10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Apple TV – multimediální centrum z dílny Apple s množstvím chytrých funkcí – promění každou televizi ve Smart TV, která vám umožní přístup na internet k oblíbeným aplikacím, umožní zpětné přehrání filmů a seriálů i nahrávání v případě, že během vysílání nejste doma. Je plně kompatibilní se zařízeními Apple, takže k televizi jednoduše připojíte iPhone, iPad i MacBook. Pro koho je Apple TV vhodná? A co dalšího nabídne? Podívejte se!

Zobrazit více

Proč si koupit Apple TV?

  • Každý televizor, který disponuje HDMI vstupem, obohatí o chytré funkce.
  • Umožňuje snadný přenos dat, souborů i obrazu z dalších zařízení Apple.
  • Až 4K rozlišení pro skvělý požitek ze sledování filmů, seriálů a dalších pořadů.
  • Podporuje všechny streamovací služby, jako je Netflix, HBO Max, YouTube a další.
  • Apple TV lze propojit i s běžným PC.
  • Apple TV pro vás není vhodná v případě, že k ní chcete často připojovat svůj telefon s OS Android. To lze, avšak složitěji přes aplikace třetích stran.

Apple TV 4K nabízí 2 velikosti úložiště

Multimediální centrum Apple TV 4K v nejnovější verzi z roku 2022 pohání výkonný čip A15 Bionic, který zaručuje plynulý chod za každých okolností. Jeho přední výhodou je dokonalý obraz ve 4K HDR 10 + kvalitě, věrné zobrazení barev a podpora prostorového zvuku Dolby Atmos. Získáte tak možnost vychutnat si svůj oblíbený film či pořad v nejlepší možné  kvalitě. 

→ Apple TV 4K můžete pořídit ve dvou provedeních:

  • Apple TV 4K Wi-Fi (64 GB) – levnější verze, která je ideální pro ty, kteří neplánují pořady ukládat, ale dávají přednost streamování, či potřebují brát toto zařízení na cesty. 
  • Apple TV 4K Wi-Fi s ethernetem (128 GB) – dražší verzi s větší pamětí, do které lze ukládat oblíbené pořady. Navíc disponuje ethernetem, který umožní stabilní domácí připojení

Apple TV+ přináší spoustu zajímavých filmů, pořadů a zábavy  

Streamovací služba Apple TV+ nabízí množství unikátních pořadů Apple Originals – sledovat můžete jedinečné filmy, úspěšné seriály, nebo oceňované dokumenty – nechybí ani komedie nebo zábava pro děti. Apple TV + můžete sdílet až s 5 členy rodiny, přičemž platíte pouze jedno předplatné. V případě, že si koupíte nový produkt Apple, získáte obvykle Apple TV+ na 3 měsíce zdarma.


Ovladač Remote pro Apple TV disponuje konektorem USB-C

K ovládání multimediálního centra Apple TV slouží ovladač Remote, který je v nejnovější verzi vybaven konektorem USB-C a technologií Bluetooth. Vyniká čistým designem, dobrou ergonomií a především intuitivním ovládáním, které je pohodlné pro každého. Je kompatibilní s Apple TV 4K i Apple TV HD.


TIP!

S pomocí multimediálního centra Apple TV do televizoru snadno přenesete obrazovku i prostředí Apple MacBooku.


Nejčastější otázky při nákupu Apple TV


1️⃣ Na co je dobrá Apple TV?

Apple TV udělá z obyčejné televize chytrou TV. Díky tomu se budete moci připojit na internet a využívat oblíbené aplikace na sledování obsahu jako je Netflix, HBO Max, Disney+, YouTube a další. Využívat lze také nativní aplikaci Apple TV+, kterou si stejně, jako jiné služby, musíte předplatit.

2️⃣ Co je na Apple TV zdarma?

Pokud si pořídíte Apple TV, dostáváte aplikaci Apple TV+ na 3 měsíce zdarma. Po uplynutí této doby je nutné zaplatit předplatné (cca 200 Kč/měsíc) nebo pořídit Apple TV+ jako součást balíčku Apple One spolu s dalšími službami (od 399 Kč/měsíc).

3️⃣Jak funguje Apple TV na rok zdarma?

Někteří prodejci nabízejí akční balíček – k nákupu zařízení Apple (iPhone, iPad, MacBook či Apple TV) dostanete také službu Apple TV+ na rok zdarma. Všechny filmy, seriály a pořady máte tak kdykoliv dostupné po 1 rok od aktivace. Po uplynutí jednoho roku je nutné platit standardní měsíční předplatné nebo si zaplatit Apple TV+ v rámci balíčku Apple One spolu s dalšími službami.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Apple TV 4K 64GB (3. gen) Apple TV 4K 128GB (3. gen) + Ethernet
Apple TV 4K 64GB (3. gen)

Výkonné multimediální centrum Apple TV 4K. Podpora 4K, HDR10+, Dolby Vision a Dolby Atmos. Procesor A15 Bionic. Integrovaná paměť 64 GB. Wi-Fi, Bluetooth v5.0, infračervený přijímač.

můžete mít 12.12.

Apple TV 4K 128GB (3. gen) + Ethernet Apple TV 4K 128GB (3. gen) + Ethernet
Apple TV 4K 128GB (3. gen) + Ethernet

Výkonné multimediální centrum Apple TV 4K. Podpora 4K, HDR10+, Dolby Vision a Dolby Atmos. Procesor A15 Bionic. Integrovaná paměť 128 GB. Wi-Fi, Bluetooth v5.0, infračervený přijímač, integrovaný napájecí zdroj.

můžete mít 12.12.

Apple TV Remote Apple TV 4K 128GB (3. gen) + Ethernet
Apple TV Remote

Ovládejte Apple TV 4K a Apple TV HD jednoduše a pohodlně pomocí dálkového ovladače Apple TV Remote, který je vybaven technologií Bluetooth a infračerveným vysílačem. Má nový dotykový clickpad a zabudovanou Li-Ion baterii. Nabíjení probíhá přes USB/Lightning kabel.

Momentálně nedostupné

Od MALL