Kamil Pešťák - Když se kruh uzavřel - čte Martin Stránský

Kamil Pešťák - Když se kruh uzavřel - čte Martin Stránský

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Thriller z divokých 90. let dvacátého století. Talentovaný muzikant a horolezec David poznává první výhody čerstvě nabyté svobody. Začíná život ve stylu „sex-drogy-rock’n’roll“. Netuší, že se právě stal součástí mafiánských struktur. Poté, co se stane svědkem zločinu, nezbývá než uprchnout. Celý popis
250 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
200 Kč
-20%

Skladem u partnera 5+ kusů

28.6.2021 - 30.6.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Smartconsulting

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100029331797

Popis

Audiokniha Když se kruh uzavřel – dobrodružný thriller z divokých 90. let dvacátého století. Autor Kamil Pešťák, čte Martin Stránský.

NĚKTERÉ VĚCI VÁM DOJDOU AŽ POD LAVINOU

Talentovaný muzikant a horolezec David poznává první výhody čerstvě nabyté svobody. O českou muziku je ve světě zájem, začíná život ve stylu „sex-drogy-rock’n’roll“. Netuší, že se právě stal součástí mafiánských struktur. Poté, co se stane svědkem zločinu, nezbývá než uprchnout. Daleko do hor. Stíny minulosti se ale neustále stahují…

KAMIL PEŠŤÁK

Český spisovatel a písničkář. Žije střídavě na Šumavě a v Plzni. Aktivní cyklista, golfista a v nedávné minulosti průkopník freeride lyžování. Autor dobrodružných knih na pomezí thrilleru a špionážního románu. Příběhy se většinou odehrávají v uměleckém prostředí a umístěním děje připomínají cestopis. Poznávacím znamením jeho děl je dobře načasovaná pointa a napětí až do poslední stránky. Jeho první román Když se kruh uzavřel vyšel v roce 2015. Na něj volně navázal v roce 2018 hned dvojicí románů A nad tím vším je slunce a Co se do vás vejde. O rok později vydal dobrodružný thriller ze současnosti Následuj mne o prorůstání českého politického a podnikatelského prostředí.

MARTIN STRÁNSKÝ

Český herec a dabér. Jihlavský rodák začínal na scéně místního Horáckého divadla. Po absolvování Damu je od roku 1993 členem Divadla J. K. Tyla v Plzni. Jako host působil v Národním divadle Brno a v pražském Divadle pod Palmovkou. Ve filmu zaujal rolí terapeuta v thrilleru Pravidla lži (2006) nebo dvojrolí kováře a vládce pekel v pohádce Peklo s princeznou (2009). Na televizní obrazovce se objevil v desítkách filmů a seriálů. Svůj hlas propůjčil řadě zahraničních filmových hvězd. Za dabing seriálu Dr. House obdržel v roce 2011 Cenu Františka Filipovského. Je vyhledávaným interpretem audioknih, především s detektivní tématikou.

Natočeno v květnu a červnu 2020 ve studiích ExAvik Klatovy (text) a Jumbo Osek u Rokycan (hudba).

Zvuková režie: Pavel Brom a Jiří Šneberk

Sestava a mastering: Raven

Titulní foto: Kamil Pešťák

Grafická úprava: Milan Svatoš

Produkce: Jiří Buřič a Kamil Pešťák

Obsahuje písně Hubenej kluk, Cizinec a Klidně stůj.

Hudba a text: Kamil Pešťák

Natočili:

Kamil Pešťák – zpěv,

Crimson Fields: Daniel Hála – kytary, Anička Pojarová – baskytara, Michal Keller – cajon, Karolína Korecká – zpěv

Hudební režie, střih a mastering: Jiří Šneberk