Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1097563

Nivona automatický kávovar CafeRomatica NICR 670

Nivona automatický kávovar CafeRomatica NICR 670

Luxusní kávovar NIVONA CafeRomatica NICR 670 s designem Silver Line na první pohled zaujme svou nadčasovou elegancí. Vždy vám připraví ten nejkvalitnější nápoj neodolatelné chuti – nejen espresso, ale také mléčné speciality od capuccina po latte macchiatto. Kávovar má funkci Bluetooth, díky níž můžete přístroj ovládat pomocí chytrého telefonu nebo tabletu. Stav a probíhající procesy pak zobrazuje přehledný a interaktivní digitální displej. Celý popis
S našimi odbornými asistenty můžete nakoupit po telefonu v pracovní dny od 08:00 do 20:00 na čísle +420 226 256 153
Produkt se již neprodává
21 499 Kč
19 990 Kč
Prodává MALL
21 499 Kč
19 990 Kč
Levněji s novou kartou za

Popis

Klíčové vlastnosti NIVONA CafeRomatica NICR 670

 • Aroma Balance System
 • ručně ovládaná funkce Easy Spumatore
 • Smarter Coffee
 • digitální interaktivní barevný displej se symboly
 • vyjímatelná spařovací jednotka pro snadné a hygienické čištění

Aroma Balance System

Tři aromatické profily pro maximální aroma a ideální míru extrakce. Aroma Balance System se stará o to, aby došlo k optimálnímu vylouhování rozpustného podílu z mleté kávy. Aroma, tuky, hořké látky, kyseliny a minerály se z přírodního produktu dostanou pomocí vody a tlaku. Veškeré umění přípravy kávy spočívá ve vyvážené směsi látek tak, aby vznikl harmonicky vyvážený nápoj. Tento systém disponuje 3 aromatickými profily: dynamic (dynamický), constant (konstantní) a intense (intenzivní), a proto se žádný jiný automatický kávovar doposud nedostal tak blízko k pákovému kávovaru. Z každého druhu kávových zrn nelze vykouzlit fantastické espresso nebo kávu. Ale s dobrými zrny a správným pražením převezme kávovar NIVONA zbytek práce a zajistí zdařilý výsledek. Aroma Balance System napodobuje to, co doposud uměli pouze baristé. S pouhým jediným druhem kávových zrn můžete dosáhnout různých variant chutí, od ovocité a nakyslé, až po oříškovou a lehce až zřetelně hořkou.


Ručně ovládaná funkce Easy Spumatore

Výroba mléčných nápojů jako je latte macchiato je zajištěna pomocí samonasávací napěňovací trysky, která dokáže vyrobit nejen páru, ale i horkou vodu. Při výrobě již zmiňovaného latte macchiato stačí umístit sklenici pod trysku, nasávací hadičku ponořit do nádobky s mlékem, voličem zahájit samotné napěňování a pomocí páčky ovládat intenzitu napěnění. Easy Spumatore disponuje funkcí snadného čištění.


Smarter Coffee

Integrované Bluetooth pro pohodlné ovládání pomocí aplikace. Díky Bluetooth připojení můžete přístroj ovládat pomocí chytrého telefonu nebo tabletu, sledovat statistiku, nebo měnit nastavení nápojů. Stačí si bezplatně stáhnout aplikaci Nivona App, spárovat zařízení s vaším plně automatickým kávovarem a ovládání na dálku je připravené. Aplikace je k dispozici na App Store a Google Play.


Vědeli jste že…

Nivona kávovary disponují nejen automatickými programy čištění, odvápnění a proplachu kapučinátoru, ale také nabízejí možnost vyndání varné jednotky. Díky promyšlenému mechanismu je vyndání varné jednotky velice snadné – stačí vytáhnout, opláchnout a vrátit. Žádná plíseň, žádná špína – pouze dokonalá čistota.


Digitální interaktivní barevný displej

K snadnému ovládání kávovaru přispívá interaktivní digitální displej, který zobrazuje jednoduché symboly každého procesu a vybrané kávy. Můžete si zvolit objem vyrobené kávy, nastavit jedinečnou sílu aroma každého šálku, mletí i tlak.

Nadčasový design

NIVONA CafeRomatica NICR 670 s designem Silver Line je charakteristický svým moderním a originálním vzhledem. Provedení 3D InMold design dělá z tohoto espressa nepřehlédnutelný kousek, který skvěle vyzdobí vaši kuchyni.


Další vlastnosti

 • MOJE KÁVA: nastavení a uložení 5 individuálních receptů na kávu
 • možné programování všech receptů živě
 • ECO režim s funkcí úspory elektřiny, vypínač 0 Watt
 • horká voda pro přípravu čaje
 • Hygienické programy pro údržbu: Čištění, odvápnění a oplachování stisknutím tlačítka
 • výškově nastavitelný výstup kávy do 14 cm
 • osvětlení šálků pro optický požitek
 • automatické sledování zásoby vody
 • individuálně nastavitelná hrubost mletí
 • odkládací plocha pro šálky s funkcí ohřevu – pasivně zbytkovým teplem
 • prostor na jednu porci mleté kávy
 • zadní kolečka pro lepší pohyblivost
 • víko pro uchování aroma

Základní parametry

Objem nádoby na vodu 2,2 l
Tlak čerpadla 15 bar
Volitelná teplota kávy 3 stupně
Nastavitelná intenzita kávy 5 stupňů
Zásobník na kávová zrna 250 g
Příkon 1455 W

Odkazy

Video