Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa A DROP OF OCEAN
950 Kč

Katalytická lampa A DROP OF OCEAN vyčistí a provoní váš byt. Vyzývavé splynutí modrých a tyrkysových odstínů připomíná mořský útes. Barevná ručně skládaná zrcadlová mozaika zakončená stříbrnou dekorativní korunkou vás odnese na vlně pohody zpět ke břehu.

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa A GALAXY FAR FAR AWAY
950 Kč

Galakticky zářivá katalytická lampa A GALAXY FAR FAR AWAY vyčistí a intenzivně provoní vaši domácnost. Směs purpurových, stříbrných, zlatých a červených tónů je inspirovaná zázračnou sílou vesmíru, která stála na prvopočátku stvoření našeho světa.

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa AFRICAN QUEEN
950 Kč

Elegantní katalytická lampa AFRICAN QUEEN inspirovaná Afrikou pročistí a zároveň provoní váš byt. Ručně skládaná mozaika je inspirována vzorem leopardí srsti. Výrazné černé a oranžové odstíny přitáhnou vaši pozornost stejně jako krásná královna Afriky.

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa ALL BECAUSE…
950 Kč

Katalytická lampa ALL BECAUSE… vyčistí a zároveň provoní váš interiér. Odstíny petrolejově modré snoubící se s královsky fialovou připomínají drahé kameny a vytváří tak jedinečný klenot. Bronzová ozdobná korunka završuje tento malý šperk ve velkém stylu.

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa ARCTIC TUNDRA
950 Kč

Dokonalostí Arktidy inspirovaná katalytická lampa ARCTIC TUNDRA vyčistí a intenzivně provoní váš interiér. Ručně skládaná mozaika z kousků nejčistší perleti pableskuje jako led skrze ostré zimní slunce a připomíná tak nedotčený Severní ledový oceán.

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa CAFÉ AU LAIT
790 Kč

Katalytická lampa CAFÉ AU LAIT rychle provoní a zároveň vyčistí váš interiér. Kolekce SIMPLY CERAMIC dokonale kombinuje pastelové tóny přírodních barev a trendy složitější detaily s jednoduchostí leštěného povrchu, který lampě dodává na rafinovanosti.

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa COSY KNIT
790 Kč

Katalytická lampa COSY KNIT v jemné pastelové barvě provoní a vyčistí vaši domácnost. Trendy reliéf ratanového proutí na šedé keramice je nerušivou, svěží volbou do každého interiéru.

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa COUGAR
950 Kč

Odvážná katalytická lampa COUGAR inspirovaná dobrodružným životem šelem rychle vyčistí a zároveň provoní váš interiér. Černá a purpurová ručně skládaná mozaika společně s hrdým leopardím motivem ve vás probudí divočejší stránku vaší osobnosti.

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa DAMSON IN DISTRESS
790 Kč

Katalytická lampa DAMSON IN DISTRESS rychle provoní a vyčistí váš interiér. Kolekce SIMPLY CERAMIC dokonale kombinuje pastelové tóny přírodních barev a trendy složitější detaily s jednoduchostí leštěného povrchu, který lampě dodává na rafinovanosti.

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa DARK SIDE OF THE MOON
950 Kč

Uhrančivá katalytická lampa DARK SIDE OF THE MOON vyčistí a zároveň intenzivně provoní váš interiér. Třpytivá ručně skládaná mozaika s růžovými a purpurovými odstíny v sobě ukrývá odvrácenou stranu měsíce plnou zářivých zlatavých střípků.

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa DESERT SUNRISE
950 Kč

Katalytická lampa DESERT SUNRISE inspirovaná vycházejícím sluncem nad Saharou vyčistí a na dlouho provoní váš interiér. Ručně skládaná mozaika v celé škále přírodních tónů hnědé je v kombinaci s měděnou ozdobnou korunku opravdu pozoruhodnou podívanou.

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa DRAGON’S EYE
950 Kč

Exotická katalytická lampa DRAGON’S EYE vyčistí a provoní vaši domácnost. Ručně skládaná mozaika bohatých bordó odstínů v kombinaci se třpytivými střípky zlata doplněná o antickou zlatou korunku bude zaručeně krásnou pozorností pro vaši vzácnou přítelkyni

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa DREAMCATCHER
790 Kč

Katalytická lampa DREAMCATCHER provoní a vyčistí váš interiér. Design složité pavučiny snů, inspirovaný jemnou krajkou, na bílé keramice potvrzuje pravidlo, že v jednoduchosti je krása. Černý kaleidoskopický potisk je podtrhnut černou ozdobnou korunkou.

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa FAIRY BALL
950 Kč

Katalytická lampa FAIRY BALL vyčistí a provoní vaši domácnost. Nebeská sbírka chladivě modrých, tyrkysových a šeříkových odstínů ručně skládané mozaiky vytváří mystický efekt. Tato lampa, doplněná o stříbrnou ozdobnou korunku, nadchne všechny obdarované.

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa IN A NUTSHELL
950 Kč

Katalytická lampa IN A NUTSHELL inspirovaná přírodou vyčistí a na dlouho provoní váš interiér. Široká skála oříškově hnědých tónů ručně skládané skleněné mozaiky vás obklopí atmosférou plnou klidu a míru. Schovejte se do bezpečí její skořápky.

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa LITTLE RAINBOW
950 Kč

Duhová katalytická lampa LITTLE RAINBOW vyčistí a zároveň intenzivně provoní váš interiér. Festival odstínů fialové, růžové, modré a zelené vás zavede až na konec duhy, kde najdete hrnec zlata včetně bronzové ozdobné korunky. Nechte se dovést za pokladem.

