10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 22033377

ADDIPURE Extraktor ADDIPURE PEO 60*35, s nastavitelnou výškou. Z hliníku s eloxovaným povrchem vhodného pro použití v potravinách. Množství náplně rostlin až 60 g.

ADDIPURE Extraktor ADDIPURE PEO 60*35, s nastavitelnou výškou. Z hliníku s eloxovaným povrchem vhodného pro použití v potravinách. Množství náplně rostlin až 60 g.

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
ADDIPURE je kompletný produktový rad na extrakciu rastlinného materiálu. Pomocou ADDIPURE si môžete sami vyrobiť najčistejší extrakt éterických olejov. Vďaka inovatívnemu 3-vrstvovému filtračnému systému PEO je možné získať veľmi čistý extrakt. Součásti jsou šroubované, samostatně odnímatelné. Celý popis
3 751 Kč
Zboží od: ADDITEQ
3 751 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

17.7.2024 na výdejním místě
17.7.2024 - 18.7.2024 na vaší adrese

Popis

Extraktor ADDIPURE PEO 60*35, s nastavitelnou výškou, je ideální pro extrakci drcených listů, květů, bylin, větviček nebo celých rostlin a odřezků ze sklizně a zpracování.

ADDIPURE – Innovation meets design. Modulární koncepce, elegantní design s vysoce kvalitním materiálem a uživatelsky přívětivá údržba ve spojení s dlouhou životností stanovují nová měřítka v oblasti extrakce rostlin.

Extraktory ADDIPURE PEO jsou vyrobeny z hliníku s eloxovaným povrchem, který je vhodný pro použití v potravinách. Bezbarvá eloxovaná vrstva zvyšuje tvrdost povrchu a snižuje hodnoty tření při extrakci rostlin. Tato již mnoho let prověřená ochranná vrstva podporuje dlouhou životnost osvědčených extraktorů ADDIPURE PEO.

Všechny součásti jsou šroubované a samostatně odnímatelné. To zjednodušuje plnění, údržbu a skladování. Extraktory ADDIPURE PEO lze po extrakci rostlin také snadno otevřít.

Jedinečný je inovativní 3-vrstvý filtrační systém, který zaručuje nejvyšší čistotu. Patentovaný bílý extrakční filtr ADQ je vložen mezi filtry s hrubými oky (400 µ) a jemnými oky (50 µ) z ušlechtilé oceli. Filtry z ušlechtilé oceli lze použít několikrát. Bílý extrakční filtr ADQ by měl být vyměněn po 5–7 extrakcích.

Díky dodávané výškově nastavitelné jednotce lze extraktor ADDIPURE PEO flexibilně přizpůsobit sběrné nádobě ve spodní části. Ruce zůstávají chráněny před chladem extraktoru (bod varu DME je –24,8 °C). Třínohý stojan zajišťuje bezpečné a stabilní umístění. Černé gumové krytky jsou protiskluzové a chrání před poškozením.

Potřebujete různá množství náplně rostlin? Žádný problém! Modulární koncepci extraktorů ADDIPURE PEO lze flexibilně přizpůsobit množství rostlin, které je třeba extrahovat. Extrakční hlavici i filtrační jednotku lze kombinovat s různými extrakčními trubicemi o stejném průměru.

Aby byla zajištěna vysoká čistota získaného olejového extraktu, měly by být extraktory ADDIPURE PEO i oba filtry z ušlechtilé oceli po extrakci rostlin vyčištěny a dezinfikovány. K tomuto účelu doporučujeme čisticí prostředek ADDIPURE 2in1 Cleaner Disinfectant, který zároveň dezinfikuje.

ADDITEQ nabízí na extraktory ADDIPURE PEO dvouletou záruku kvality.

V kombinaci s extrakčními činidly ADDIPURE Dimethyl Ether DME (laboratorně potvrzená čistota 99,99 %) a ADDIPURE n-Butane (laboratorně potvrzená čistota 99,39 %) dosahuje získaný olejový extrakt nejvyšší čistotu.

Technické údaje

Množství náplně rostlin: až 60 g

Materiál: hliník/eloxační vrstva vhodné pro použití v potravinách

Průměr trubice: 35 mm

Délka trubice: 345 mm

Celková hmotnost: 700 g

Těsnící kroužky: odolné vůči plynům DME/n-butan

POZOR, dbejte prosím těchto pokynů

Neprovádějte extrakci v uzavřených prostorách, používejte extraktor pouze na otevřeném prostranství. Uchovávejte mimo dosah otevřeného ohně a jiných hořlavých zdrojů. Během extrakce nekuřte.

O nás: ADDITEQ spolupracuje s nejlepšími švýcarskými a evropskými inženýry a designéry na rozvoji produktů ADDIPURE při využití nejmodernějších technologií. ADDITEQ se zavázala, že bude vyvíjet a vyrábět nejlepší přístroje pro extrakci z rostlinného materiálu v Evropě, které umožňují získat nejčistší extrakty éterických olejů. Řada produktů ADDIPURE PEO line je koncipována tak, aby zajistila jednoduše a účinně získat čistý extrakt. U produktů ADDIPURE je na prvním místě švýcarská kvalita, funkčnost a dlouhodobá udržitelnost. Švýcarská kvalita od roku 2014. www.addipure.eu