10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Subwoofery do auta

Subwoofer do auta slouží k reprodukci basů. Vybrat lze aktivní subwoofer do auta nebo pasivní bez zesilovače. Aktivní subwoofer se snadno připojuje, pasivní se zesilovačem nabídne obrovský výkon a dokonalé basy. Subwoofer připojíte na RCA výstup rádia či s pomocí HIGH/LOW adaptéru.

Zobrazit více

Výhody autosubwooferů

Autosubwoofer je velký reproduktor s dimenzovanou ozvučnicí, které doplní vaši HiFi soupravu v autě. Umísťuje se pod sedadlo nebo do kufru vozu a znatelně zlepšuje reprodukci basů.

 • dokonalý zvuk s hlubokými basy
 • vysoce výkonný reproduktor
 • podání zvuku bez zkreslení
 • možnost instalace do menších prostor
 • designový doplněk vozu

Aktivní subwoofer do auta

Aktivní subwoofer má zabudovaný zesilovač. Zařízení je kompaktní a je možné jej umístit i pod sedadlo, je jednodušší na zapojení v autě. Aktivní autosubwoofer vyberte, pokud nemáte vysoké nároky na basovou linku nebo nemáte v autě dostatek místa pro umístění pasivního subwooferu a samostatného zesilovače.

Pasivní subwoofer do auta

Pasivní subwoofer do auta je bez zesilovače. Pořiďte ho v případě, že už zesilovač v autě máte nebo chcete dosáhnout vyššího výkonu (RMS). Samostatný zesilovač zvýší výstupní výkon autorádia, a získáte tak kvalitní zvukový projev. Samostatné zapojení pasivního subwooferu a zesilovače je náročnější a celá soustava potřebuje také více místa, proto se nehodí do menších aut.

TIP!

Kvalitní poslech hudby v autě začíná výběrem autorádia.


Výkon autosubwooferu

Výkon autosubwooferu vybírejte s ohledem na zesilovač. Doporučený výkon se pohybuje okolo 150 W pro příjemný poslech hudby. Pro hlasitý poslech hudby a vibrace, se doporučuje výkon nad 300 W.

Autosubwoofer a zesilovač

Autosubwoofer je vhodné pořídit společně se zesilovačem nebo vybrat aktivní subwoofer.

 • Pro 1 subwoofer s impedancí 4 Ohmy – vyberte dvoukanálový zesilovač zapojený do můstku.
 • Pro 2 subwoofery nebo dvoucívkový subwoofer – vyberte monoblok s impedancí do 1 Ohmu.

Typ ozvučnice autosubwooferu

 • Uzavřená ozvučnice – přesný, rychlý a dynamický bas. Subwoofer je uzavřený v bedně.
 • Bassreflexová ozvučnice – větší dynamika, silnější tlak. Přenáší i velmi nízké frekvence. Na stěně subwooferu je patrný bassreflexový nátrubek, rezonátor.
 • Bandpassová – hluboký zvukový základ, silný tlak, horší podání ve vyšších frekvencích. Ozvučnice má dvě a více komor, alespoň jedna má bassreflexový nátrubek.

Jaký vybrat subwoofer do auta

 • Typ subwooferu – častější je pasivní subwoofer, ale vybrat můžete i aktivní subwoofer s integrovaným zesilovačem.
 • Osobní automobil – výkonnější subwoofery vyžadují vozy sedan či kupé. Vozy SUV, MPV, kombi, hatchback mají dokonalý zvuk i s méně výkonným subwooferem.
 • Velikost subwooferu – doporučená velikost je okolo 30 cm.
TIP!

Společně se subwoofrem nezapomeňte zakoupit reproduktory.


Jak umístit subwoofer v autě

Aktivní subwoofer můžete umístit pod sedadlo. Pasivní subwoofer umisťujte podle typu vozu a ozvučnice. Subwoofer je nutné v autě vždy ukotvit.

 • Vůz typu kombi – subwoofer umístěte ve směru jízdy.
 • Vůz typu sedan – subwoofer umístěte reproduktorem směrem k sedadlům.
 • Vůz typu hatchback – subwoofer s reproduktorem směřujte nahoru nebo do protisměru.

