Apple Watch 3 spatřily světlo světa na podzim roku 2017, stále si však drží pevné místo na trhu díky propracovanému designu, množství funkcí i současné příznivé ceně. Oceníte je během pracovního dne, především však při sportu! 

Zobrazit více

Co umí Apple Watch 3

  • Nabízí široké spektrum sportovních funkcí pro trénink a zdravý životní styl. 
  • S jejich pomocí vyřídíte hovory i SMS. 
  • Využívat lze bezkontaktní platební systém Apple Pay. 
  • Jsou voděodolné do hloubky 50 metrů. 
  • Na jedno nabití vydrží pracovat až 16 hodin. 
  • Na výběr je ze dvou velikostí – 38 a 42 mm.

TIP!

Chcete měřit také okysličení krve nebo vám chybí samostatné připojení k internetu bez nutnosti nosit všude iPhone? Nenechte si ujít Apple Watch Series 7! Pokud chcete vysoký výkon, ale stále příznivou cenu, podívejte se na Apple Watch SE. Najdete je ve velikostech 40 a 44 mm.


Sportovní funkce v Apple Watch 3 s vámi budou držet krok! 

Chytré hodinky Apple Watch 3 jsou nabité sportovními funkcemi – zaznamenávají hned několik sportovních aktivit jako je běh, kondiční cvičení nebo jízda na kole. Díky přesné GPS navigaci s výškoměrem budou skvělým parťákem při toulkách po přírodě!  

Abyste si byli jisti, že trénujete správně, přesně měří srdeční tep nebo spálené kalorie a tyto údaje zaznamenávají a průběžně vyhodnocují, takže si můžete upravit tréninkový plán i jídelníček přesně dle potřeby. K tomu všemu jako teprve druhé Apple Watch přinášejí voděodolnost do 50 m, takže si s nimi i zaplavete! 


Při tréninku můžete poslouchat oblíbenou hudbu z playlistu 

Pokud máte vlastní playlist v Apple Music, automaticky se přehraje do vašich hodinek, můžete tak při sportovních aktivitách poslouchat hudbu, která vás optimálně nabudí k ještě lepším výkonům! 


Apple Watch 3 vás uklidní ve stresových situacích a pomohou v nesnázích! 

Jestliže se během dne dostáváte do stresových situací, které je někdy obtížné zvládnout, hodinky to poznají a pokusí se vás uklidit dechovým cvičením, díky kterému se opět zkoncentrujete. 

Pokud často vyrážíte sami za dobrodružstvím v odlehlé přírodě, vaši blízcí už o vás nemusí mít obavy – v případě, že se něco přihodí, můžete pomocí SOS funkce rychle informovat předem vybrané kontakty – ty se dle souřadnic dozví, kde přesně se nacházíte. 


Apple Watch 3 kontrolují příchozí a odchozí hovory i SMS zprávy 

Hodinky vás okamžitě informují o tom, zda vám někdo volá nebo zasílá SMS. Chytrý telefon tak můžete klidně nechat v batohu a rychle odpovědět (přednastavené odpovědi) nebo přijmout či položit hovor, to vše jen pomocí hodinek. 

Také ciferník si můžete nastavit dle vkusu, stačí si vybrat z množství motivů nebo nahrát vlastní oblíbenou fotografii tak, aby hodinky co nejlépe sedly k vašemu stylu! 


TIP!

Vzhled hodinek můžete jednoduše osvěžit výměnou řemínku, pořídíte však i další Apple Watch příslušenství, které vám usnadní používání hodinek, ochrání jejich krycí sklo nebo hliníkové tělo hodinek.

Apple Watch Series 3 GPS, 42mm Silver Aluminium Case with White Sport Band (MTF22CN/A) Apple Watch Series 3 GPS, 42mm Silver Aluminium Case with White Sport Band (MTF22CN/A)

můžete mít DNES

Kdy bude zboží u vás?

Zboží je skladem na našem distribučním centru, a tedy připravené k okamžité expedici k vám.
Osobní odběr v Prazednes
Osobní odběr mimo Prahuzítra
Doručení dopravcemzítra
Od MALL