10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Auta a vláčky pro děti 2 - 3 roky

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SkyShowtime zdarma
Woody Vláčkodráha s hlavním nádražím, 130 dílů Woody Vláčkodráha s hlavním nádražím, 130 dílů
Woody Vláčkodráha s hlavním nádražím, 130 dílů

Velká vláčkodráha s originálním příslušenstvím navrženým českým designérem. Balení obsahuje 130 dílů. Dráhu lze postavit pokaždé jinak a jednotlivé díly je možné kombinovat i s ostatními vláčkodráhami dostupnými na našem trhu. Součástí balení jsou koleje, vláčky, ale i nádraží, tunel, most a další příslušenství jako například stromy, značky či domy.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Little Dutch Kostky město 50 ks Woody Vláčkodráha s hlavním nádražím, 130 dílů
Little Dutch Kostky město 50 ks

Tato městská sada od Little Dutch je perfektní pro použití s dřevěnou vlakovou soupravou. Sada obsahuje 50 bloků na stavbu budov, jako jsou obchody, hotel a restaurace. Doplňte město vlakovou soupravou XXL od Little Dutch a rozšiřujícími sadami pro hodiny zábavy.

můžete mít DNES

Od MALL
LENA Eco aktivní traktor - Zelená Woody Vláčkodráha s hlavním nádražím, 130 dílů
LENA Eco aktivní traktor - Zelená

Tento aktivní traktor je vyrobený z recyklovaného plastu s příměsí dřevěných pilin. Jeho velmi pevná konstrukce voní po dřevě. Traktor je plně mechanicky funkční, a proto se hodí se na každý písek ale i do interiéru.

můžete mít DNES

Od MALL
Viga Dřevěný autojeřáb Wiky Vehicles Parkovací stanice 36,5 x 21,5 x 46,5 cm
Viga Dřevěný autojeřáb

Dřevěný jeřáb s nákladem a magnetickým zdvižným ramenem. Doplňte svou sérii dřevěných bagrů a jeřábů o další kousek. Vybavte se stroji ať vám jde přesouvání lépe od ruky.

můžete mít DNES

Od MALL
Wiky Vehicles Parkovací stanice 36,5 x 21,5 x 46,5 cm Wiky Vehicles Parkovací stanice 36,5 x 21,5 x 46,5 cm
Wiky Vehicles Parkovací stanice 36,5 x 21,5 x 46,5 cm

Kam zaparkovat auťáky? Jednoznačně do parádních nadzemních garáží Wiky Vehicles Parkovací stanice 36,5 × 21,5 × 46,5 cm, kde s parkováním v různých patrech pomůže elektrický výtah. V balení jsou 4 super autíčka s volnými koly, parkovací stanice obsahuje i autoservis, myčku a čerpací stanici.

můžete mít DNES

Od MALL
Smoby Vroom Planet Dráha Mega Jump Wiky Vehicles Parkovací stanice 36,5 x 21,5 x 46,5 cm
Smoby Vroom Planet Dráha Mega Jump

Velká dráha Megajump pro dvě veselá autíčka z oblíbené řady Vroom Planet udělá radost i těm nejmenším dětem. Dráha je konstruována tak, že nabízí poutavé skoky skrz zatáčky a smyčku. Vyzkoušejte, co autíčka dovedou!

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Wiky Auto hasičské se žebříkem a efekty 28 cm - český obal Wiky Auto hasičské se žebříkem a efekty 28 cm - český obal
Wiky Auto hasičské se žebříkem a efekty 28 cm - český obal

Plameny nemají šanci, spolehlivě je uhasí tým hasičů, který na místo požáru doveze hasičský auťák Wiky Auto hasičské se žebříkem a efekty 28 cm – český obal s pohonem na setrvačník. Auto vydává zvuky a svítí. Baterie pro provoz auta součástí balení.

můžete mít DNES

Od MALL
Clementoni Zábavná garáž Wiky Auto hasičské se žebříkem a efekty 28 cm - český obal
Clementoni Zábavná garáž

Clementoni garáž s mnoha zábavnými mechanickými funkcemi zabaví vaše děti na dlouhé hodiny. Užijte si jízdy nahoru a dolů! Cestou dolů se auto převrátí a dělá vzrušující kotrmelce. Pomocí ručně ovládaného výtahu vyvezete auto nahoru jako ve skutečné garáži.

můžete mít DNES

Od MALL
Viga Dřevěný kamion s autíčky Wiky Auto hasičské se žebříkem a efekty 28 cm - český obal
Viga Dřevěný kamion s autíčky

Dřevěný kamion veze tři barevná autíčka. Tento náklaďák se bude hodit do každé sbírky dřevěných aut a náklaďáků. Připravte si náklad na převoz a projíždějte se ve svém pokojíčku. Ale opatrně, ať ho nevyklopíte!

můžete mít DNES

Od MALL
Akce
Woody Dráha pro autíčka Bino Autodráha s garážemi
Woody Dráha pro autíčka

Woody Dráha pro autíčka je vesele barevná a její dřevěné části jsou ozdobené motivem závodů. Stačí umístit autíčka na horní plošinu dráhy, naklopit ji a nechat z ní autíčka sjet po dráze dolů. Stane se skvělou zábavou i pro nejmenší děti.

můžete mít DNES

Od MALL
Akce
LENA Eco aktivní bagr Bino Autodráha s garážemi
LENA Eco aktivní bagr

Aktivní bagr je vyrobený z recyklovaného plastu s příměsí dřevěných pilin. Jeho velmi pevná konstrukce voní po dřevě. Barg je plně mechanicky funkční, a proto se hodí na každý písek. Obsahuje pojistku proti nežádoucímu otáčení horní části.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Bino Autodráha s garážemi Bino Autodráha s garážemi
Bino Autodráha s garážemi

Autodráha s garážemi obsahuje čtyři barevná dřevěná autíčka, která se mohou přetáčet a tak snadno zdolávají kaskádu barevných silniček. Postavte autíčko na nejvyšší část autodráhy a sledujte, co udělá! Zábavná hračka, kterou si zamilují nejen kluci.

můžete mít DNES

Od MALL