10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12645905

Audioknihy - Když se kruh uzavřel - A nad tím vším je slunce - Kamil Pešťák - Martin Stránský

Audioknihy - Když se kruh uzavřel - A nad tím vším je slunce - Kamil Pešťák - Martin Stránský

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
První dvě části dobrodružné série Když se kruh uzavřel v audioverzích namluvené mistrem Martinem Stránským jako výhodný balíček. Celý popis
450 Kč
Zboží od: Smartconsulting
450 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
S novou kartou za
Zaregistrujte se na allegro.cz a získejte 200Kč kupón na svůj první nákup.

5.10.2023 na výdejním místě
5.10.2023 - 9.10.2023 na vaší adrese

Popis

Audiokniha Když se kruh uzavřel – dobrodružný thriller z divokých 90. let dvacátého století. Autor Kamil Pešťák, čte Martin Stránský.

NĚKTERÉ VĚCI VÁM DOJDOU AŽ POD LAVINOU

Talentovaný muzikant a horolezec David poznává první výhody čerstvě nabyté svobody. O českou muziku je ve světě zájem, začíná život ve stylu „sex-drogy-rock’n’roll“. Netuší, že se právě stal součástí mafiánských struktur. Poté, co se stane svědkem zločinu, nezbývá než uprchnout. Daleko do hor. Stíny minulosti se ale neustále stahují…

Audiokniha A nad tím vším je slunce obsahuje pokračování dobrodružného thrilleru Když se kruh uzavřel. Autor Kamil Pešťák, čte Martin Stránský.

Když se kruh uzavřel #2

DOBRODRUŽNÝ THRILLER O HORÁCH, SOBECTVÍ, LÁSCE I POMSTĚ

Druhý díl úspěšného románu Kamila Pešťáka posouvá do popředí jednu z vedlejších postav první části. Profesor alias Profa pátrá po stopách záhadné události, která v devadesátých letech zasáhla jeho blízké. Strhující příběh má několik dějových i historických rovin, které se filmovým stylem proplétají až k závěrečné pointě. Zavede nás z Plzeňska do Itálie, Kazachstánu i původního Sovětského svazu. Příběh, který vás pohltí a nepustí až do úplného konce.