10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Apple sluchátka

Sluchátka proslulého inovativního výrobce elektronicky – firmy Apple, vynikají jedinečným designem, kvalitou poslechu a řadou funkcí, které poslech hudby maximálně zpříjemní. Seznamte se s drátovými sluchátky Apple EarPods a bezdrátovými sluchátky Apple AirPods podrobněji! 

Zobrazit více

Apple EarPods – drátová sluchátka pořídíte za dostupnou cenu!

Klasická drátová sluchátka Apple EarPods s konektorem Lightning jsou navržena a ergonomicky tvarovaná tak, aby vyhovovala naprosté většině uživatelů. Vynikají výraznými basovými tóny a účinně tlumí okolní ruchy pro maximální prožitek z poslechu. Jsou vybavena vestavěným ovladačem a kvalitním mikrofonem, díky kterému si můžete pohodlně vyřizovat telefonní hovory, nebo ovládat hlasitost, či přepínat skladby.  Spolehlivě odolávají vodě i potu, a jsou tak ideální také pro sportovní a outdoorové aktivity. 


Apple AirPods – bezdrátová sluchátka pro maximální pohodlí při nošení!

Populární bezdrátová sluchátka Apple AirPods typu True Wireless, která jsou oblíbená především pro absenci el. kabelu, poskytují absolutní pohodlí i při každodenním nošení. K dostání jsou nejčastěji jako klasické pecky, narazit však můžete i na špunty nebo sluchátka přes uši. Vynikají jedinečným a velice elegantním designem, snadno ovladatelným uživatelským prostředím, a především kvalitou zvuku, který reprodukují.


→ Jaké modely jsou k dostání?


Apple AirPods 2019

Apple AirPods 2. Generace (2019) – tato generace sluchátek je jako první schopna rozpoznat, kdy jsou nasazeny v uších, v případě vytažení se hraní ihned pozastaví. Vydrží hrát až 5 hodin.


Apple AirPods 2021

Apple AirPods 3. generace (2021) – disponují Bluetooth 5.0 bezdrátovým připojením, mikrofonem pro handsfree hovory a automatickým doladěním zvuku dle tvaru ucha. Vydrží hrát až 6 hodin, nabíjecí stanice je schopna je až 4 × dobít, takže celková doba bez nabíjení může být až 30 hodin.  Sluchátka navíc disponují odolností proti vodě a potu (IPx4).


Apple AirPods Pro 2019

AirPods Pro (2019) – oproti klasické verzi aktivně potlačují okolní zvuk, párují se s dalšími zařízeními Apple pomocí Bluetooth 5.0.  Na jedno nabití hrají až 4,5 hodiny, s nabitým pouzdrem o dalších až 24 hodin déle. Navíc mají technologii ANC pro potlačení ruchu z okolí a odolnost IPx4.


Apple AirPods Pro 2021

Apple AirPods Pro 2021 je označení pro inovovaná sluchátka AirPods Pro. Jediný rozdíl oproti předešlé generaci je pouzdro, které podporuje nabíjení pomocí Apple MagSafe. Sluchátka mají jinak identické parametry.


Apple AirPods Max

Bezdrátová sluchátka přes uši AirPods Max (2020) mají dosah až 10 metrů, používají Bluetooth 5.0, díky ANC technologii účinně tlumí okolní zvuky a vydrží hrát až 20 hodin. Umožňují hlasové ovládání a k dostání jsou hned v několika lákavých barvách. 


