10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 39361656

J&J Automotive Zástěrky, lapače nečistot pro Caddy 2004-2015 4ks

J&J Automotive Zástěrky, lapače nečistot pro Caddy 2004-2015 4ks

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Zástěrky slouží k ochraně karoserie před odletujícími kamínky, nečistotami a štěrkem zpod kol. Zástěrky jsou užitečné zejména v zimě, kdy se sůl ze silnice zachycuje na nich místo na prazích, čímž se zabraňuje korozi. Celý popis
Produkt je momentálně nedostupný.
635 Kč
Zboží od: SCOUTT CZ
635 Kč
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

Popis

J&J Automotive – Lapače nečistôt (zásterky)

Navrženo pro daný typ automobilu.

Nabízíme nové kvalitní lapače nečistot, které dokonale ochrání nárazník a podvozek vašeho auta. Lapače J&J Automotive jsou zhotoveny z vysoce kvalitního TPE materiálu a sedí přesně na míru vašeho auta. Díky vysoké kvalitě si dlouhodobě udržují svoji stálost. 


Ochrana Vašeho vozidla

Zabraňují nárazům štěrku, stříkající vodě a blátu. Zimní sůl nebo kaše se zachytí na lapači nečistot namísto karoserie Vašeho auta, čímž účinně zabraňuje vzniku nečistoty a minimalizují riziko vzniku rezavých skvrn. Díky tomu se už nemusíte bát vody, sněhu, štěrku a jiných nečistot.

Pevné a kvalitní materiály

Lapače J&J Automotive jsou vyrobeny z kvalitního, odolného a pružného TPE materiálu. Odolávají vysokým teplotám, neztrácejí pružnost a barvu. Lapače jsou perfektně osazeny, protože jsou vyrobeny pro daný model vozu – nejsou univerzální. Jsou vybaveny fixačními prvky přesně podle modelu auta. TPE materiál je netoxický a šetrný k životnímu prostředí. Je odolný proti stárnutí a zachovává si svoji stálost v teplotním rozmezí od –40°C do 80°C.


Info:

Lapače jsou perfektně osazeny, protože jsou vyrobeny pro daný model vozu – nejsou univerzální. Dodávány jsou v balení: sada 4 ks.


Výhody:

  • VYSOCE KVALITNÍ TPE MATERIÁL

  • PERFEKTNĚ VHODNÉ PRO KONKRÉTNÍ MODEL AUTA

  • SNADNÁ INSTALACE

  • VYSOKÁTRVANLIVOST

  • ODOLNÉ VŮČI ATMOSFÉRICKÝM PODMÍNKÁM

  • OCHRANA PŘED BLÁTEM, NEČISTOU, SNĚHEM, ŠTRKEM, CESTNÍ SOLÍ

Obsah balení: 4ks Lapačů (1 x přední pravá, 1 x přední levá, 1 x zadní pravá, 1 x zadní levá), montážní šrouby a návod k instalaci.