANC technologii. Do výbavy dostala mikrofon pro handsfree hovory a hlasové ovládání. Na nabití hrají až 4,5 h, dalších více než 19 h provozu sluchátek přidá nabíjecí pouzdro.

Od prodejce MALL
-22%
Apple EarPods

Apple EarPods

579 Kč
449 Kč

Další nabídka za 489 Kč

Originální sluchátka do uší pro přenosná zařízení Apple s konektorem Lightning. Vyžadují zařízení s konektorem Lightning a iOS 10 nebo novější, vyladěné reproduktory s hlubšími, bohatšími basy a širokým frekvenčním rozsahem.

Partner: CZC.CZ
-27%
Apple AirPods 2019 s nabíjecím pouzdrem
3x

Apple AirPods 2019 s nabíjecím pouzdrem

4 790 Kč
3 490 Kč

Bezdrátová sluchátka Apple AirPods 2019 mají oproti minulé verzi až 2× rychlejší přepínání mezi aktivními zařízeními, 1,5× rychlejší spojení telefonních hovorů, až o 30 procent nižší latenci při hraní her a vydrží až 5 hodin poslechu. Bohatý, vysoce kvalitní zvuk a hlas. Automaticky se zapnou.

Partner: CZC.CZ
-27%
Apple AirPods s nabíjecím pouzdrem MV7N2ZM/A bezdrátová sluchátka (2019)
866x

Apple AirPods s nabíjecím pouzdrem MV7N2ZM/A bezdrátová sluchátka (2019)

4 790 Kč
3 490 Kč

Bezdrátová sluchátka Apple AirPods mají oproti minulé verzi až 2× rychlejší přepínání mezi aktivními zařízeními, 1,5× rychlejší spojení telefonních hovorů, až o 30 procent nižší latenci při hraní her a vydrží až 5 hodin poslechu. Bohatý, vysoce kvalitní zvuk a hlas. Automaticky se zapnou, automaticky se připojí. Snadné nastavení pro všechna zařízení Apple a jejich hladké přepínání. Rychlý přístup k Siri, zapnutí přehrávání nebo přeskakování skladeb dvojitým klepnutím. Rychlé nabíjení v pouzdře, které se dá nabíjet konektorem Lightning.

Od prodejce MALL
-56%
Apple EarPods s konektorem Lightning sluchátka s mikrofonem (MMTN2ZM/A) bulk balení
230x

Apple EarPods s konektorem Lightning sluchátka s mikrofonem (MMTN2ZM/A) bulk balení

999 Kč
434 Kč

Další nabídka za 425 Kč

Sluchátka do uší s konektorem Lightning jsou navržena podle geometrie lidského ucha a díky tomu je může pohodlně nosit téměř většina lidí. Měniče sluchátek poskytnou hluboké a bohaté basové tóny a zároveň minimalizují ztráty zvuku, vestavěný ovladač s mikrofonem umožní nastavit hlasitost, ovládat přehrávání hudby nebo přijmout či ukončit hovor.

Od prodejce MALL
Apple Earpods (2017)

Apple Earpods (2017)

529 Kč
515 Kč

Originální sluchátka do uší společnosti Apple, mikrofon, ovládání na kabelu, vysoce kvalitní podání zvuk, 3,5 mm jack.

Partner: CZC.CZ
-27%
Apple AirPods Max, Space Gray (MGYH3ZM/A)
16x

Apple AirPods Max

16 490 Kč
11 989 Kč

Další nabídky od 11 783 Kč

Bohové mezi sluchátky – to jsou jednoznačně bezdrátová Bluetooth 5.0 sluchátka Apple AirPods Max, která mají ANC technologii aktivního potlačení hluků z okolí, Transparency režim, adaptivní ekvalizér a prostorový zvuk. Osazena jsou 40mm dynamickými měniči s duálními neodymovými magnety, podporují hlasové ovládání, mají handsfree funkci a hrají 20 h na nabití.

Od prodejce MALL
-28%
Apple AirPods s nabíjecím pouzdrem MV7N2ZM/A (2019) - použité
6x

Apple AirPods s nabíjecím pouzdrem MV7N2ZM/A (2019) - použité

4 790 Kč
3 420 Kč
Použité

Bezdrátová sluchátka Apple AirPods mají oproti minulé verzi až 2× rychlejší přepínání mezi aktivními zařízeními, 1,5× rychlejší spojení telefonních hovorů, až o 30 procent nižší latenci při hraní her a vydrží až 5 hodin poslechu. Bohatý, vysoce kvalitní zvuk a hlas. Automaticky se zapnou, automaticky se připojí. Snadné nastavení pro všechna zařízení Apple a jejich hladké přepínání. Rychlý přístup k Siri, zapnutí přehrávání nebo přeskakování skladeb dvojitým klepnutím. Rychlé nabíjení v pouzdře, které se dá nabíjet konektorem Lightning.

Od prodejce MALL
Apple AirPods Max, Sky Blue (MGYL3ZM/A) - zánovní

Apple AirPods Max - zánovní

11 690 Kč
Zánovní

Bohové mezi sluchátky – to jsou jednoznačně bezdrátová Bluetooth 5.0 sluchátka Apple AirPods Max, která mají ANC technologii aktivního potlačení hluků z okolí, Transparency režim, adaptivní ekvalizér a prostorový zvuk. Osazena jsou 40mm dynamickými měniči s duálními neodymovými magnety, podporují hlasové ovládání, mají handsfree funkci a hrají 20 h na nabití.

Od prodejce MALL
-44%
Apple EarPods sluchátka s mikrofonem a 3,5mm sluchátkovým konektorem (MNHF2ZM/A)
134x

Apple EarPods sluchátka s mikrofonem a 3,5mm sluchátkovým konektorem (MNHF2ZM/A)

899 Kč
496 Kč

Sluchátka do uší jsou navržena podle geometrie lidského ucha a díky tomu je může pohodlně nosit téměř většina lidí. Měniče sluchátek poskytnou hluboké a bohaté basové tóny a zároveň minimalizují ztráty zvuku, vestavěný ovladač s mikrofonem umožní nastavit hlasitost, ovládat přehrávání hudby nebo přijmout či ukončit hovor.

Od prodejce MALL

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Apple sluchátka.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Apple sluchátka výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Apple sluchátka akce.