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa LITTLE TREASURE
950 Kč

Katalytická lampa LITTLE TREASURE vyčistí a provoní váš byt. Ručně skládaná mozaika od třpytícího se základu zlaté, přes mihotající se střípky stříbrné až po průzračně kousky čistého skla na vrcholu této lampy rozjasní každý temný kout vaší domácnosti.

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa LUMINOSITY
950 Kč

Katalytická lampa LUMINOSITY pročistí a intenzivně provoní vaši domácnost. Vnitřní jas této lampy dodá jedinečný živý akcent celému vašemu obytnému prostoru. Ručně skládaná mozaika plná zářivých stříbrných střípků je doplněna o stříbrnou ozdobnou korunku.

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa MAGENTA CRUSH
950 Kč

Katalytická lampa MAGENTA CRUSH zahalená do mystických barev v sobě skrývá celou škálou barev hlubokého vesmíru. Lampa, zakončena zlatou ozdobnou korunkou, v sobě skrývá syté růžovofialové tóny vřesů a zároveň tmavé barvy pozdního večera či časného rána.

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa MAHOGANY BALL
950 Kč

Katalytická lampa MAHOGANY BALL vyčistí a provoní váš byt. Bohaté, hnědé odstíny dřeva jsou zdůrazněné tmavými pasážemi černé, ručně skládané mozaiky. Zádumčivé, mužské pocity, které tato lampa vyvolává, jsou odlehčené jasně zlatou dekorativní korunkou.

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa METALLIC ORE
950 Kč

Katalytická lampa METALLIC ORE Vám vyčaruje čistý a provoněný domov. Tajemně temná ručně skládaná mozaika spolu s metalickými prvky dotvoří zázračnou atmosféru každého interiéru.

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa METALLION COPPER BLUE
950 Kč

Katalytická lampa METALLION COPPER BLUE vyčistí a provoní váš interiér. Jako chladný vodopád vás osvěží ostýchavé odstíny světle modré s jemnými pastelovými tóny ručně skládané mozaiky. Potěšte se s touto lampou, která dodá styl každému interiéru.

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa METEOR
950 Kč

Katalytická lampa METEOR rychle vyčistí a zároveň provoní váš interiér. Oslňující stříbrná mozaika vytváří jedinečný efekt rozbitého zrcadla. Stejně jako padající hvězda oslňující na noční obloze, bude i tato lampa velkolepým skvostem vašeho bytu.

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa MIKHAILOVSKY CATHEDRAL
950 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Katalytická lampa MIKHAILOVSKY CATHEDRAL pročistí a provoní váš byt. Překrásné odstíny modré, hnědé a zlaté jsou inspirované kopulí slavného chrámu sv. Michala v Kyjevě. Třpytivá, ručně skládaná mozaika vám připomene ranní paprsky slunce ťukající na okno.

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa MINT FIZZ
790 Kč

Katalytická lampa MINT FIZZ rychle provoní a zároveň vyčistí váš interiér. Kolekce SIMPLY CERAMIC dokonale kombinuje pastelové tóny přírodních barev a trendy složitější detaily s jednoduchostí leštěného povrchu, který lampě dodává na rafinovanosti.

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa NEPTUNE
950 Kč

Katalytická lampa NEPTUNE vám vykouzlí čistý provoněný domov. Temné odstíny modré ručně skládané mozaiky vás skrze své odlesky odnesou do vzdálených břehů nebo až do samotného Neptunova paláce. Přijměte jeho pozvání a nechte se hýčkat v hlubinách oceánu.

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa PEARLESCENCE
950 Kč

Romantická katalytická lampa PEARLESCENCE pročistí a zároveň intenzivně provoní váš interiér. Perleťové tóny růžové, fialkové a zlaté připomínají okouzlující lasturu, ve které se tvoří ty nejkrásnější perly. Tato lampa bude vzácnou perlou vaší domácnosti.

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa ROSE BUD
950 Kč

Katalytická lampa ROSE BUD inspirovaná krásou růžového poupěte vyčistí a provoní váš interiér. Ručně skládaná mozaika karmínových a temně růžových odstínů vytváří nádherný poloprůhledný efekt umocněný antickou mosaznou ozdobnou korunkou.

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa ROSE QUARTZ
950 Kč

Katalytická lampa ROSE QUARTZ rychle vyčistí a intenzivně provoní vaši domácnost. Půvabná ručně skládaná mozaika z jemných odstínů růžových a červených střípků odkazuje na jemnost a spravedlnou ženskost, která je podtržená dekorativní stříbrnou korunkou.

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa SEA TREASURE
950 Kč

Katalytická lampa SEA TREASURE vyčistí a provoní váš domov. Kombinace zelené, modré a červené doplněná o zlaté třpytivé střípky ručně skládané mozaiky vám připomene pokladnici ukrytou v mořských hlubinách. Ponořte se pro tento poklad až na samé dno oceánu

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa SILVER RED
950 Kč

Katalytická lampa SILVER RED jednoduše vyčistí vzduch a zároveň intenzivně provoní váš interiér. Ručně skládaná mozaika s klasickým efektem zrcadlového stříbra je doplněna o vzrušivý červený akcent, který této lampě dodává nadčasový rozměr.

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa TAHITIAN SUNSET
950 Kč

Krásou tahitského západu slunce inspirovaná katalytická lampa vyčistí a provoní váš interiér. Zářivé střípky růžové a červené ručně skládané mozaiky jsou doplněné o zlatou dekorativní korunku. Báječný dárek nejen k Valentýnu!

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Aroma lampy.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Aroma lampy výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Aroma lampy akce.