Mini subwoofer do auta

Mini subwoofer do auta pořídíte zpravidla jako aktivní subwoofer. Umisťují se pod sedačku vozu nebo za sedadlem vozidla. Mini subwoofer do auta má délku okolo 30 cm a šířku okolo 20 cm.

Příslušenství a doplňkové funkce auto subwooferů

 • Upínací pásy – pro bezpečné uchycení v autě.
 • Dálkové ovládání – pohodlné nastavení hlasitosti či frekvence.
 • Ocelové chrániče – ochrana reproduktoru před poškozením.
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SkyShowtime zdarma
Kenwood Electronics KSC-W1200T Kenwood Electronics KSC-W1200T
Kenwood Electronics KSC-W1200T

Pasivní válcový subwoofer do auta se 30cm basovou tubou a čalouněným vnitřkem. Kenwood KSC-W1200T vyniká kompaktní velikostí ozvučnice a praktickými upínacími pásy. Špičkový příkon 1200 W.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
SENCOR SCS WA1203 Kenwood Electronics KSC-W1200T
SENCOR SCS WA1203

Aktivní subwoofer Sencor SCS WA1203 je vybaven 30 cm reproduktorem, vysoce výkonným zesilovačem s nízkým zkreslením, poskytuje maximální efektivní výkon 300 W (RMS).

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
SENCOR SCS WA1003 Kenwood Electronics KSC-W1200T
SENCOR SCS WA1003

Aktivní subwoofer do auta osazen reproduktorem o průměru 25 cm s maximálním špičkovým výkonem 400 W. Vysoce výkonný zesilovač s nízkým zkreslením, kónická membrána z nelisovaného černého papíru, nastavitelná dolní propusť a fázový posuv.

můžete mít DNES

Od MALL
CARCLEVER Hudební přehrávač USB/AUX/Bluetooth Volvo (555VL001) CARCLEVER Hudební přehrávač USB/AUX/Bluetooth Volvo (555VL001)
CARCLEVER Hudební přehrávač USB/AUX/Bluetooth Volvo (555VL001)

Digitální hudební přehrávač s Bluetooth k autorádiím Volvo řady HUxxx, umožňuje přehrávání hudby z USB / AUX / Bluetooth přímo na originálním autorádiu. Součástí balení přehrávače je i externí mikrofon, takže lze využívat i jako Bluetooth handsfree sadu.

můžete mít 13.12.

CARCLEVER Hudební přehrávač USB/AUX/Bluetooth Honda (555HO001) CARCLEVER Hudební přehrávač USB/AUX/Bluetooth Volvo (555VL001)
CARCLEVER Hudební přehrávač USB/AUX/Bluetooth Honda (555HO001)

Digitální hudební přehrávač s Bluetooth k autorádiím Honda, umožňuje přehrávání hudby z USB / AUX / Bluetooth přímo na originálním autorádiu. Součástí balení přehrávače je i externí mikrofon, takže lze využívat i jako Bluetooth handsfree sadu.

můžete mít 13.12.

CARCLEVER USB multimediální přehrávač (80239) CARCLEVER Hudební přehrávač USB/AUX/Bluetooth Volvo (555VL001)
CARCLEVER USB multimediální přehrávač (80239)

USB (SD) multimediální přehrávač do automobilu, přehrává z jakékoliv přenosné USB paměti nebo pevného disku téměř jakékoliv video, hudbu a obrázky. Menu přehrávače je v českém jazyce.

můžete mít 13.12.

SkyShowtime zdarma
JVC CS-BW120 CARCLEVER Hudební přehrávač USB/AUX/Bluetooth VW (12pin) (555VW009)
JVC CS-BW120

Pasivní subwoofer do auta JVC CS-BW120 s reproduktorem o průměru 30 cm nabídne hutný zvuk s maximální zatižitelností 1300W a s RMS hudebním výkonem 150 W. Je vybaven BassReflexem, má precizní box s tlumicí pěnou a je odolný proti zahřívání.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
AudioDesign STAGE PAC 18W aktivní subbas CARCLEVER Hudební přehrávač USB/AUX/Bluetooth VW (12pin) (555VW009)
AudioDesign STAGE PAC 18W aktivní subbas

Aktivní subbas, výkon 600W RMS / 1200W max, 18" reproduktor, digitální zesilovač třídy D, DSP procesor s nastavení citlivosti vstupů, stereo vstupy, stereo výstupy, 2× Hi Pass výstupy, kolečka, rozměry 700 × 630 × 520 mm, hmotnost 36 kg.

můžete mít 13.12. - 15.12.

