10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12394841

ADDIPURE 9 kusy (1 kus zdarma) ADDIPURE Dimethyl Ether (DME), sprej 500 ml, Organické extrakční činidlo. Laboratorne potvrzená 99,99% cistota. Vhodný pro použití vpotravinách. Švýcarská kvalita.

ADDIPURE 9 kusy (1 kus zdarma) ADDIPURE Dimethyl Ether (DME), sprej 500 ml, Organické extrakční činidlo. Laboratorne potvrzená 99,99% cistota. Vhodný pro použití vpotravinách. Švýcarská kvalita.

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
ADDIPURE DME je ideální pro extrakci z listů, květů, bylin, stonků nebo celých rostlin a také ze zbytků plodin a zbytků po zpracování. Jedná se o vysoce čistý organický extrakční prostředek vhodný pro potravinářské aplikace. Čistota 99,99 % je pravidelně analyzována nezávislou švýcarskou laboratoří. Celý popis
2 178 Kč
Zboží od: ADDITEQ
2 178 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

18.7.2024 na výdejním místě
18.7.2024 - 19.7.2024 na vaší adrese

Popis

Pro vlastní výrobu extraktu éterických olejů nejvyšší čistoty.

Účinně a jednoduše pomocí ADDIPURE.

 

Dimethylether (DME) je plyn používaný jako extrakční činidlo při výrobě produktů v oblasti potravinářství, farmacie, lékařství, kosmetiky a osobní hygieny. ADDIPURE je kompletní produktová řada pro extrakci nejčistších éterických olejů z rostlinného materiálu. Švýcarská kvalita od roku 2014.

 

ADDIPURE DME se výborně hodí pro extrakci z listů, květů, bylin, stonků nebo celých rostlin i odřezků ze sklizně a zbytků ze zpracování. ADDIPURE DME je vysoce čisté organické extrakční činidlo s potvrzenou čistotou na úrovni 99.99%. Čistotu pravidelně analyzuje a testuje nezávislá švýcarská laboratoř.

 

Dimethylether (DME) z řady ADDIPURE je vhodný pro použití v potravinách a vykazuje nejvyšší čistotu.

 

Ve srovnání s n-butanem umožňuje DME například u konopné rostliny extrahovat široké spektrum složek flavonoidů a terpenů. Tím je DME z řady ADDIPURE zajímavý pro využití konopí pro léčebné účely (Medical Cannabis).

 

Praktické balení ADDIPURE DME ve spreji s obsahem 500ml umožňuje získat účinný výtěžek a jakost extraktu ve vydatném množství. Široké spektrum extrahovaných složek u dimethyletheru umožňuje oproti n-butanu získat větší množství extraktu.

 

V závislosti na množství náplně rostliny v extraktoru je pro extrakci zapotřebí pouze jedno balení ADDIPURE DME. Díky velkému balení ADDIPURE ve spreji s obsahem 500ml je možné oproti menším balením udržitelně snížit množství odpadu.

 

ADDIPURE DME se vyrábí v Evropské unii způsobem šetrným k životnímu prostředí.

 

Nepoužívejte ADDIPURE DME u extraktorů z plastů/plastových částí. Tento materiál se může působením dimethyletheru uvolňovat (mikroplasty). U extraktorů z plastů/plastových částí doporučujeme použití produktu ADDIPURE n-Butane.

Extraktory ADDIPURE PEO jsou vyrobeny z eloxovaného hliníku splňujícího požadavky na využití v potravinářském průmyslu. Bez použití plastů! Získaný olejový extrakt se v kombinaci s ADDIPURE DME vyznačuje nejvyšší čistotou a kvalitou.

POZOR, dbejte prosím těchto pokynů: Neprovádějte extrakci v uzavřených prostorách, používejte extraktor pouze na otevřeném prostranství. Uchovávejte mimo dosah otevřeného ohně a jiných hořlavých zdrojů. Během extrakce nekuřte.

 

O nás: ADDITEQ se zavázala, že bude vyvíjet a vyrábět nejlepší přístroje pro extrakci z rostlinného materiálu v Evropě, které umožňují získat nejčistší extrakty éterických olejů. Řada produktů ADDIPURE PEO line je koncipována tak, aby zajistila jednoduše a účinně získat čistý extrakt. U produktů ADDIPURE je na prvním místě švýcarská kvalita, funkčnost a dlouhodobá udržitelnost. Švýcarská kvalita od roku 2014. www.addipure.eu