Srovnání Apple AirPods

Model/Funkce a parametry Apple AirPods 2019 (2. generace) Apple AirPods 2021 (3. generace) Apple AirPods Pro 2019 Apple AirPods Pro 2021 Apple AirPods Max
Konstrukce Pecky Pecky Špunty Špunty Náhlavní sluchátka
Čip Sluchátkový čip H1 Sluchátkový čip H1 Sluchátkový čip H1 Sluchátkový čip H1 Sluchátkový čip H1
Audio technologie - Adaptivní ekvalizace, budič s pohyblivou membránou, zesilovač s vysokým dynamickým rozsahem, prostorový zvuk se snímáním polohy hlavy ANC, adaptivní ekvalizace, průchody na vyrovnání tlaku, budič Apple s pohyblivou membránou, zesilovač s vysokým dynamickým rozsahem, prostorový zvuk se snímáním polohy hlavy ANC, adaptivní ekvalizace, průchody na vyrovnání tlaku, budič Apple s pohyblivou membránou, zesilovač s vysokým dynamickým rozsahem, prostorový zvuk se snímáním polohy hlavy ANC Dynamický budič Apple, adaptivní ekvalizace, prostorový zvuk se snímáním pohybů hlavy
Snímače Dva optické snímače, akcelerometr na detekci pohybu, akcelerometr na detekci řeči Snímač kontaktu s podložkou, akcelerometr na detekci pohybu, akcelerometr na detekci řeči, tlakový snímač Dvě optická čidla, akcelerometr na rozpoznávání pohybu akcelerometr na rozpoznávání řeči, tlakový snímač Dvě optická čidla, akcelerometr na rozpoznávání pohybu akcelerometr na rozpoznávání řeči, tlakový snímač Optický snímač, snímač pozice, snímač rozpoznání pouzdra, akcelerometr a gyroskop (levé sluchátko)
Mikrofony 2 mikrofony 3 mikrofony 3 mikrofony 3 mikrofony 9 mikrofonů
Připojení Bluetooth 5.0 Bluetooth 5.0 Bluetooth 5.0 Bluetooth 5.0 Bluetooth 5.0
Baterie a výdrž 5 h na nabití/ 24 hodin s nabíjecím pouzdrem 6 h na nabití/ 30 hodin s nabíjecím pouzdrem 4,5 h na nabití/ více než 24 hodin poslechu 4,5 h na nabití/ více než 24 hodin poslechu ž 20 hodin
Podpora MagSafe ne ano ne ano ne
Odolnost - IPx4 IPx4 IPx4 ne

Apple AirPods s ANC

Některá sluchátka AirPods, disponují technologií ANC (Active Noise Cancelling), tedy aktivním potlačováním hluku. Sluchátka disponují režimem, který odtlumí ruchy z okolí tak, abyste si hudbu mohli vychutnat bez rušení. Tuto funkci můžete jedním stiskem vypnout a opět se soustředit i na okolí (např. ve městě).


Nabíjecí pouzdro pro AirPods vyniká svými schopnostmi i designem!

AirPods sluchátka užívají k dobíjení nabíjecí pouzdra, která jim zároveň poskytují spolehlivou ochranu během nošení. Dobíjí se pomocí bezdrátové podložky, MagSafe nabíječky nebo skrze Lightning konektor. Vynikají minimalistickým designem, nízkou hmotností a jsou schopna nabít sluchátka hned několikrát po sobě. 


Obaly a pouzdra pro Apple AirPods

Pokud často vyrážíte za outdoorovými zážitky, měli byste se vybavit odolným krytem s karabinou, který chrání sluchátka před poškozením, poškrábáním nebo nárazy. Disponuje vstupem pro Lightning konektor pro pohodlné nabíjení a karabina slouží k jednoduchému uchycení na batoh nebo opasek. Pokud chcete sluchátka nabíjet pomocí MagSafe, zkontrolujte, zda ho pouzdro umožňuje. Vybírat můžete opět hned z několika barevných variací pouzder pro AirPods! 


TIP!

Všechna sluchátka lze pohodlně spárovat s dalšími zařízeními firmy Apple.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Apple AirPods 2019 s nabíjecím pouzdrem Apple EarPods s konektorem Lightning sluchátka s mikrofonem (MMTN2ZM/A)
Apple AirPods 2019 s nabíjecím pouzdrem

Bezdrátová sluchátka Apple AirPods 2019 mají oproti minulé verzi až 2× rychlejší přepínání mezi aktivními zařízeními, 1,5× rychlejší spojení telefonních hovorů, až o 30 procent nižší latenci při hraní her a vydrží až 5 hodin poslechu. Bohatý, vysoce kvalitní zvuk a hlas. Automaticky se zapnou.

můžete mít 12.12.

SkyShowtime zdarma
Apple AirPods 2021 MME73ZM/A Apple EarPods s konektorem Lightning sluchátka s mikrofonem (MMTN2ZM/A)
Apple AirPods 2021 MME73ZM/A

Legendy ve 3. generaci jsou tady – nádherná in-ear Bluetooth 5.0 sluchátka Apple AirPods (2021) vystřelí každého posluchače či posluchačku do hudebního ráje. Hrají špičkovým zvukem, který je automaticky přizpůsoben poloze hlavy i tvaru ucha. Do výbavy dostala mikrofon pro handsfree hovory a hlasové ovládání. Na nabití hrají až 6 h, dalších 24 h provozu sluchátek přidá nabíjecí pouzdro.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Apple EarPods s konektorem Lightning sluchátka s mikrofonem (MMTN2ZM/A) Apple EarPods s konektorem Lightning sluchátka s mikrofonem (MMTN2ZM/A)
Apple EarPods s konektorem Lightning sluchátka s mikrofonem (MMTN2ZM/A)