CARCLEVER Hudební přehrávač USB/AUX/Bluetooth VW (12pin) (555VW009) CARCLEVER Hudební přehrávač USB/AUX/Bluetooth VW (12pin) (555VW009)
CARCLEVER Hudební přehrávač USB/AUX/Bluetooth VW (12pin) (555VW009)

Digitální hudební přehrávač s Bluetooth k autorádiím VW, Škoda, Audi, Seat s 12-pinovým MOST konektorem, umožňuje přehrávání hudby z USB / AUX / Bluetooth přímo na originálním autorádiu. Součástí balení přehrávače je i externí mikrofon, takže lze využívat i jako Bluetooth handsfree sadu.

můžete mít 13.12.

Blaupunkt GTb 8200A CARCLEVER Hudební přehrávač USB/AUX/Bluetooth Renault (555RN003)
Blaupunkt GTb 8200A

Subwoofer do auta – aktivní, 8” (20cm) zvukový měnič, špičkový výkon reproduktoru 200 W a frekvenční rozsah 30 Hz – 2000 Hz, citlivost 92 dB, integrovaný zesilovač. Rozměry: 250 × 272 × 260 mm.

můžete mít 8.12.

Blow Pasivní subwoofer BLOW-1203 CARCLEVER Hudební přehrávač USB/AUX/Bluetooth Renault (555RN003)
Blow Pasivní subwoofer BLOW-1203

Představujeme vám pasivní subwoofer BLOW-1203 – skvělý doplněk pro váš automobilový zvukový systém, který vám přináší dokonalý zážitek z nízkých tónů. S maximálním výkonem

můžete mít 11.12. - 12.12.

CARCLEVER Hudební přehrávač USB/AUX/Bluetooth Renault (555RN003) CARCLEVER Hudební přehrávač USB/AUX/Bluetooth Renault (555RN003)
CARCLEVER Hudební přehrávač USB/AUX/Bluetooth Renault (555RN003)

Digitální hudební přehrávač s Bluetooth k autorádiím Renault s miniISO konektorem, umožňuje přehrávání hudby z USB / AUX / Bluetooth přímo na originálním autorádiu. Součástí balení přehrávače je i externí mikrofon, takže lze využívat i jako Bluetooth handsfree sadu.

můžete mít 13.12.

Subwoofery do auta

Subwoofer do auta můžete pořídit v pasivním nebo aktivním provedení. Aktivní subwoofer se snadno připojí a můžete jej umístit i pod sedadlo. Pasivní subwoofer spolu se samostatným zesilovačem navyšuje výkon autorádia a hodí se pro milovníky basů a hlasité hudby.

Jak připojit subwoofer do auta

Pro připojení subwooferu budete potřebovat kabeláž. Ta se vede k subwooferu a k zesilovači (u pasivního subwooferu). Od akumulátoru vozu natahujete napájení subwooferu. Je třeba na okruh umístit i pojistku, co nejblíže akumulátoru. Od autorádia vedete RCA kabel. Kabely ve voze veďte suchým místem, například pod prahem vozidla.

 • Autorádio má RCA výstup – připojíte aktivní subwoofer či zesilovač a na něj pasivní subw.
 • Autorádio bez RCA – vyberte zesilovač (subwoofer) s integrovaným HI INPUT výstupem.
 • HIGH/LOW adaptér – paralelní připojení k reproduktorům a připojení za autorádio.

Aktivní subwoofer do auta SENCOR

Aktivní subwoofer do auta SENCOR má kvalitní gumové okraje a vyztužený papírový former. Zesilovač je výkonný s nízkým zkreslením.

Aktivní subwoofer do auta pod sedadlo

Auto subwoofer Kenwood si můžete pořídit i v kompaktních rozměrech. Pak jej snadno umístíte pod sedačku.

U nás na MALL.cz najdete dalších 2 000 000 výrobků a mezi nimi i Routery, Notebooky, Apple iMacy, Stylusy pro iPad, Apple iPady.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Subwoofery do auta.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Subwoofery do auta výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Subwoofery do auta akce.