Hifonics TRX6006DSP

Hifonics TRX6006DSP

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Nová série THOR TRX značky HiFonics představuje moderní trend ozvučování vozů. Kombinuje totiž klasický zesilovač a průlomovou technologii DSP procesorů. Design odpovídá aktuální řadě zesilovačů HiFonics Zeus a Brutus. Celý popis
19 990 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Doprava zdarma
Partner: Bestaudio

Skladem u partnera 2 kusy

25.10.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Bestaudio

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100057285779

Popis

Nová série THOR TRX značky HiFonics představuje moderní trend ozvučování vozů. Kombinuje totiž klasický zesilovač a průlomovou technologii DSP procesorů. Design odpovídá aktuální řadě zesilovačů HiFonics Zeus a Brutus. Je tak zaručeno, že narozdíl od konkurenčních DSP zařízení zde bude i dostatek výkonu. Procesor můžete perfektně nastavit přes zabudovaný M-CONTROL software přes váš počítač. Je tak vhodný pro připojení na většinu originálních systémů. Zvuk se totiž pak dá naprosto perfektně nastavit a nemusíte spoléhat jen na nastavení originálního autorádia. To má většinou jen basy, středy výšky a naprosto příšerný výstupní zvuk.

Tyto technologie byly vyvinuty ve spolupráci s nejlepšími odborníky – firmou Audiotec Fisher, která stojí za značkami jako je HELIX nebo Brax.

Nekonečné možnosti

Skuteční nadšenci a audifilové mají mnoho možností kde si dopřát perfektní zvuk. Ať už jsou to domácí stereo systémy, sluchátka nebo přímo při koncertu v koncertní hale. V automobilech je tomu jinak. Limitovaný prostor uvnitř kabiny vozu výrazně omezuje perfektní poslech muziky. Auto není koncertní síň, tudíž dokáže být poměrně akusticky nevhodné. Umístění reproduktorů je mnohdy na místech, kde se to hodilo výrobci vozu bez ohledu sedadlo posluchače. Naštěstí moderní DSP technologie zesilovačů HiFonics přinášejí řešení těchto situací. Srdce těchto přístrojů je schopné ovládat reproduktorové korekce. Díky této konfiguraci je nyní opravdu možné dopřát si poslech jako v koncertní síni a to i bez mechanických zásahů do vozu.

Pokročilé technologie

Digital Sound Processing – nazývané zkráceně DSP umožňuje kontrolovat a nastavit všechny parametry tak aby odpovídali použitým komponentům. Díky softwaru je tak posluchač schopen velice přesně nastavit jednotlivé parametry přes počítač. Lze uložit až 10 různých typů nastavení, což může být vhodné při poslechu různých žánrů. Přepínání lze volit pomocí dálkového ovladače.

Dynamická intenzita

Mnoho audiosystémů strádá také díky tomu, že signál prochází dlouhou a složitou cestou přes mnoho výhybek. Díky všemožným ořezům pak ztrácí dynamiku a přesnost. V kontrastu s těmito nešťastnými řešeními funguje technologie DSP naprosto přesně a je méně citlivá na rušení. Navíc přináší již zmíněné výrazně rozsáhlejší nastavení.

Audiofilní kvalita

Audiofilní kvality je dosaženo pouze tehdy, jsou-li ekvalizéry, výhybky a časové korekce nastaveny pro každý reproduktor zvlášť a zvuk tak dorazí k posluchačově uchu tak jak má. Pouze tehdy není zvuk falešný a hudbu je možné poslouchat tak jak byla původně nahrána autorem.

Technické parametry

Osmikanálový DSP procesor 32bit/192 kHz
Dálkové ovládání s LCD displayem
Podsvícené logo
Automatické spínání a vysokoúrovňové vstupy
Podpora start/stop systémů
M-CONTROL DSP software pro Windows

Počet kanálů – 6
Výkon RMS/MAX ve 4 Ω – 6 × 100/200 W
Výkon RMS/MAX ve 2 Ω – 6 × 150/300 W
Výkon RMS/MAX v můstku do 4 Ω – 3 × 300/600 W
Rozměry zesilovače: 255 × 62 × 395/435 mm
Energetická třída: analogový