Sluchátka do uší s konektorem Lightning jsou navržena podle geometrie lidského ucha a díky tomu je může pohodlně nosit téměř většina lidí. Měniče sluchátek poskytnou hluboké a bohaté basové tóny a zároveň minimalizují ztráty zvuku, vestavěný ovladač s mikrofonem umožní nastavit hlasitost, ovládat přehrávání hudby nebo přijmout či ukončit hovor.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Apple AirPods Pro 2023 s MagSafe (USB‑C) (MTJV3ZM/A) Apple AirPods 2022 (3. generace), s lighting nabíjecím pouzdrem
Apple AirPods Pro 2023 s MagSafe (USB‑C) (MTJV3ZM/A)

Jedna z nejlepších in-ear sluchátek na trhu – to jsou jednoznačně bezdrátová Bluetooth 5.3 sluchátka Apple AirPods Pro (2. generace), která mají ANC technologii aktivního potlačení hluků z okolí, Transparency režim, adaptivní ekvalizér a prostorový zvuk. Osazena jsou dynamickými měniči Apple s extra pohyblivou membránou, podporují hlasové ovládání, mají handsfree funkci a hrají 6 h na nabití. Nabíjecí MagSafe pouzdro s USB-C nabíjením přidá sluchátkům energii pro celkových 30 h provozu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Apple AirPods 2022 (3. generace), s lighting nabíjecím pouzdrem Apple AirPods 2022 (3. generace), s lighting nabíjecím pouzdrem
Apple AirPods 2022 (3. generace), s lighting nabíjecím pouzdrem

Bezdrátová sluchátka Apple AirPods 2022 napěchovaná moderními technologiemi pro opravdu dokonale vyladěný zvukový zážitek. Aktivní potlačení hluku, adaptivní režim propustnosti.

můžete mít 12.12.

Zánovní
Apple AirPods Max, Sky Blue (MGYL3ZM/A) - zánovní Apple AirPods 2022 (3. generace), s lighting nabíjecím pouzdrem

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Apple EarPods sluchátka s mikrofonem a 3,5mm sluchátkovým konektorem (MNHF2ZM/A) Apple EarPods sluchátka s mikrofonem a 3,5mm sluchátkovým konektorem (MNHF2ZM/A)
Apple EarPods sluchátka s mikrofonem a 3,5mm sluchátkovým konektorem (MNHF2ZM/A)

Sluchátka do uší jsou navržena podle geometrie lidského ucha a díky tomu je může pohodlně nosit téměř většina lidí. Měniče sluchátek poskytnou hluboké a bohaté basové tóny a zároveň minimalizují ztráty zvuku, vestavěný ovladač s mikrofonem umožní nastavit hlasitost, ovládat přehrávání hudby nebo přijmout či ukončit hovor.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Apple Earpods (2017) Apple EarPods sluchátka s mikrofonem a 3,5mm sluchátkovým konektorem (MNHF2ZM/A)
Apple Earpods (2017)

Originální sluchátka do uší společnosti Apple, mikrofon, ovládání na kabelu, vysoce kvalitní podání zvuk, 3,5 mm jack.

můžete mít 12.12.

Apple EarPods s konektorem USB-C (MTJY3ZM/A) Apple EarPods sluchátka s mikrofonem a 3,5mm sluchátkovým konektorem (MNHF2ZM/A)
Apple EarPods s konektorem USB-C (MTJY3ZM/A)

Zvuk vysoké kvality vpustí do vašich uší slavná jablíčkovská kabelová sluchátka Apple EarPods s konektorem USB-C (MTJY3ZM/A), která mají konstrukci vycházející z geometrie lidského ucha pro co nejpohodlnější nošení. Samozřejmostí je vysoce kvalitní zvukový výstup, ovladač na kabelu, kabelové připojení s USB-C konektorem a mikrofon pro handsfree hovory.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Apple AirPods Max Apple AirPods Max
Apple AirPods Max

Bohové mezi sluchátky – to jsou jednoznačně bezdrátová Bluetooth 5.0 sluchátka Apple AirPods Max, která mají ANC technologii aktivního potlačení hluků z okolí, Transparency režim, adaptivní ekvalizér a prostorový zvuk. Osazena jsou 40mm dynamickými měniči s duálními neodymovými magnety, podporují hlasové ovládání, mají handsfree funkci a hrají 20 h na nabití.

Momentálně nedostupné

Od MALL

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Apple sluchátka.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Apple sluchátka výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Apple sluchátka akce.